-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[quote name='lilith27'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-psow-witamy-psiaki-w-potrzebie-takze-pupilki-dogomaniakow-119880/[/URL] Kontakt - telefon : 0508 410 670 , gg 7545238 mail - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] myślę, że hotel prowadzony przez dogomaniaczkę to lepsze rozwiązanie niż hotel prowadzony przez hodowców psów rasowych[/quote] O tym hotelu mówiłam ;)
-
Napisz do [U]Pati[/U] ona chyba prowadzi hotelik w okolicach Wwa.. Moim zdaniem najlepiej mówić prawdę, że psiak szuka domu i pobyt będziemy opłacać, chodzi o to żeby nie trafił do schroniska. na tej zasadzie jest Norcia z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/5-mies-sunia-foksterier-krotkowlosy-uratuj-jej-czas-sie-skonczyl-121343/index51.html#post11200074[/URL] też miała być u mnie na DT ale pani, która ją dokarmiła wybrała hotel, bo był bliżej Wwa. Tam ma dobrą opiekę i ten hotel jest często polecany :)
-
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Soema replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Ale pomyśl, że to dzięki Tobie "muszą" dorosnąć :) jak tak patrzę na godziny Twoich postów to mnie to przeraża.. Ale może małe Ci odpuszczą w końcu :diabloti: (w kojcu..:eviltong:) -
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobrze zrobiłaś. No jakby wyszło na jaw to byśmy mogły w pudle kilka lat za kradzież dostać :diabloti: chore.. Tu trzeba może spróbować z TOZ, bo jak się im psiaka weźmie to będzie następny, to jest pewne.. -
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
Soema replied to stellak's topic in Już w nowym domu
Najwyżej psa na Sedalin można złapać, tylko nie wiem jak to na ciąże działa, o ile w ogóle jest.. Ale ja się zastanawiam co z tymi wcześniejszymi miotami ich :roll: nie, w sumie nie chcę myśleć.. No ale zdjęcia to podstawa, więc czekamy. -
Przydałby się DT .. :/ wtedy można panować nad adopcją, podpisać umowę i doglądać.. Bo w schronach to różnie :roll: A banerek będzie później :)
-
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Gorzej jak się wkurzą i się psa pozbędą :roll: wiem, super ze mnie optymistka, ale w takich sprawach ciężko być.. Ale nie wiem czy kradzież to najlepszy pomysł, dla psa na pewno, ale dalej co z nimi :shake: będzie kolejny.. Hmm.. a może spytasz ich o te owczarki, np że znajomy chcę kupić a oni mieli ładnego, skąd go mieli itd... Może okaże się, że im go ktoś właśnie ukradł, albo go oddali.. (optymistyczna wersja:diabloti:) -
Nie ma sprawy, czekam na tel :) [B]Anhata[/B] ja wiem, że Ty masz wielkie serce, ale zrzucimy się tu na dogo na sterylkę. Decydując się dać psiakowi DT, mam świadomość, że trzeba zapłacić za parę rzeczy, więc jakoś na pewno się dogadamy. To kiedy możecie ją przywieźc? Bo ja muszę dziś wiedziec, bo nie wiem czy jutro mam jechac już do Krk, czy mogę jechac na taki kurs do Wwa do niedzieli :razz:
-
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Ale jak go ogłaszać.. chyba że formą "pantoflową" :roll: najlepiej go na drugi koniec Polski :diabloti: no ale.. -
[quote name='lilith27']dogomania jest dla ludzi o mocnych nerwach tyle tu nieszczęścia, że aż przytłacza jutro 11 -go listopada dzień wolny Ania na pewno się pojawi[/quote] To jest racja i najgorsze, że w większości my tu byśmy chcieli wszystkim pomóc.. ale nie wygra się z głupotą, nieodpowiedzialnością i bestialstwem u ludzi :mad:
-
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='BasiaD']Nie ma co liczyć że się opamiętają.. Trzeba zwijać maluszka, dopóki jeszcze zdrowy i jako tako egzystuje.. I postarać się, żeby nie brali juz następnych..:mad:[/quote] No ale jak to zrobic?! Ja wiem z doświadczenia, że to strasznie ciężkie.. Obok mnie mieszka rodzina, która od małego psa trzyma a łańcuchu.. Oboje wykształceni, on 40 lat emerytowany wojskowy :p nie ma czasu zrobić psu kojca.. Takie mamy prawo ;/ że za znęcanie się nad psem max rok więzienia, a za kradzież (jak przedmiot:angryy:) do 5lat.. A ten psiak moment by dom znalazł :roll: lepszy dom.. -
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Ciężka sprawa.. bo może ten psiak ma po prostu mieszkać na dworze :/ choć patrząc na jego sierść i wiek nie powinien, jeszcze bez budy :roll: może się opamiętają.. Na pewno najlepiej by było żeby miał lepszy dom.. No ale moi sąsiedzi to się znęcali i nie karmili psów, przy mnie też 2 kociaki zabili, to resztę ukradłyśmy.. Ajj.. szkoda słów :angryy: -
[quote name='Marcik']Może odsypia albo poszła z psami na spacer. Na pewno pojawi się na wątku albo oddzwoni :)[/quote] Może mnie nie lubi :mad: :eviltong: Nie mogę wyjść z podziwu dla tego kolesia co je w lesie zostawił :angryy: w ogóle im dłużej siedzę na Dogo, to mnie przerażać ludzie zaczynają :roll:
-
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
No niestety na takich ludzi nie ma mocnych.. Bo przecież "krzywdy mu nie robią" :angryy: co za kraj.. czasem strach interweniować o budę, bo może się to źle dla psa skończyć :roll: -
Nie wolno tracić wiary ! Są tak cudne i na pewno znajdą się dobre domki.. Trzeba zrobic banerki ! Poproszę zaraz kogoś, może da radę :) piękne są..
-
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Trzeba mu porobić ogłoszenia, a właściciele na pewno go nigdzie w necie nie znajdą? Później postaram się pomóc. Cudowny jest i na pewno znajdzie lepszy dom, gdzie "szybko nie zniknie".. -
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
Soema replied to stellak's topic in Już w nowym domu
A ta na zdjęciu to nie szczenna? Taka grubsza się wydaje.. Dużo osób na Dogo jest z Wrocławia, na pewno pomogą :) -
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
Przynajmniej DT znaleźć i go tam przewieźć.. Ale to nie zmieni faktu, że oni nadal szczeniaki będą brać. Wiem, bo też mam takich sąsiadów, w sumie nawet gorszych :mad: tylko uważaj na głowę, bo ja jak interweniowałam kiedyś, to cegłówką bym dostała :diabloti: -
[quote name='Marcik']Spróbujemy złożyć się na jak najszybszą sterylkę dla suni żebyś nie miała problemu.[/quote] Jak sunia do mnie przyjedzie to pójdę do weta, najwyżej sama na początku zapłacę, a potem będziemy myśleć, dzięki :) no bo albo sterylka albo kennel klatka :roll: bo podobnie kosztują..:shake: no i jeszcze odrobaczenie i szczepienie :eviltong: skarbonki te psy :evil_lol: Trzeba jeszcze o hoteliku pomyśleć, jaka cena za dobę tam jest? EDIT: już widzę ceny.. gorzej jak go nie przyjmą, gdzieś pod Wwa jest jeszcze hotel 10zł/doba. Później poszukam, jak będę na kompie. Nikt psiaka wziąć na DT nie może ?:(