-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Wiem, wiem dlatego uważamy jak możemy. Zje w domu i oczywiście dostaje potem głupawki :diabloti: trzeba się wybiegać, a potem idziemy na dwór, tam gdzie psy wstępu nie mają, jest czyściutko i w ogóle ("prosimy nie wyprowadzać piesków"), i kupki trzeba sprzątać i uciekać :oops: :eviltong: z sąsiadką widziałam się przez ogrodzenie i miałam ją na rękach, choć tamten pies szczepiony. Teraz mały gamoń śpi :multi: słodka jest..:loveu:
-
Pan bocian jest twardy :cool1: ale zaczyna jej się nudzić, lepiej wylać wodę z miski, a potem mi ścierki zabierać :mad: a noc..:lol: ona jest GENIALNA, bo nie załatwia się już w ogóle w domu tylko woła na dwór. A jak tam się załatwi to jest prze szczęśliwa :eviltong: wariat.. strasznie Mała szybko wszystko łapie. Jak jej się znudzi na spacerze i wygania się porządnie, to wie który jej blok, a w mieszkaniu od razu gna do mojego pokoju i czeka na mnie w środku :) oczywiście chcę się wpakować do łóżka, ale ostatecznie śpi obok, bo nie chcę żeby później jakiś z tym problem był. Sąsiedzi są zauroczeni nią, jedna pani chodzi z sunią Beagle na spacery to się zakochała w małej, jej sunia też, ale stwierdziła, że dwa w mieszkaniu to za dużo.. Ale będziemy się widywać to będę z nią rozmawiać, obadam :lol: dobrze by było, żeby szybko znalazła DS, bo właścicielowi umknie wiele pięknych i ciekawych chwil z nią, a i ona się może przyzwyczaić.. no i ja :roll: Nie umiem wkleic zdjęc :razz: mam robione tel, ciężko zrobić jej wyraźne, ale jest widoczna :eviltong: może ktoś pomoże wkleić :oops:
-
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Genialnie po prostu :mad: a potem się dziwi, że pies ma problemy ze stawami i zdrowiem.. Ciekawe czy go szczepili, bo teraz mgły, wilgotno? Wiem, że takich psów pełno, ale z drugiej strony wiem jak się czuję jak jednemu psu nie pomogłam i go już nie ma :-( To co szukamy na już DT? A ogłoszenia może robić w innej części Polski? -
[quote name='anhata']Soema pomozesz jak potrafisz.....[/quote] Szkoda, że nie tak jakbym chciała.. :-( jeden frajer pozbywa się "kłopotu" a tyle osób jest prawie bezsilnych.. To nie jest sprawiedliwe. Anhata podaj konto mamy, a potem na wątku najlepiej rozliczenia prowadzić kto ile wpłacił, na co poszło, ile z bazarków itd.. Przepraszam...
-
Nawet nie wiesz jak mnie jest przykro.. :-( ja z nią rozmawiam, ale też ją rozumiem, a z mieszkania nie chcę wylecieć i jej zmusić do wyprowadzki. Nie wiem czy jej wina, że psy ją nie lubią, czy ma pecha po prostu, bo mnie raz pies zębami złapał, a do różnych świrów podchodziłam.. Ja na pewno się dorzucę, ale to nie to samo :placz: jak na złość wszystko ku*wa :angryy: jak nie przegrywałam z transportem i czasem, to teraz to.. Przepraszam Cię Aniu.. jeszcze myślałam żeby ją do domu zabrać, ale moja suka nie toleruje psów innych, tylko mojego, a tamta też nie za bardzo jak mówiłaś :/
-
Rzeczywiście strasznie pusto, może kogoś o banerek poprosić.. :roll: Selenga robi ładne banerki. Taki ładny, młody pies, dziwne że się ludzie nie interesują :/
-
Ma dom Kraków duży bezdomny owczarkowaty od miesięcy w hotelu :(
Soema replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jaka jest cena kastracji w Krk? Mój owczarek po kastracji przeżywa drugą młodość :diabloti: przestał uciekać i widoczna jest zmiana zachowania na łagodniejszą.. -
[quote name='ziele77']aha...a co słuchać u Roxi?zjadła już coś?[/quote] Taa zjadła.. mi pół dywanika :diabloti: ale jednak woli dusic pana bociana :eviltong: Jadła pierw troszkę twarożku, potem gotowane mięsko z kurczaka z odrobiną marchewki. Ale musiała być bardzo dobrze karmiona, bo nie jest pazerna, ani bardzo zaborcza :) za to non stop dostaje czkawki i widać, że ją to irytuje :eviltong:
-
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
Soema replied to stellak's topic in Już w nowym domu
No ale sterylka wiąże się z DT..:roll: przynajmniej powinna.. Przeraża mnie ta myśl ile tam musiało być szczeniąt.. i znowu trzeba masę pieniędzy, musimy szybko myśleć... Bo jakaś cieplejsza buda też by sie przydała, jeśli tam zostaną :/ -
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Mój chłopak jak zobaczył u mnie sunie na DT to odnalazł w sobie instynkt ojcowski :diabloti: ale mała rzeczywiście urocza jest :eviltong: a co do psiaka sąsiadów, trzeba może poprosic o interwencję TOZ, może im się rozjaśni to i owo :p a jak nie.. to nie ma wyjścia.. -
Ja chyba coś wykrakałam..:placz: musiałam dziś wrócić do Krk i jest pewnie problem.. Moją współlokatorkę na weekendzie znów ugryzł pies (drugi raz w przeciągu pół roku) ja nie wiem co ona robi, że takie przyciąga. Ale.. to taki typowy "wiejski burek" i teraz akcja szukania właściciela była, czy pies szczepiony, a może wściekły itp.. I ona mnie prosiła żebym się wstrzymała z wzięciem psa większego na DT :placz: bo ja wszystkim pokazałam ten wątek, zdjęcia itd. I nie wiem co robić :placz::placz: dziś do mnie przyjechał szczeniak, bo koleżanka potrzebowała pomocy (życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia!) i mam nadzieję, że jego się bać nie będzie..:roll: Ja bardzo przepraszam, ale chyba nie będę jej mogła wziąć w niedzielę.. Dorzucę się na hotel i w ogóle, ale nie chcę żeby się wyprowadziła albo mnie z mieszkania teraz wyrzucili :placz: może jej przejdzie szybko.. zadzwonię jutro do Anhata, bo mam telefon zablokowany:angryy:
-
[B]Esperanza[/B] możesz podać jakiś numer konta, jak będę mogła to coś wpłacę..
-
[quote name='zulugula'][COLOR=black][FONT=Verdana]Dziewczyny błagam Was. To ja się martwię gdzie małą upchnąć, a ona sobie u Soeme harcuje[/FONT][/COLOR]:mad::multi:[/quote] Bo to wczoraj o 23 wyszło :oops: nie bij.. szczeniak, który miał do mnie przyjechać znalazł stały domek razem z rodzeństwem i Ziele się dobrze wstrzeliła, bo było i miejsce i transport :lol: a ja teraz mam sajgon na mieszkaniu :diabloti: takie małe, a takie zniszczenia sieje :eviltong:
-
[quote name='Selenga']obiecane banerki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zamojskie-malenstwa-nie-maja-juz-nawet-nadzieii-aby-prosic-o-dom-123719"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/zamojskie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zamojskie-malenstwa-nie-maja-juz-nawet-nadzieii-aby-prosic-o-dom-123719"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/zamojskie2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Dzięki :))
-
[quote name='ziele77']:lol: a jak jej uchole?stoją? bo one żyją własnym życiem i lubią sobie naprzemiennie oklapywać :evil_lol:[/quote] Nie nadążam :evil_lol: ten świrus się wyspał i lata mała torpeda, czkawki dostała :lol: idziemy zaraz pozwiedzać i może siusiu :oops: a w poniedziałek szczepimy, gdzie mała ma ogłoszenia?
-
Dotarłyśmy :) Roxi wystarczyło 15 minut żeby zacząć mi pokój przemeblowywać :mad: oczywiście kwiatek musiał się wyprowadzić:diabloti: ale sunia jest cudowna i kochana :loveu: Martulinka nie mogła wyjść z podziwu jaka ona grzeczna. Wyspała się w pociągu to teraz mi tu dokazuje :) jutro postaram się pożyczyc aparat i zrobic jej parę fotek, ktoś kto ją adoptuje będzie prawdziwym szczęściarzem ;) No i mamy nową zabawę: rozpęd iiii ślizgamy się na dywaniku :lol:
-
Szczeniaczki mają dom ! :) Leoś okazał się panią Leosiową :P
Soema replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Ten Bąbel taki duży, czy te psiaki takie małe?:eviltong: Ciekawie tam będziesz miała..:diabloti: -
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Może by go jednak.. capnąć :hmmmm: dużo psiaków marznie, a ciekawe czy ten szczepiony był.. Bo taka pogoda to tylko.... ehh.. Pewnie to ma być "pies podwórkowy"..:mad: Nikt ze znajomych, co mieszkają dalej nie mógłby go przetrzymać kilka dni? -
Ma dom Kraków duży bezdomny owczarkowaty od miesięcy w hotelu :(
Soema replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jak owczarek chce to i tak ucieknie..:/ wiem co mój robił, wyrywał w siatce dziury, rozplatał, potrafił wszystko rozwalić, furtki z zawiasów ściągał. Dużo wysiłku nas kosztowało, żeby go oduczyć, zrobić z podwórka "bunkier", kastracja też zrobiła swoje.:diabloti: Ale np. moi sąsiedzi wolą łatać kolejne dziury niż poświecić psu więcej uwagi i zadbać o porządne ogrodzenie.. Szkoda.. Ten psiak piękny, ale chyba ogrom pracy nad nim będzie ludzi zawsze zrażał :-( -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Odbieram Nemka w sobotę - [B]jedzie do DT[/B]:multi: [B]Irenko, dziękuję za pomoc! [/B][/quote] No to super ;)