-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Pora na "Reksiowy domek". Na weekendzie może trochę ogłoszeń zrobię, bo mu tamte chyba już wygasły:oops: Chyba że ktoś ostatnio jeszcze robił? jakiś tekścik by się przydał bo ten mój... szkoda gadać...:oops: -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
maarit replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nasza "zgarnięta" staruszka (za TM) początkowo od razu przewracała się na plecki, była taka "przepraszam że żyję" a potem wpychała mi się na kolana i straszyła swoimi kilkoma ząbkami moje pozostałe psy :D -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
maarit replied to toyota's topic in Już w nowym domu
On chyba jeszcze tego "nie ogarnął". Jest w nowym miejscu, "wyciągnięty" z budki na posłanie. -
Przygarbione,stare ledwo chodzi...Zdechla w schronisku.
maarit replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='lika1771']Dziewczyny, chciałam po prostu podkreslic tragizm calej sytuacji, zdechła opuszczona w schronisku,a umrzec mogla w domu... dla mnie byla kochana sunia, ktorej chcialam dac dom,a w schronisku depozytem....nic zlego nie mialam na mysli[/QUOTE] Tak myślałam, że tytuł nie jest przypadkowy.... bidulka :( -
Grunt że jest poprawa :)
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Suuuper :) Z tą kąpielą to chyba lepiej poczekać. Jak na jeden dzień Dyziol miał wystarczająca dawkę "wrażeń". Kochana mordeczka:loveu: Dziewczyny jesteście wspaniałe:Rose: [IMG]http://stronka-agusi.pl/images/thanks1.gif[/IMG] -
[quote name='Agata69']Macie miejsce dla Tropika - w koncu. Cos bedzie w tej sprawie robione? Co z tymi jego lapami? Moze rzeczywiscie trzba go zlapac i te lapy skonsultowac, bo moze pilnie trzeba cos z tym zrobic. Jesli cierpi uspic. Ja pamietam, ze 5 lat temu on juz na tych lapach ledwo chodzil. Ja wiem , ze te mlode pieski tez sa wazne, ale sprawy Tropika nie mozna kolejny raz pominac. Czy on ma jeszcze te bude, ktora wtedy stanela na tym polu?[/QUOTE] Mari pisała o takiej możliwości.
-
[quote name='martka1982']Niestety u Falbanka nastąpił nawrót:( Nie może ustać na łapkach:((( Dostał carprodylF 100mg. Pani Ela wydała na lek 50zł, które dzisiaj jej prześlę. Ostatnio Falbanek podniósł się dosyć szybko po tabletce, teraz dostał silniejszą dawkę, więc miejmy nadzieję,że jutro już wstanie[/QUOTE] No nie:-(... bidulek. Falbaniu zdrowiej...
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb: Dyziol jak ja się cieszę -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Psinka już wyszła ze schronu? Ojejciu..... czekam z niecierpliwością na newsy :) -
Kochany RUDZINEK dostał swą szansę i MA CUDOWNY DOM! :)
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam takie rudzielce:loveu: -
Nie dziwcie się, że Tropik zainteresował na przykład mnie. Czytam: [quote name='sdal2']Jeżeli chodzi o Tropika psa z krzywymi łapkami, to jest taki problem , że znajoma od 5 lat go dokarmia, a on nie da sie dotknąć, cieszy sie na jej widok, ale o głaskaniu nie ma mowy, pies lata luzem , goni rowery i kogos juz ugryzł, a szczepiony nie jest , boimy sie że ludzie zgłosza do gminy, a gmina nie złapie go tylko otruje, pani która go karmi boi sie że będa do niej ludzie przychodzic z pretensjami[/QUOTE] No ale skoro mówisz że jego sprawa nie jest pilna...
-
Przypadkiem wpadła na taki wątek. Może tam wklejcie. Ja mogłabym coś pomieszać...[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-Wątek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8!!!/page296"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-Wątek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8!!!/page296[/URL]
-
[quote name='karolciasz28']Na razie nic nie wiem, będę dzwonić do kierownika i napiszę jak tam sytuacja.[/QUOTE] Czekam z niecierpliwością. Liczę że jakimś cudem z Jenny będzie lepiej....
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
W schronisku to chyba żaden pies normalny być nie może. Zamknięty, zastraszony, pobudzony, "ogłupiały"... Niejeden pies z łatką "kilera", w nowym domu okazywał się ciepłą kluchą. Fakt że nie zawsze tak jest. Czasem pies ma strasznie zmasakrowaną psychikę, ale każdy zasługuje na to żeby dać mu szansę. Tylko jak pomóc? :(
-
[quote name='sdal2']Schronisko u nas psów nie przyjmie bo wójt nie podpisał z nim umowy, a we Włocławku schronisko ma straszne warunki, i one sobie nie poradzą, zdominują je inne psy i one umrą z głodu, tak bardzo przejeliscie się starym bezdomnym psiakiem że może być uśpiony, a jeśli chodzi o to że 2 letnie młodzieniaszki maja być uśpione to nikt nie zagląda, no ale widocznie dla nich ta opcja będzie najlepsza.[/QUOTE] No to ja przepraszam że "przejęłam się starym bezdomnym psem" (który nie jest tematem TEGO wątku).
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
:thumbs: Niech już będzie sobota:) -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Ale się dzieje :)