Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='mari23'](...) ale..... wzięłaby tam na DT Tropika - dostałby budę i kojec, teren ogrodzony, więc nawet po jakimś czasie biegałby luzem, a może i został ( w przyszłości będzie tam ośrodek dogoterapii, więc "trochę" psów znajdzie tam miejsce - oczywiście psów z dogo :))[/QUOTE] Choć jedna bida znalazłaby przystań...
  2. [quote name='karolciasz28'] (...) Sunia jest wypuszczona na schronisko, także jak ma siłę to może sobie chodzić po, a jeżeli nie to drzwi do budynku są cały czas otwarte, jest tam dużo legowisk i tak to teraz wygląda. W Orzechowcach duża część takich starych bid jest "wolna".[/QUOTE] Fajnie mają. Dziadeczki dreptają sobie wolne a nie tkwią w boksach.
  3. Jenny? Wiem... :(
  4. [quote name='karolciasz28']Nie wiem na co choruje, to pewnie po prostu, starość i zbliżający się koniec.:-( [/QUOTE] Może jeszcze będzie dobrze.
  5. [quote name='Ulka18']Zglosilam Dyzia do badania lekarskiego, mam nadzieje, ze lekarz nic procz starosci u Dyzia nie wykryje. I ze jakos to wszystko zalatwimy : adopcje i transport.[/QUOTE] Też mam taką nadzieję, trzymam:thumbs: za powodzenie "akcji"
  6. Wielka szkoda :( [*]
  7. [quote name='kuzlik']o to ja przepraszam :P nie wiedzialam ze to tajemnica :) juz milkne :P[/QUOTE] Ooooo.... kuzlik mów, mów:cool3: bo ciotka Gosiapk się uparła że tajemnica i już!:mad: Ja się oczywiście też dorzucę do transportu.
  8. [quote name='Sabina02']Gosiapk, no pooowiedz dziewczynom, bo tez jajo zniosa... :evil_lol:[/QUOTE] Ja nie zniosę. Jeszcze nie... Wolę poczekać, nie zapeszać a żeby wszystko zakończyło się happy endem.
  9. Biedna Jenny... Właśnie przeczytałam że jest z nią źle.
  10. No to ciiiiiiichoooooszaaaaaaaa.....
  11. [quote name='Agata69'] Szkoda ze nie udalo sie go odlowic przez 3 lata...[/QUOTE] Masakra...Cały czas na ulicy:( To on ma być uśpiony?
  12. A co temu bidulkowi dolega (oprócz bezdomności)?
  13. Słodkie... I nawet przytulanko było :)
  14. Wciąż są gminy, które nie mają umów ze schroniskami.Są też takie które umowy mają ale "nie mają" bezdomnych psów. Liczy sie budżet :( Niewiele mogę... Prześlę dalej.
  15. Przeglądam wątki w milczeniu i widzę same złe wiadomości. Wszędzie zastój w adopchjach i pesymizm w związku z jesienią/zimą :( Ogólnie wszystko jest do d...
  16. [quote name='Mysia_']http://images44.fotosik.pl/452/b7005f17c9f7d9c3gen.jpg oj jaka minka :evil_lol: Jakby chciał powiedzieć "I co się tak gapisz!"
  17. Nie odszedł w zapomnieniu.To jest najważniejsze... Do zobaczenia [*]
×
×
  • Create New...