Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Ajj ja wiem.. :-( pytałam raczej o fizyczne zdrowie, łapkę przede wszystkim.. Musi się ktoś dla niego znaleźć !! :shake:
  2. A jak on w ogóle się czuję? :>
  3. [quote name='betel'] Z drugiej strony może to i dobrze , bo dla ludzi mogłoby miejsca zabraknąć. :evil_lol: Trzy psy w bloku wystarczy:cool3:[/quote] No raczej... :eviltong: ja na szczęście dom z dużym podwórkiem i ONki jednak dwór wybrały :P chyba klaustrofobia :razz: co nie zmienia faktu, że gdy w odwiedziny wpadają, bo wejściem normalnym to to nie jest, to wiedzą do czego dywan służy .. (do.. śliiizgania się :lol: ) no i demolka...:diabloti:
  4. No to wybitnie zdolne psy :P ja niestety na koty uczelenie posiadam, aczkolwiek :cool3: jak w wakacje znalazłam kociaka malutkiego (głupi, głupi ludzie:angryy:) to o dziwo, zero objawów.. Ehh malinki.. moje psy gustują w owocach "prosto z krzaczka" :eviltong: tak, że nie pojem , nie pojem... :lol:
  5. Piękna te jesień w naszych rejonach... :lol: Widać, że psy z kotami przebywają.. ta zwinność :razz: moja Gamonie to by dawno popłynęły...:eviltong:
  6. Żadnego odzewu chociażby o DT? :shake: takie cudo...
  7. Hoop Przystojniaku ;) Jak możesz ignorować, Salibinkę :-o toż to skandal...
  8. Podajcie na pw nr konta może będę w stanie pomóc po weekendzie ;) cudowny psiak.. Tylko tak mogę pomóc, bo na razie czekam na psiaka spod Wwa, na DT..
  9. A wie ktoś coś, czy może Gemsi jedzie? Bo przed środą, podczas rozmowy telefonicznej zrozumiałam, że możliwe, że będzie jechał w niedzielę lub poniedziałek..:razz:
  10. [quote name='Aleksandra_B']A szczeniaczki chłopaczki później wchodziły by w grę jeśli chodzi o tymczasy :cool3:..... jak ich siostrzyczki będą w nowych domkach :cool3:[/quote] A ja to już się nie liczę?:placz:
  11. Ludzie są beznadziejni.... :angryy: mamka pilnie potrzebna :razz:
  12. No to który chce być Krakusem :>
  13. Piękne psiaki :lol: może znam was z widzenia...:eviltong:
  14. [quote name='Aleksandra_B']Nie ma chętnych niestety. Do Krakowa nie dojadę ale jeśli dobrze doczytałam do była szansa, że ktoś z warszawy odbierze i zawiezie do Krakowa jeśli ktoś do tej Warszawy malucha dowiezie. Czy to aktualne? Bo ja któregoś dnia mogłabym psiaczka z hoteliku do Warszawy dowieźć. Przepraszam, że piszę tak brzydko i nieskładnie, coś mi ostatnio tak wychodzi :roll:[/quote] To wszystko zależy od tego czy ktoś będzie jechał teraz.. Bo znów ostatnio nie wyszło. Trzeba poczekać, może Gemsi będzie jechał i jakoś się uda tym razem :)
  15. [quote name='*anusia&ajlu*']jagienka42 ty masz sunke Lili ja mam Lolę miot "L" nam sie zaczął :lol: ale wszystkie cudne i takie mądre ciekawe czy Sabcia przekazała im takie geny :lol:[/quote] A ja też chcę... :( I jak z resztą genialnego miotu?;> są jacyś chętni?
  16. I jak tam sytuacja? Są jacyś chętni do pomocy przy szczeniakach? Co z tą trójką? dzisiaj środa :placz::placz:
  17. [quote name='malicja']banerek w porzadku. [/quote] Potwierdzam, działa :) Też popytam.. ja nadal czekam na szczeniaka, który miał przyjechać do mnie na DT..
  18. I znów na pierwszą psiaki ! Niestety 3 ONek to dla mnie za dużo :(
  19. Ale te psiaki piękne.. A ludzie nadal bezmyślni :/ Do góry, przypomnieć o sobie !
  20. Biedna moja imienniczka :( wskakuj na górę, niech Cię szybko ktoś pokocha !
  21. [COLOR=Navy][I]Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta... [/I][COLOR=Black]Porażka ;/ biedny psiak..[/COLOR][/COLOR]
×
×
  • Create New...