Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='kikou']ech ta Ciotka Bjuta... to ja tu mozolnie szykuje fote Mongusia jak sie pcha w najmniejsza szczelinke byle tylko leżeć w centrum wydarzeń przy pańci.... a ta Niedobra już wyśledziła i sama wkleiła:mad: ;)[/QUOTE] Monguś uszczelni wszelkie miejsca byle w ciepełku i obok pańci :D
  2. Dyziek jakby taki bardziej zaciekawiony :) Kuzlik masz super zgraję ;)
  3. [quote name='kikou'] ale troszke ułańskiej fantazji w nim ciągle jest bo ostatnio pomknął na wybieg z ukradzioną ze stołu całą chałką... [/QUOTE] Nabrało go na słodkie...:evil_lol:
  4. Gdzie ten "Rudzinkowy domek"? :(
  5. Romeczek wychodzi na prostą... Może końcem miesiąca coś podeślę...
  6. [quote name='Figunia']wszystkie staruszki do domkow marsz!!!! Takie mam zyczenie z racji swiat...[/QUOTE] I niech się tak stanie :)
  7. Ja tak miałam kilka razy ale szybko "mijało", więc może coś masz z pocztą:roll:.
  8. [quote name='Hałabajówka'] Dalej nie mogę nic z poczty ściągnąć i nie wiem czy to onet ma jakis problem czy to mój komp wariuje i nie moge reszty dzieciaków wstawić :([/QUOTE] Na onecie czasem tak się zdarza.
  9. To był wątek psiaków, który dawał nadzieję, że można coś zmienić. Miło było czytać te wesołe relacje o dziadeczkach. Ciężko oswoić się z myślą, że ich już tutaj nie ma :(
  10. Biedny... na razie nie dam rady pomóc fin.
  11. [quote name='lusinda']a na paskudny dodatek - nic się nie szykuje nawet po świętach :([/QUOTE] Głowa do góry. Może i dziadeczkom w końcu się uda.
  12. W schronisku Kundelek w Rzeszowie.
  13. Do góry dziadeczki kochane:loveu:
  14. Gdzie ten domek :roll:
  15. W sumie lepiej że ta pani rozmyśliła się wcześniej, nic na siłę. Psiak ponownego powrotu do schronu by nie przeżył :(
  16. [quote name='caryca26']Cieszę się bardzo , daj znać jak było:)[/QUOTE] Super... Tak jak myślałam. Super sprawa na "zmęczone" stopy :)
  17. Przesyłkę dostałam. Zaraz idę wypróbować ;)
  18. [quote name='ewa gonzales']Sciskamy calym sercem za dziadziunia:thumbs::iloveyou:[/QUOTE] Przyłączam się do cioteczek ściskających kciuki :)
  19. Ale się Reksiu ładnie zaokrąglił. Dziewczyny wielki szacun za "podtuczanie" dziadeczków przed zimą:Rose: Ja kiepska jestem w wymyślaniu imion. Jak widzę rudego psiaka to jest dla mnie Rudzikiem/ Rudaskiem a sunia Rudzią/Rudzinką ;) Tak po prostu. Wymyślcie same, bo to Wy z nią przebywacie :)
×
×
  • Create New...