Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Pięknie wygląda :) i kiedy będzie wiadomo jak z łapą?
  2. Tu same potrzebujące są..:shake: tragedia po prostu, ale jak jakiś pseudo myśliwy im coś zrobi, to bym sobie chyba nie darowała.. Poza tym trzeba zdążyć przed cieczką.. Dam znać jak coś się zmieni ;) chyba, że sunia zostanie ciachnięta wcześniej to i psiak może być..:eviltong:
  3. [quote name='esperanza'] Soema będę prawdopodobnie miała dla Ciebie innego psiaka do dt (jest suczka z lasu i 2 maluchy- dla jednego jest dom, dla drugiego ciągle nie ma, jadę tam dziś zobaczyć w jakim są wieku i kondycji)[/quote] Esperanza, jeśli mała suczka to może być, bo wczoraj jak się dowiedziałam, że małego nie ma, a czekałam dość sporo na niego, to tu stwierdziłam, że pomogę [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/do-odstrzalu-przy-lesie-k-radomia-dwa-bezdomne-mlode-pieski-ratunku-124427/index7.html#post11213359[/url] Mam zamiar w kennel klatkę zainwestować niedługo, więc może się uda :) więc czekam na info.. 3 psy do jednego do domu :-o co to za przypływ miłości? Przecież, to spore psiaki będą. W środę jak coś, Martulinek oferuję transport (krk-wwa), bo pytałam. Jakby ktoś chciał skorzystac.
  4. Sunie wezmę, tylko problem z psem, bo jak ona dostanie cieczkę to po mnie, bo mogę nie upilnować, a przecież nie wystawię któregoś na balkon :roll: mogę się dorzucić na hotelik dla niego, bo nie mam jeszcze kennel klatki :/ trzeba pojechać do weta i zobaczyć ogólnie stan psin, czy kleszczy nie ma itd.. żeby jakiegoś choróbska nie złapały przez tego palan**, pana:angryy: później dogadamy resztę..
  5. [quote name='lilith27']szczeniak gorszy jest tak na prawdę szczy i leje wszędzie gryzie starszaki to śpią tylko[/quote] Ale mają też swoje nawyki. Ja bym chętnie wzięła, ale jakby tak, nie daj Boże dziabnął mi kumpele to koniec świata, może ma pecha do psów po prostu.. I jeszcze jedno psiak młody jest szybciej przeważnie adoptowany i można pomóc następnej bidzie. Chciałabym oba wziąć, ale ciężko, tym bardziej jak sunia cieczki dostanie..:diabloti:
  6. Hmm.. myślę, że sunia by mogła do mnie przyjechac, ja na razie w Sandomierzu jestem. Więc trzeba dogadac. A co do psa to szczerze troszkę się boję, bo on chyba starszy i nie wiem jak na blok zareaguje, poza tym obiecałam współlokatorce, że nie będzie dorosłego psa, bo niedawno ją jeden pogryzł :mad: a z drugiej strony one zżyte.. Ehh.. może znajdzie się DT jeszcze jeden albo hotel? będę później to dogadamy
  7. [quote name='anhata']nie otwiera mi się stronka..ale widzę co piszecie...jak chce coś napisać to mi na dole stronki się pokazują wiadomości z 4....są już zdjęcia..fajnie....sunia napewno nie miała jeszcze pierwszej cieczki...na moje oko ma z pół roku moze z 7 miesięcy....a psiak wygląda na starszego...ogólnie po ich zachowaniu stwierdzam, ze psiaki są młode....tak się zachowują....daja się na ręcę wziąć....starsze pieski chyba by nie były tak ufne?[/quote] Jak były w domu wychowywane to starsze też będą ufne.. sunia wygląda na młodą, ale to też wet musi stwierdzić. Ciekawe jak się w mieszkaniu będzie zachowywać :) pies się mi starszy wydaje :cool3:
  8. Ile te psiaki mogą mieć? Tak mniej więcej :> jak myślicie..:razz: zaraz cieczka pewnie :roll: [B]Marcik[/B] wklejaj po 5 fotek na post, bo Moderator będzie krzyczał :shake:
  9. Ale chyba w powiadomieniach na maila widzisz treść? Kurde..
  10. Anhata wysłałam Ci mojego maila podrzuć mi fotki ;)
  11. [quote name='asiamm'] Soema, transport to nie taki problem ;) zwłaszca do Krakowa[/quote] A z Wwa to był straszny problem.. ;/ co do sterylki to wstępnie mogę pokryć koszty, a potem jakoś się po części się może rozliczymy. Bo odrobaczyć i zaszczepić to chyba mogę, najwyżej jeść nie będę tak dużo :cool1: jakbym znalazła gdzieś tanią kenel klatkę to bym oba wzięła, żeby mi chałupy nie rozniosły jak mnie nie będzie :diabloti: trzeba myślec..
  12. No bo ja od razu mówię, wynajmuję mieszkanie w Krk. Właściciel i współlokatorzy wyrazili zgodę, żebym miała psiaka. Wszyscy w mniejszym większym stopniu psiarze :eviltong: chciałabym zobaczyć zdjęcia psiaków :oops: powiedzcie mi suka musi miec pierwszą cieczkę? Bo są różne opinie.. Ja swoją po pierwszej ciachnęłam :diabloti: muszę jeszcze pogadac, czy mogą byc 2.. Więc to nie na 100%, ale będę się starac
  13. Ja studiuję w Krk, mieszkam w bloku.. i właśnie się dowiedziałam, po 3tyg czekania, że szczeniak co jechał do mnie na DT, ma już dom i nie przyjedzie.. Ale chyba za daleko jesteście.. To może pomyśleć o hoteliku?
  14. No to dobrze :)
  15. Te psy do bloku to by się chyba nie nadawały na DT? Może rzeczywiście hotel.. Kurde cały czas myślę o nich :roll:
  16. Na wątku transportowym Martulinek oferuje transport z Wwa do Krk na środę, jedzie pociągiem.. Co się dzieje z psiakami? Aktualny jest DT? Bo nawet nie wiem czy jest sens kogoś pytac o transport..
  17. Hoop psinki.. mało czasu.. Jak nie ma banerków to wrzucę link w sygnaturę, tyle na razie mogę ;/
  18. Anhata nikt się nie odzywał? :-( może jacyś sąsiedzi by mogli na podwórku je przetrzymać kilka dni.. A tu się będzie szukać? Wiem do czego "myśliwi" są zdolni...:angryy:
  19. Może jest jakaś Cioteczka w wolnym DT w tamtych okolicach..:roll: Trzeba popatrzeć na Mapie Dogo .. Mam nadzieję, że szybko się ktoś znajdzie, tym bardziej, że taką pomoc oferujecie. ;)
  20. I jak psiak? :> co tu tak cicho..
  21. [quote name='brazowa1']Moze napisze w tytule YORK?:roll:[/quote] bez komentarza... :angryy: Taka piękna sunia i nikt się nie interesuje..:shake:
  22. Cała dzielnica dzielnie pracowała :diabloti: i te psiaki do gromadki Halbinki w końcu dołączają? Jesteście z Bianką niesamowite :lol:
  23. Zmieniło się coś? Jest jeszcze jakaś szansa, że psiak do mnie przyjedzie?
  24. Biedny psiak :-( miałam podhalana i też zbyt wylewny w uczuciach to nie był.. No chyba, że go naszło. Jak wzięliśmy ONka to Mazi był przy małym ostoją spokoju, nazywaliśmy go "profesor" bo tak się zachowywał :) Mam nadzieję, że psiak szybko wyjdzie z tego.. Jakby była potrzebna jakaś pomoc, może dam radę, póki co wspieram na odległość i wierzę w psiaka ;)
  25. Bardzo żałuję, że Cię wziąć nie mogę :-( ale 3 ONka rodzice nie chcą, sunia moja też nużeńca ma, ale walczymy:mad:, a ja do mieszkania to nie mam jak :placz:
×
×
  • Create New...