Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Dawno tak pięknego psiaka nie widziałam :) ojj raczej niełatwo będzie się rozstać..
  2. [quote name='jogi']znasz dowcip o kozie...;) 4 koty, 3 psy w tym Tośka ze swoim temperamentem i półtoraroczne dziecko to nie koza, to całe stado kóz:p[/quote] Podziwiam.. tym bardziej, że uśmiech na twarzy i niekończąca się chęć pomocy :loveu: a Tośka rzeczywiście cudo :lol: P.S. Ma Nuśka się Waszej lecznicy jeszcze nie boi :eviltong:
  3. I jak poszło? Szukałam w zaginionych, ale nigdzie o nim info nie było..:-(
  4. Przypominać się :)
  5. DT dla nich to raczej domy z ogrodem, prawda? Ten cały Krężel mnie przeraża.. nie mogę tego ogarnąć :shake: Zastanawiam się jakbym Wam mogła pomóc..:roll:
  6. No szalone :crazyeye: a ja nawet jednego w DT nie mam bo od 3tyg problem z transportem.. to niesprawiedliwe :shake:
  7. Tragedia tyle maleństw.. ale ja się nie dziwię, bo moi sąsiedzi też od małego psa na łańcuchu trzymają :p nie przetłumaczysz.. 40letni, emerytowany wojskowy nie ma czasu zrobić kojca.. Ehh.. DT pilnie potrzebny i sunie trzeba wykraść, zabrać nie wiem :angryy: A ten facet to chce ją oddać, odsprzedać, wiadomo coś?:/
  8. Katastrofa co ci ludzie wyprawiają ... :| Bianka wie co mówi ;) podziwiam jej gromadkę.. Może rzeczywiście wystarczy dobry DT.. Mamka zbędna :roll:
  9. A jak tam psiaki z kojca? Te Wasze sunie cudowne :lol: nawet moja suka, nieposiadająca instynktu macierzyńskiego:evil_lol:, by pokochała takie cudo :eviltong: bo pies to na pewno ;)
  10. Śliczna jest :lol:
  11. Ciągle mi się te Twoje piękne oczka przypominają.. Domek do nogi :mad:
  12. Ale jest obroża.. może faktycznie komuś uciekł za paniami :roll: też przeglądnę ogłoszenia..
  13. I powrót na pierwszą :)
  14. No i pięknie :lol: oby tak częściej się udawało..
  15. To może ja jednak pieniądze wyślę :oops: tyle ile student może.. :roll: Tylko proszę konto na pw :)
  16. I co jesteś taki smutny? Jak widzę jesteś w cudownych rękach :)
  17. Ale te psiaki mają szczęście, że trafiają na Ciebie.. :)
  18. Odnalazłam w końcu wątek :roll: się zapodział.. Jakiej pomocy potrzebujesz Bianko? Lepiej wysłać pieniądze, czy paczkę? Ale Cię podziwiam.. i strasznie zazdroszczę takiej determinacji. Jak będę duża i silna też tak będę, o! :cool1:
  19. [quote name='anetek100']ale niektórzy może będą robili przelew np na poczcie a tam chcą adresik;) dziekujemy za wplaty serdecznie:):):)[/quote] Ja tylko mam nadzieję, że doszły pieniądze co wysłałam :) A wiadomo ile ogólnie potrzeba?
  20. Wczoraj wpłacałam w PKO pieniądze i na Kociaka i na Lakusia i nie wymagali adresu.. mam nadzieję, że pieniądze doszły :roll:
  21. Postaram się coś wpłacić jak najszybciej.. :shake: ehh..
×
×
  • Create New...