Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. I wiadomo czy sunie szczenne ?:roll:
  2. To super :) brawo za determinacje. Czekamy na wieści no i zdjęcia psiaka ;)
  3. [quote name='anhata']Hejka... jeszcze kilka godzinek i pieski beda juz miały lepiej(ze tak powiem)[/quote] Dzięki Tobie ;) ale poczekajmy do jutra, żeby nie zapeszać ;) napisz jak najszybciej jak poszło.. Powodzenia !
  4. [quote name='ziele77']Co u słychać u Roxi?Dzwonił już ktoś może w jej sprawie?Do mnie nikt nie zadzwonił niestety, zero odzewu:shake:[/quote] Widzisz jak wywołałaś :) dom w Wwa jest zainteresowany małym Wariatem :) ale zobaczymy, bo rodzina odpowiedzialnie i przemyślanie chce podjąć decyzję i się ewentualnie przygotować. Z Krk była tylko jedna, niezbyt poważna, odpowiedź..
  5. Zaznaczam wątek i czekam na dalsze informacje :roll: może jakoś chociaż finansowo będę mogła pomóc.. znieczulica ludzi mnie przeraża.. :angryy:
  6. To Nemo ma szczęście, że taki dobry domek się mu trafił :) pod taką opieką to on może szybko zapomni o tym co było.. złe..
  7. [quote name='salibinka']Soema, niesamowity to jest Domek Tymczasowy i Irenka - Krakowski Psi Anioł ;) Nemo ma przed sobą trzy poważne zadania - wyzdrowieć, znaleźć DS i... być szczęśliwy. Uda się?:cool3: Musi się udać, co?[/quote] Ale nie zapominaj, że gdyby nie Ty to tamte Panie by się wykazać nie mogły :eviltong: Pewnie, że się uda !! Tyle się udało to to teraz mały pikuś :lol:
  8. MagYa^^ chyba nieprzypadkowo masz wpisane skąd jesteś :eviltong: na pewno coś wymyślisz ;) uparte te psiska..:roll:
  9. Piękny Nemo :) Salibinko jesteś niesamowita :loveu:
  10. To teraz cała nadzieja w Łaciatym.. Anhata może porozsyłaj tym którzy chcieli pw z numerem konta, bo wizyta, hotele, sterylka itd. będą kosztować..:roll: A nie możesz wziąć wszystkiego na siebie.
  11. Pozwoliłam sobie skorzystać z banerka.. :oops:
  12. [quote name='Julie']czyli oba psiaki są już złapane?[/quote] Nie, będą dopiero przewiezione do hoteliku, zbieramy fundusze, no i szukamy dobrego domu stałego dla obu ;)
  13. To super :) gratuluję Paniom :-) zdrowiej Nemo !
  14. [quote name='Ank@2']Nie zauważyłam :oops: Ale to na 100% pies ???? Bo ta suczka się nie znalazła. (my z Foksią myślałyśmy przez mies. że mamy suczkę w hotelu, a okazało się że to pies) - tylko że tamte pies był dziki i nigdy nie wychodził z kojca. A może by tej Pani od zaginionej suczki zaproponować psa :cool3:[/quote] Na razie to psiaka nie ma :roll::-( ja nie wiem kto mu gdzie zaglądał.. :oops: tak jest napisane..
  15. Przypomnij o sobie ciotkom
  16. [quote name='j3nny']w pierwszym odruchu myślałam, że to ten psiak :( :( :( ale to niestety suczka i w dodatku ma bardziej czarny pyszczek [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1719190_zaginela_rodowodowa_suczka_rasy.html"]TUTAJ[/URL][/quote] Ank@2 Było to podejrzenie wcześniej.. Też mi się na pierwszy rzut oka wydawało, że to on. Ale dziewczyny pisały, że tamten to pies :roll:
  17. [quote name='jusstyna85']Ja mam ograniczone zaufanie do ludzi, ciężko mi uwierzyć, ze ktoś go zabrał do domu.... Może wróci tam...[/quote] Ciężko mieć zaufanie jak się trochę na Dogo posiedzi.. To teraz nie pozostaje nic innego jak czekać :-( i wierzyć.. jak nie w ludzi, to chociaż w to, że psiak się pojawi. Opuścił mnie optymizm :roll:
  18. Czas na duże psiaki, przypominać się ..!
  19. Może go ktoś zabrał.. :oops: już nie wiem co lepsze liczyć na to, że go ktoś pokochał czy że nadal się błąka i wróci tam..:roll: innej opcji nie biorę pod uwagę :mad:
  20. Aa to tak to się robi.. to ja nie wiedziałam :oops: ja jak klaszczę to Roxi szczeka :eviltong: to jeszcze chyba mi trochę brakuje.. A z tym wychowaniem to tak nie do końca, bo moja sunia w domu od starszego nauczyła się jedynie.. nogę podnosić przy sikaniu:oops: z czasem jej przeszło jak przestało być wygodnie..:cool1:
  21. Trzymamy i czekamy na informacje..
  22. [quote name='Tola']Przed chwil zadzwonił facet, ze ma szczeniaki suczki 2 misięczne, wiezie je do schronu:placz: Kiedy to sie skonczy:-([/quote] :-( jeśli kiedyś ludzie zmądrzeją, będą odpowiednie pogadanki w szkołach, a zabieg sterylizacji będzie tańszy.. Czyli jeszcze trochę :angryy:
  23. [quote name='BIANKA1']A muszą zaraz wiedzieć ?:cool3::evil_lol:[/quote] Ciii.... ja jestem cicho :cool1: Podziwiam jak Wy funkcjonujecie :-o moja [U]jedna[/U] tymczasowiczka robi tyyyle zamieszania w mieszkaniu, a Wy macie kilka.. :diabloti:
  24. No to się Ania ucieszy :) teraz tylko trzeba zrzutkę zrobić i ogłoszenia psiakom o DS.. Ulga.. :roll:
×
×
  • Create New...