-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Suzi,nieśmiała modelka poszukuje przyjaciela na dobre i na złe!!
maarit replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
O... coś się "kroi" :cool3:? -
[quote name='nubijka7']Reksio powoli się pakuje do nowego domku...a tu kolejny psiak po wypadku- z amputowaną łapką- pod Warszawą PILNIE SZUKA DT albo DS, bo czeka go schronisko w KUTNIE :((((((((((((((((((((((( [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.372687116160814.84143.168727179890143&type=1[/URL][/QUOTE] Tylko nie to... :(
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Cichutko tutaj... -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
maarit replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jak będzie wątek tego biedaka to dajcie znać... -
udało się, suka matka ma dom :-). Wątek do zamknięcia.
maarit replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Świetna wiadomość :) -
[quote name='sonia1974'] (...) [COLOR=#000000]ale jak podałam swoje nazwisko to skończyło się miło i zaczęła na mnie warczeć typu co ja mogę wiedzieć o bezdomnych psach jak nie mieszkam w Osięcinach , dlaczego uważam że ten pies jest bezdomny i takie tam , egzamin z bezdomności osięcińskich psów normalnie miałam [/COLOR][/QUOTE] To widzę, że nie tylko egzamin na prawo jazdy trudno zdać:crazyeye:
-
udało się, suka matka ma dom :-). Wątek do zamknięcia.
maarit replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Zapisuję... -
Dziadulek kaukaz z Korabiewic - za TM :(
maarit replied to joaaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Do zobaczenia... -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
maarit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ja też 2 dni nie mogłam się zalogować -
Dziadulek kaukaz z Korabiewic - za TM :(
maarit replied to joaaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak mi przykro... Miałam nadzieję że jeszcze się dziadeczkek nacieszy życiem :( Cieszę się jednak z tego, że przez te ostatnie miesiące czuł że ktoś go kocha. -
Dziadulek kaukaz z Korabiewic - za TM :(
maarit replied to joaaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będzie dobrze. Ostatnio tyle przeżył, cały czas coś przy nim "majstrowano". Wróci, ochłonie i wszystko się ustabilizuje. -
Jęzorek,10 lat w schronisku,dzis odszedł [*]
maarit replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szukałam wątku innego Jęzorka a trafiłam na ten. Przypomnę więc malucha Bądź szczęśliwy ... [*] -
[quote name='sdal2']czyli mamy 200 z kundelkowej skarbonki , od marit 150 i od soni 40, czyli 390.00 super, jak by ktos jeszcze mógł dozucic pare groszy to super , bo jak na razie to nie wiemy ile to wszystko będzie kosztowac.[/QUOTE] Ja myślę, że jak się wątek rozkręci to Tropik coś jeszcze "uzbiera" :)
-
[COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][FONT=system][SIZE=3][quote name='sonia1974'] Bardzo prosimy o wsparcie dla chłopaka . Na chwile obecną wstrzymujemy sie z zakupem karmy .[/QUOTE] Nie będziecie kupować karmy? Czyli jak wszystko się ułoży to dopłacam 120. Oby wszystko poszło po naszej myśli. Boję się, że jak zacznę się cieszyć to coś nie wyjdzie:oops:[/SIZE]...[/FONT][/FONT][/COLOR]