Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Tak, tamtej ekipy już nie ma, ale są nowi. Był swego czasu wątek ON-ka Mustafy, tam na nich trafiłam. Chyba też karolciasz tam wpada.
  2. [quote name='Cajus JB']Orzechowce leżą na wygwizdowie. Z różnych przyczyn wolontariat i współpraca między nim upadła. Powiem Wam, że nie wiem kto aktualnie jeździ do schronu lub kto bywa, ma kontakt. Bez aktualnego info nie da się ruszyć. Przydadzą się też zdjęcia. Musiałbym odszukać numer do kierownika i poprosić o nie.[/QUOTE] Z tego co czytałam to jest wolontariat (ale poza dogo), a warunków jakie tam psiaki mają, może niejeden schron pozazdrościć.
  3. [quote name='sdal2']No Tropik już jedzie do schroniska, akcja przebiegła bardzo sprawnie, pani która go karmiła przez 5 lat, podała mu o 6.30 "ostatni" posiłek nafaszerowany relanium, a że było rano Tropik nie wychodził jeszcze z budy, siedziała tam przez godzine i pilnowała żeby nie wyszedł , kiedy podjechaliśmy z panem kierownikiem, założono mu pętlę i wyciągnięto z budy, zrobiłam pare zdjęc, ale ja nie umiem wstawiac, więc poprosze sonie żeby to zrobiła. Psiak został opatulony kocami i umieszczony w samochodzie w klatce, od razu ma pojechac do weta zeby zobaczył co z ta nózką, jak cos więcej będę wiedziała to dam znać.[/QUOTE] :cunao: Brawo
  4. Lucinda... nie fotki najważniejsze. Jak musisz wybrać czy robić zdjęcia czy masz się zająć psami, to oczywiście dla mnie wybór jest oczywisty :). Szkoda czasu na zdjęcia, jeśli psiaki "trzymają" i czekają. Tylko pisz, jak możesz, co u nich...
  5. Cioteczki skoro Ozik i Sonik bezpieczni to może ja na tego trzeciego wpłacę. Tylko jak mu pomóc?
  6. No bo ja obiecałam drobną wpłatę dla któregoś biedaka a skoro tamte 2 są już bezpieczne to może dla niego bym dorzuciła. Szkoda psiska... :(
  7. A ten trzeci? Jakie macie spostrzeżenia?
  8. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']Jutro zobaczy go nasz kolega psiarz-profesjonalista, szkoleniowiec i zobaczymy co powie, czy da sie go jakoś udobruchać, bo możliwe, że on się tak zachowuje ze stachu. Potem będziemy kombinować co dalej.[/QUOTE] Na pewno strach. Agresja z czegoś wynika. Czekam z niecierpliwością. Jo ka - wpłata pójdzie dopiero w poniedziałek.
  9. [quote name='martka1982']rozmawiałam dziś z panią Elą mówi,że u Falbanka wszystko w porządku teraz akurat trwa u nich remont, pani Ela obawiała się,że Falbanek może źle go znosić ze względu na hałas ale mówi,że radzi sobie świetnie tak jakby nie zauważał zamieszania. śpi, je, bawi się, spaceruje i ma w nosie,że w domu pukają w ściany:) mówi,że więź między nimi jest bardzo silna,że ona widzi w jego oczach bezgraniczne oddanie i zaufanie[/QUOTE] Co tam taki hałas jak się ma kochający dom i pełną michę :)
  10. Można zawrotu głowy dostać:crazyeye: tyle się u psiaków dzieje:multi:
  11. Cioteczki ratujcie bo się gubię:hmmmm:. Jest DS dla Sonika, potencjalny DS dla Oziego a potrzeba czegoś dla tego "o słabych nerwach"?
  12. [quote name='sdal2']Tropik na pewno będzie odłowiony w przyszłym tyg. dlatego nie wiadomo jeszcze kiedy , bo pan kierownik nie może przyjechac sam, zabierze ze soba pomocnika , więc na pewno dobrze sie przygotuje, bedzie miał odpowiedni sprzęt, a ja dostane cynk dzień wczesniej, jak już będzie po to dam znac.[/QUOTE] Wiem, to nie takie łatwe. Tropik nie będzie chciał się pożegnać z "wolnością".
  13. A ile już mamy dla Oziego?
  14. [quote name='milagros19853201']poki co chociaz hopksne na sama gore[/QUOTE] Witamy nową ciocię :)
  15. Nie mogę się zdeklarować na stałe (bo straszą zwolnieniami:shake:) ale bidulkowi coś wpłacę.
  16. [quote name='sdal2']Witam , rozmawiałam z panem który będzie łapał chłopaczka i nie wiadomo w który dzień to będzie , bo ma dużo innych spraw, ale raczej w przyszłym tygodniu.[/QUOTE] Rozumiem... chociaż miałam nadzieję że chłopak już będzie bezpieczny. Trzeba przecież odpowiednio się przygotować. On sam nie wskoczy do auta.
  17. [quote name='agata51'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=0ko9uoePwQU[/URL] Dozwolone od lat 18. I spacjalnie dla maarit: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Qv315nOM5yg[/URL][/QUOTE] Dziękuję za linki. Pora "nadrobić" braki w edukacji:oops:...
  18. Taka ślicznotka powinna szybko znaleźć dom.
  19. Sonik, a więc tak się nazywa ten biedaczek...
  20. Miałam robić banerek ale widzę, że cioteczki już się uwinęły:loveu: Inka33 jakie "wprawki"? :mad: - Ty moich "wprawek" nie widziałaś:lol: (z przyczyn oczywistych niepublikowanych)
  21. Zaznaczę sobie i jutro wrócę. Trzeba mu koniecznie pomóc...
  22. [quote name='sonia1974']bardzo przepraszam ale coś mi padło na oczy ,są dwie wpłaty od Ciebie dobrze że pilnujesz[/QUOTE] Nie przepraszaj, bo nie ma za co:lol: Teraz trzymamy kciuki żeby się wszystko ułożyło po naszej myśli :)
  23. W tym samym oddziale wpłacałam co tą drugą wpłatę. PP muszę bronić bo ostatnio u nas się spisuje. Moje przedświąteczne zakupy "last minute" dotarły na czas :)
  24. [quote name='asiuniab']no to widać, że z wizytami pa trzeba kuć żelazo póki gorące;[/QUOTE] Nic na siłę. Niech się zastanowi. Odmówi - trudno... Nawet po wizycie ktoś się może rozmyślić. Ludzie "zwracają" psiaki po długim czasie pobytu i to jest dopiero tragedia.
×
×
  • Create New...