Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='kuzlik']a czy dziewczyny wiedza ze Dyzio jest strasznym zebrakiem :P i w rankingu mojej 6 jest na 3 miejscu :) potrafi nawet cie lapa zaczepiac jak go nie zauwazysz,a i raz mi sie zdarzylo ze lapke podnosil,prosil:)[/QUOTE] Dyzio może i na łóżko się nie wdrapie, ale w tej dyscyplinie "stanął" na podium:evil_lol:
  2. Jak mi żal takich staruszków :( Pamiętam Antosia z Mielca [*]. Bardzo podobny, całkowicie ślepy. Pojechał do DT do Wa-wy. Tam chłopak jeszcze "pożył"... Dobre w tym wszystkim jest jedno: Lukas nie tkwi już na łańcuchu :( W pewien sposób on już ma lepiej. Oczywiście to nie to samo co dom, ale nie czarujmy się, niektóre nawet tego nie mają :(
  3. [quote name='Lobaria']Córka - kiedyś Amelka, teraz Flo jest we wspaniałym domy stałym[/QUOTE] Suuuuuper:multi: Dzięki za info. Zdjęcie pt. "Co Ty robisz" jest świetne. Ta zaskoczona mina Gacka... :lol:
  4. U mnie się nie otwiera :( Znowu mnożą problemy. Niech się zajmą, tak jak trzeba, swoją działką to będą mieli spokój.
  5. Cioteczki to chyba ta sunia którą znaleziono z córką. Nie mogę znaleźć ich wątku. Co z córką?
  6. [quote name='annika']Explorer ma rożne dziwne odbicia:niedowia:, więc go używam tylko do wklejania banerków, do niczego więcej. a firefoxa nie znam:shake:[/QUOTE] Ja nie mogę wkleić banerka w Google Chrome więc przeskakuję wtedy ma Firefoxa.
  7. [quote name='Sabina02']Filmik o Rudzinku: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=LG0flP7jP6k&feature=youtu.be[/URL][/QUOTE] Rozłożyłaś mnie na łopatki tym filmikiem :(
  8. Wrzuć, jeśli możesz. Niech wątek "się kręci" ;)
  9. [quote name='Temida']Itanek zmienił hotelik, teraz ma cieplutko. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/18/40245430645047279787512.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4678/40245430645047279787512.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] :loveu: Kochany pycholek... Cieszę się bardzo.
  10. [quote name='lusinda']Teraz jest dokarmiany ( pewnie i chory ale chodzi bez problemów - dużo lepiej niż Dyzio co pojechał już do domu) i masię lepiej, ale to dziadeczek. Więc jak go wypatrzyłyśmy był "dzikiem" jeszcze większym. niestety jest nas mało - i nie mamy jak każdemu piecholkowi poświęcić tyle czasu ile byśmy chciały :( obiecuje w jak najszybszym czasie dodać nowe zdjęcia Reksia i jego koleżanki[/QUOTE] To czekamy na nowe zdjęcia do ogłoszeń.
  11. Tyle czasu mnie tutaj nie było. Co tam u Itanka? Podwórko przekopane na zimę ;)?
  12. [quote name='KARLINADOMINIKA']Rudzinek pilnie tego domu potrzebuje-rozchorowal nam sie staruszek-przeziębil i ma cos z pęcherzem :((((( Pogoda jest jaka jest,a to juz starszy piesek :((( Oby leki szybko zadziałały i wrocił jak najprędzej do zdrowia[/QUOTE] Rudzinku nie strasz cioteczek... Wracaj do zdrowia.
  13. [quote name='sonia1974'] Jest kolejny problem bo DT z którym gmina ma podpisaną umowę chyba jest w ciągu alkoholowym i Sdal nie może ani dostać sie do domu ani dodzwonić do delikwenta .Na podwórku w kojcu jest pies "gminny " i w domu jeden prywatny[/QUOTE] O no masz.... Jakby było mało problemów :(
  14. Może na te w finansowych tarapatach. Decyzja należy do Was, lepiej wiecie co i gdzie potrzebne.
  15. [quote name='missiaa']zaglądam ale się tu dzieje :) [/QUOTE] Zaglądaj, zaglądaj, będzie nam raźniej. Każda głowa z pomysłem potrzebna :)
  16. Fajnie by było. Gdyby ktoś z nich tu był, to łatwiej by było ogłaszać.
  17. Biedny... z "tamtej" trójki został tylko on. Ale takich seniorów jest więcej:placz:
  18. Cieszę się że sprawa nabiera tempa. Jestem z Wami.
×
×
  • Create New...