Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. No to super, zaczyna się uśmiechać szczęście w końcu :) a jak finanse? Ja na razie nie mogę wpłacić więcej :oops:
  2. No to trzeba czekać.. Taki piękny pies :shake:
  3. Ojj biedactwo :( będziemy szukać..
  4. Wpłaciłam, co mogłam na razie tyle.. Jakby coś wyszło to DT w Krk mógłby być?:>
  5. Wysłałam pieniądze.. Na razie tylko tyle mogę pomóc :oops:
  6. Wysłałam pieniądze, 50zł, na razie tyle tylko mogę.. Jak wygląda sytuacja obecnie? Wiadomo ile będzie kosztować?
  7. Trzymam.. im dłużej siedzę na forum, tym bardziej tracę wiarę w ludzi :/ A ja myślałam, że u mnie w Sando tylko taka rozległa patologia :| Też "mohery" po sąsiedzku wielce oburzone były, że psy na moje "widzi mi się" operacje miały :p no porażka.. Tyle, że szczeniaki potem topią, ale "sunia będzie zdrowsza, bo je miała" gdzie my żyjemy :shake:
  8. Nie dajemy o sobie zapomnieć ! Powrót na 1 :)
  9. I co z psiną, wiadomo co z łapą? :shake:
  10. Zostań na pierwszej... niedobrze..:shake: jutro jadę do banków.. Jaki nr konta? Wpłacę pół na kicie i na psiaka..
  11. Ale jesteś piękna :loveu: ludzie są beznadziejni..:angryy:
  12. To niedużo.. zobaczę jeszcze ile trwa.. W piątek chyba pojadę do domu, mam wizytę z sunią u weta i myślałam, że w końcu uda się psiaka zabrać. Jeszcze jedną rzecz sprawdzę, ale to nic pewnego :shake: Aa znacie kogoś kto by podjechał jutro po psiaka? Może uda mi się pojechać jutro do Wwa..
  13. I się chłopak odezwał.. :oops: jest jakiś transport Wwa-Krk? Ja mogę znów spytać, tej osoby co chciała je do Wwa przywieźć spod Grodziska.. Ile kosztuje bilet na pociąg na tej trasie, orientuje się ktoś?
  14. Pies idealny :) gdybym tylko miała warunki na DS:-(..
  15. Dziewczyny powiedzcie mi, czy DT jest jeszcze potrzebny? Bo ja czekam na psiaka i nie mam żadnych wiadomości..
  16. Żadnego DT nie ma?:placz: można by zrobić jakąś składkę, bazarek, etc... Żeby opłacić jej leczenie. Ja się na tym nie znam za dobrze, ale mogę jakoś pomóc. Ale wsio tylko nie schron :shake:
  17. Proszę o pw :) wiadomo ile to kosztować będzie?;/
  18. Super, że psiaki domki znajdują :multi: oby tak dalej, co z tymczasami dalszymi?
  19. Jak takie cudo może domku nie znaleźć :shake: czekam na info na razie w sprawie mojego DT, póki co postaram się jutro wpłacić coś na hotelik.. A jak u niego ze szczepieniami, itd?
  20. Ile trzeba uzbierać?:> może coś się wymyśli.. Ja niestety na koty małe uczulenie mam :mad:
  21. wiadomo już coś odnośnie tego tygodnia? Jak się sprawy mają? Może znów zacząć pytać ludzi ;> Jedzie ktoś z Wwa do KRK?:razz:
×
×
  • Create New...