-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
Soema replied to stellak's topic in Już w nowym domu
I wiadomo czy sunie szczenne ?:roll: -
PIES MARZNIE NA ULICY,wyrzucony z samochodu, MA DOM
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To super :) brawo za determinacje. Czekamy na wieści no i zdjęcia psiaka ;) -
[quote name='ziele77']Co u słychać u Roxi?Dzwonił już ktoś może w jej sprawie?Do mnie nikt nie zadzwonił niestety, zero odzewu:shake:[/quote] Widzisz jak wywołałaś :) dom w Wwa jest zainteresowany małym Wariatem :) ale zobaczymy, bo rodzina odpowiedzialnie i przemyślanie chce podjąć decyzję i się ewentualnie przygotować. Z Krk była tylko jedna, niezbyt poważna, odpowiedź..
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
To Nemo ma szczęście, że taki dobry domek się mu trafił :) pod taką opieką to on może szybko zapomni o tym co było.. złe.. -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Soema, niesamowity to jest Domek Tymczasowy i Irenka - Krakowski Psi Anioł ;) Nemo ma przed sobą trzy poważne zadania - wyzdrowieć, znaleźć DS i... być szczęśliwy. Uda się?:cool3: Musi się udać, co?[/quote] Ale nie zapominaj, że gdyby nie Ty to tamte Panie by się wykazać nie mogły :eviltong: Pewnie, że się uda !! Tyle się udało to to teraz mały pikuś :lol: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Piękny Nemo :) Salibinko jesteś niesamowita :loveu: -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Soema replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Pozwoliłam sobie skorzystać z banerka.. :oops: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
To super :) gratuluję Paniom :-) zdrowiej Nemo ! -
PIES MARZNIE NA ULICY,wyrzucony z samochodu, MA DOM
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ank@2']Nie zauważyłam :oops: Ale to na 100% pies ???? Bo ta suczka się nie znalazła. (my z Foksią myślałyśmy przez mies. że mamy suczkę w hotelu, a okazało się że to pies) - tylko że tamte pies był dziki i nigdy nie wychodził z kojca. A może by tej Pani od zaginionej suczki zaproponować psa :cool3:[/quote] Na razie to psiaka nie ma :roll::-( ja nie wiem kto mu gdzie zaglądał.. :oops: tak jest napisane.. -
Przypomnij o sobie ciotkom
-
PIES MARZNIE NA ULICY,wyrzucony z samochodu, MA DOM
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='j3nny']w pierwszym odruchu myślałam, że to ten psiak :( :( :( ale to niestety suczka i w dodatku ma bardziej czarny pyszczek [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1719190_zaginela_rodowodowa_suczka_rasy.html"]TUTAJ[/URL][/quote] Ank@2 Było to podejrzenie wcześniej.. Też mi się na pierwszy rzut oka wydawało, że to on. Ale dziewczyny pisały, że tamten to pies :roll: -
PIES MARZNIE NA ULICY,wyrzucony z samochodu, MA DOM
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Ja mam ograniczone zaufanie do ludzi, ciężko mi uwierzyć, ze ktoś go zabrał do domu.... Może wróci tam...[/quote] Ciężko mieć zaufanie jak się trochę na Dogo posiedzi.. To teraz nie pozostaje nic innego jak czekać :-( i wierzyć.. jak nie w ludzi, to chociaż w to, że psiak się pojawi. Opuścił mnie optymizm :roll: -
Czas na duże psiaki, przypominać się ..!
-
PIES MARZNIE NA ULICY,wyrzucony z samochodu, MA DOM
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Może go ktoś zabrał.. :oops: już nie wiem co lepsze liczyć na to, że go ktoś pokochał czy że nadal się błąka i wróci tam..:roll: innej opcji nie biorę pod uwagę :mad: -
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
Soema replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Aa to tak to się robi.. to ja nie wiedziałam :oops: ja jak klaszczę to Roxi szczeka :eviltong: to jeszcze chyba mi trochę brakuje.. A z tym wychowaniem to tak nie do końca, bo moja sunia w domu od starszego nauczyła się jedynie.. nogę podnosić przy sikaniu:oops: z czasem jej przeszło jak przestało być wygodnie..:cool1: -
PIES MARZNIE NA ULICY,wyrzucony z samochodu, MA DOM
Soema replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Trzymamy i czekamy na informacje.. -
[quote name='Tola']Przed chwil zadzwonił facet, ze ma szczeniaki suczki 2 misięczne, wiezie je do schronu:placz: Kiedy to sie skonczy:-([/quote] :-( jeśli kiedyś ludzie zmądrzeją, będą odpowiednie pogadanki w szkołach, a zabieg sterylizacji będzie tańszy.. Czyli jeszcze trochę :angryy:
-
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
Soema replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']A muszą zaraz wiedzieć ?:cool3::evil_lol:[/quote] Ciii.... ja jestem cicho :cool1: Podziwiam jak Wy funkcjonujecie :-o moja [U]jedna[/U] tymczasowiczka robi tyyyle zamieszania w mieszkaniu, a Wy macie kilka.. :diabloti: