Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Moniek193']Lukas już od dawna ma wydarzenie na facebook'u ;)[/QUOTE] Mam nadzieję że go ktoś tam wypatrzy.
  2. Tylko ja świętuję Rudzinkową adopcję? Cioteczki cieszyć się:multi: bo ostatnio mamy mało powodów do radości (niestety). Niech się rudaskowi wiedzie...
  3. Ja nie korzystam z FB ale to podobno ostatnio skuteczna forma "promocji" psiaka. Jakiś łzawy tekst i może się uda... :roll: bo czas leci nieubłaganie....:shake:
  4. [quote name='sdal2'][INDENT]Z Tropikiem bez zmian, gmina nie odpowiedziała co ma zamiar z nim zrobic, w świeta zanosiłam mu jedzonko , bo pani która go karmi wyjechała, wygląda dobrze, ale to cały czas piesek bezdomny, a co do suni to mam zamiar dzwonic jutro do gminy i dowiedzie sie co mają zamiar z nią zrobic [/INDENT] [/QUOTE] Jesteś wielka :Rose: Oni są ... czy tylko udają? A może to ze mną coś nie halo:hmmmm: - bardzo możliwe. Odpisali że nie wiedzieli o Tropiku. Po Waszym piśmie chyba już powinni "wiedzieć" i co? I nic. Dobrze że ma Was...
  5. Wiem że tylko bliźniaki :) O resztę pytam przy okazji. Może sdal coś będzie wiedziała.
  6. [quote name='Moniek193']Byłam dzisiaj u Lukaska, czuje się dobrze :) Najadł się za wszystkie czasy, brzusio miał jak balon a i tak wciąż próbował zjeść mi palca :diabloti: [/QUOTE] "Lucek" zostaw palce cioteczki w spokoju :evil_lol:
  7. Cioteczki wiecie coś co nowego u Bliźniaków, jak się trzyma Tropik i co z tym nowym?
  8. [quote name='mari23']właśnie, że nie odpisali - chyba po prostu zignorowali pismo... pewnie uznali, że taka mała i nieznana organizacja może im......[/QUOTE] Teraz wszyscy siedzą nad zamknięciem budżetu. W urzędach szał ... Może jeszcze odpiszą.
  9. Jak w schronisku są 2 osoby to pewnie mają roboty po uszy więc nikt nie odbiera.
  10. [quote name='KARLINADOMINIKA']Kochani przepraszam,ze nie pisalam-mam najpiekniesjzy prezent pod słoncem-Rudzinek w piątek pojechł do swojego wymarzonego domku do Szczecina.Ma za kolege kotka Toffika-chlopaki dogaduja sie chociaz Rudzinek w schronie zywo na koty reagowal.Nasz kochany chlopaczek świeta spedzil w domku:)))[/QUOTE] Hurrraaaaaaa:cunao:No to świętujemy:drink1: ;)
  11. Świąteczne pozdrowienia przesyłam czekając na nowe wiadomości... dobre wiadomości.
  12. Mnie chyba pójdzie nie tam gdzie chciałam:oops: ale wiecie jak to jest: "szkoda żeby się zmarnowało":cool3:. Muszę chyba kaganiec założyć :evil_lol:
  13. ... i żeby wszystkim cioteczkom jedzenie poszło w biust a nie w ... (wiecie gdzie) :diabloti:
  14. [IMG]http://www.gify.nep.pl/gify/przyroda/choinki/3.gif[/IMG] [COLOR=#0000ff][FONT='comic sans ms'][SIZE=3][B]Wszystkim którzy ciepło myślą o zwierzakach ze schroniska w Orzechowcach życzę zdrowych i radosnych Świąt :) a psiakom - nowych, kochających domków. [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  15. [quote name='agata51']Pięknie witamy! Jakim cudem udało ci się wytrzymać bez niego tyle czasu?! Nie zapominaj już o nas![/QUOTE] Ale wstyd!!! wiem:oops: Jakoś tak wyszło. Ale już mam w subskrypcjach i będę odwiedzać słodziaka:loveu:
  16. [IMG]http://img.1gif.pl/boze-narodzenie/boze-narodzenie-794.gif[/IMG] [SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B][COLOR=#ee82ee][SIZE=5]Wesołych Świąt życzę wszystkim cioteczkom i wujaszkom, którzy ciepło myślą o Falbanku :)[/SIZE] [/COLOR][/B][/I][/FONT][/SIZE] [SIZE=1]a pod choinkę Falbaniowi wysłałam kolejne deklaracje.[/SIZE]
  17. "Odwiedzam" ślicznotkę:loveu:
  18. Mam nadzieję że Lucas to dobrze zniesie... Trzeba tym ludziom przyznać, że serce mają wielkie, chcieli mu pomóc...
  19. [B][FONT=comic sans ms][I][SIZE=3]Ja też Wam życzę zdrowia, wytrwałości w działaniach, samych szczęśliwych adopcji i żadnych "zwrotów".[/SIZE] [/I][/FONT][/B]
  20. [quote name='Paula95']Znajdziemy jej dobry dom. W schronisku mieszka w budynku, więc ma cieplutko. :)[/QUOTE] Ja w Was nie wątpię :) ale tamtych "ludzi" nie zrozumiem nigdy:angryy:
  21. Miałam złe przeczucia :( Co za pech... :(
  22. [quote name='Paula95']I to cudowne maleństwo... Wyrzucona z samochodu 3 miesięczny " nieudany mikołajkowy prezent" [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/484209_478559308861274_223906122_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Co za kretyn wyrzuca takiego dzieciaka na mrozie:angryy:. Bardzo "po ludzku" postąpił:angryy:
  23. Ja też. Czekam z niecierpliwością na dobre wieści.
×
×
  • Create New...