-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Dzieciakowaty HOVAWART- wypadek, 10 dni w rowie- MA DOM! W-w
Soema replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Pięknie wygląda :) i kiedy będzie wiadomo jak z łapą? -
Tu same potrzebujące są..:shake: tragedia po prostu, ale jak jakiś pseudo myśliwy im coś zrobi, to bym sobie chyba nie darowała.. Poza tym trzeba zdążyć przed cieczką.. Dam znać jak coś się zmieni ;) chyba, że sunia zostanie ciachnięta wcześniej to i psiak może być..:eviltong:
-
[quote name='esperanza'] Soema będę prawdopodobnie miała dla Ciebie innego psiaka do dt (jest suczka z lasu i 2 maluchy- dla jednego jest dom, dla drugiego ciągle nie ma, jadę tam dziś zobaczyć w jakim są wieku i kondycji)[/quote] Esperanza, jeśli mała suczka to może być, bo wczoraj jak się dowiedziałam, że małego nie ma, a czekałam dość sporo na niego, to tu stwierdziłam, że pomogę [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/do-odstrzalu-przy-lesie-k-radomia-dwa-bezdomne-mlode-pieski-ratunku-124427/index7.html#post11213359[/url] Mam zamiar w kennel klatkę zainwestować niedługo, więc może się uda :) więc czekam na info.. 3 psy do jednego do domu :-o co to za przypływ miłości? Przecież, to spore psiaki będą. W środę jak coś, Martulinek oferuję transport (krk-wwa), bo pytałam. Jakby ktoś chciał skorzystac.
-
Sunie wezmę, tylko problem z psem, bo jak ona dostanie cieczkę to po mnie, bo mogę nie upilnować, a przecież nie wystawię któregoś na balkon :roll: mogę się dorzucić na hotelik dla niego, bo nie mam jeszcze kennel klatki :/ trzeba pojechać do weta i zobaczyć ogólnie stan psin, czy kleszczy nie ma itd.. żeby jakiegoś choróbska nie złapały przez tego palan**, pana:angryy: później dogadamy resztę..
-
[quote name='lilith27']szczeniak gorszy jest tak na prawdę szczy i leje wszędzie gryzie starszaki to śpią tylko[/quote] Ale mają też swoje nawyki. Ja bym chętnie wzięła, ale jakby tak, nie daj Boże dziabnął mi kumpele to koniec świata, może ma pecha do psów po prostu.. I jeszcze jedno psiak młody jest szybciej przeważnie adoptowany i można pomóc następnej bidzie. Chciałabym oba wziąć, ale ciężko, tym bardziej jak sunia cieczki dostanie..:diabloti:
-
Hmm.. myślę, że sunia by mogła do mnie przyjechac, ja na razie w Sandomierzu jestem. Więc trzeba dogadac. A co do psa to szczerze troszkę się boję, bo on chyba starszy i nie wiem jak na blok zareaguje, poza tym obiecałam współlokatorce, że nie będzie dorosłego psa, bo niedawno ją jeden pogryzł :mad: a z drugiej strony one zżyte.. Ehh.. może znajdzie się DT jeszcze jeden albo hotel? będę później to dogadamy
-
[quote name='anhata']nie otwiera mi się stronka..ale widzę co piszecie...jak chce coś napisać to mi na dole stronki się pokazują wiadomości z 4....są już zdjęcia..fajnie....sunia napewno nie miała jeszcze pierwszej cieczki...na moje oko ma z pół roku moze z 7 miesięcy....a psiak wygląda na starszego...ogólnie po ich zachowaniu stwierdzam, ze psiaki są młode....tak się zachowują....daja się na ręcę wziąć....starsze pieski chyba by nie były tak ufne?[/quote] Jak były w domu wychowywane to starsze też będą ufne.. sunia wygląda na młodą, ale to też wet musi stwierdzić. Ciekawe jak się w mieszkaniu będzie zachowywać :) pies się mi starszy wydaje :cool3:
-
[quote name='asiamm'] Soema, transport to nie taki problem ;) zwłaszca do Krakowa[/quote] A z Wwa to był straszny problem.. ;/ co do sterylki to wstępnie mogę pokryć koszty, a potem jakoś się po części się może rozliczymy. Bo odrobaczyć i zaszczepić to chyba mogę, najwyżej jeść nie będę tak dużo :cool1: jakbym znalazła gdzieś tanią kenel klatkę to bym oba wzięła, żeby mi chałupy nie rozniosły jak mnie nie będzie :diabloti: trzeba myślec..
-
No bo ja od razu mówię, wynajmuję mieszkanie w Krk. Właściciel i współlokatorzy wyrazili zgodę, żebym miała psiaka. Wszyscy w mniejszym większym stopniu psiarze :eviltong: chciałabym zobaczyć zdjęcia psiaków :oops: powiedzcie mi suka musi miec pierwszą cieczkę? Bo są różne opinie.. Ja swoją po pierwszej ciachnęłam :diabloti: muszę jeszcze pogadac, czy mogą byc 2.. Więc to nie na 100%, ale będę się starac
-
No to dobrze :)
-
Na wątku transportowym Martulinek oferuje transport z Wwa do Krk na środę, jedzie pociągiem.. Co się dzieje z psiakami? Aktualny jest DT? Bo nawet nie wiem czy jest sens kogoś pytac o transport..
-
I jak psiak? :> co tu tak cicho..
-
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
Soema replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Cała dzielnica dzielnie pracowała :diabloti: i te psiaki do gromadki Halbinki w końcu dołączają? Jesteście z Bianką niesamowite :lol: -
Zmieniło się coś? Jest jeszcze jakaś szansa, że psiak do mnie przyjedzie?
-
Biedny psiak :-( miałam podhalana i też zbyt wylewny w uczuciach to nie był.. No chyba, że go naszło. Jak wzięliśmy ONka to Mazi był przy małym ostoją spokoju, nazywaliśmy go "profesor" bo tak się zachowywał :) Mam nadzieję, że psiak szybko wyjdzie z tego.. Jakby była potrzebna jakaś pomoc, może dam radę, póki co wspieram na odległość i wierzę w psiaka ;)