Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='an1a'] Jak to...?[/quote] Z tego co wiem, to Gemsi, nie zdąży zabrać psiaka :( nikt się nie zgłasza jako DT dla psiaków z okolic Wwa? Bo może ja za dużo problemów robię.. A nawiązałam kontakt z panią z Krk, która też potrzebuję Dt.. Ale jeśli trzeba to ja poczekam na psiaka z "parszywej 12" :) nie wycofuję się.
  2. A ja się pochwaliłam i nic z tego :placz::placz: Braciszek do mnie jednak nie przyjedzie.. znów przegrałam z transportem.. Załamka :-(
  3. Tak, owszem :D w końcu.. :)
  4. Salibinko cudowne masz to serduszko..:calus: Ta dzisiejsza znieczulica jest okropna :angryy: ale ta psina jeszcze znajdzie swojego, kochanego człowieka i to dzięki Tobie :)
  5. Kochane biedactwo.. i po co szczerzyłeś te ząbki :( [COLOR=Blue][I]"Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.."[/I][/COLOR]
  6. Jeju jaka Ty jesteś śliczna :lol: no cudo.. :loveu:
  7. :loveu: piękna sunia... :) zakładałaś już wątek jej gdzieś? Czy czekasz na psa :>
  8. [quote name='jagienka42']Soema to znaczy że nie masz co z psiakiem zrobić od piątku do niedzieli?a w poniedziałek po święcie zmarłych możesz go już wziąśc do siebie?jeżeli tylko o to chodzi to ja go moge przetrzymać,ale musisz go zabrać odemnie w poniedziałek .:evil_lol:[/quote] Jesteś niesamowita :loveu: ja mogę sprobować z nim jechać, ale mogę mnie nie wpuścić i wtedy już nie wrócę, bo od 2tyg nie ma biletów na inne połączenia ;/ była możliwość, że tata po mnie mógł we wtorek przyjechać, bo ma spotkanie w Krk i mnie z małym zabrać, no ale nie udało się go przywieźć. Ja w poniedziałek po 10 będę w Krk mogę nawet wcześniej, wysiądę na Hucie i wezmę go. Ale jeszcze podzwonię po znajomych, może ktoś samochodem wraca..
  9. Coś dogo ostatnio posłuszeństwa odmawia..:/ A ja chyba szczęścia nie mam.. ;( byłam porozmawiać z kierowcą busa dziś, od ponad roku z nim wracam, odnośnie piątku i powrotu z psiakiem do mnie do domu.. Pan bardzo sympatyczny i w ogóle, ale powiedział, że w piątek będzie bardzo dużo osób wracać i stać w tym busie (ona ma tylko ok. 16 miejsc siedzących) i wolałby żeby psiak nie jechał, bo raz, że będzie duszno, a dwa że ciasno.. Załamię się :placz: muszę kombinować coś.. Bo Jagienki nawet nie mogę o pomoc prosić, bo to by nie odpowiedzialne było.. A na weekend wrócić muszę :(
  10. [quote name='gemsi']Dorothy, my postanwilismy z domu nie wychodzic, to same przylazly pod dom, wdawalo nam sie ze wystarczy sie w domu schowac...[/quote] Nie ma tak dobrze ;) psy wiedzą przecież najlepiej. Wielkie serce i niezawodny nos... Widocznie pachniecie inaczej :eviltong:
  11. Potrzebuję chyba Waszej pomocy. Niestety Selenga dziś nie dała rady przewieźć szczeniaka do Grójca do Salibinki i przyjedzie do mnie dopiero w środę. Ale przed chwilą dzwoniła Salibinka, że przejeżdżając przez Kielce znaleźli leżącego pod sklepem, trzęsącego się psiaka. W sklepie im powiedziano, że psiaka jakiś czas temu potrącił samochód i nie staje na tylną łapkę.. Nikt mu oczywiście nie chciał pomóc.:angryy: A że Salibinka ma ogromne, cudowne serce to go nie zostawiła i psiak prawdopodobnie przyjedzie na kilka dni do mnie. I teraz moje pytanie, czy macie kogoś z Dogomaniaków sprawdzonego z Krk, kto zna dobrego weterynarza ( no i w miarę taniego)? Zaraz będę pytać dalej.. ale tu też warto ;)
  12. Nie wyglądają źle.. ktoś wyrzucił?:/ niestety moje ONki moim rodzicom w zupełności wystarczą.. A ja tylko koty przyciągam.. :hmmmm:
  13. No i co u Ciebie suniu? co tu taka cisza :> :mad:
  14. Nikt nie da rady podrzucić szczeniaka w okolice Grójca na 13-14?:(
  15. Nie no tak to nie.. :eviltong: bardzo bym chciała, żeby jutro się udało, ale marnie to widzę.. psiaka chyba będzie czekać dodatkowa podróż w piątek ze mną do domu ;/ to sobie po środzie nie odpocznie chłopak :)
  16. Jeśli na jutro się nic nie znajdzie, to środa raczej przesądzona. Tylko, że ja dopiero po 15 mogę psa odebrać :oops: śliczne te psiaki :)
  17. [quote name='zulugula']Do środy nie tak daleko :lol:[/quote] Nie zaszkodzi popytać :) i chyba psiak też by wolał, ale jeszcze o tym nie wie :eviltong: popatrz jaka ta sunia śliczna i zdezorientowana na razie..
  18. Uff.. :lol: tak tylko pytam :eviltong: a już by u mnie był.. Ale pytam dalej, może znajdę jakiś transport :)
  19. Ja jestem wliczona?:P
  20. Jaka śliczna :loveu: a jak ładnie udaje grzeczną :eviltong: ehhh...
  21. U mnie też zero odzewu.. :( A Jagience [U]chyba[/U] chodziło o transport gumsie - psiaka z Wwa do Krk. Aa mam pytanie, czy praktykowane było kiedykolwiek coś takiego, jak chodzenie psiaka na Tymczasie z czymś na zasadzie takiej kamizelki, albo czegoś z napisem, czysto teoretycznie, "szukam swojego domu", "nie pozwól mi wrócić do schroniska" itp.? Czy to nie ma sensu? Chodzi mi o to, że czasem ktoś w autobusie, albo na ulicy może zobaczyć taką psinę i zastanowić się, a i tak każdą osobę trzeba później sprawdzić.. Pytam czysto teoretycznie :lol:
  22. Ehh.. :( nikt się nie odzywał odnośnie transportu jutro?
  23. Cofam.. nie ma transportu ;( jeszcze jedyna szansa, że na jutro znajdziemy i Salibinka weźmie psiaka. :shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/watek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty-24359/[/url] może tu pomocy szukać?
  24. [quote name='an1a']Jest transport?[/quote] Spod Grodziska Mazowieckiego do Warszawy.. Próbuję ustalić dokładny adres
×
×
  • Create New...