-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Mała biało-czarna sunia- Dąbrowa Górnicza . ma dom
Soema replied to pigmejka's topic in Już w nowym domu
Matko jaka bida :-( no ale co robić? Oszczeni się gdzieś w polu i kolejna tragedia.. A DT nie ma.. A i sunię ciężko złapać podobno :roll: -
[quote name='Masza4']Dlaczego szybciej? Wątpię czy coś wcześniej by się znalazło, ale można próbować. Poza tym nie wiem co z Agatą...[/quote] Bo są pewne okoliczności, o których nie warto pisać publicznie.. ;) No Agata napisała, że za 10dni do niej by mogła jechać, a dom sprawdzi na weekendzie..
-
..... [*] :-(
-
No tak, ale teraz i zimniej i pogoda nie ta :shake: a i mi by bardziej pasowało szybciej :oops:
-
Zaznaczam wątek.. ale z nadzieją, że już nigdy nie spotkam żadnego skatowanego psa :-( wiem.. nierealne
-
[quote name='MagYa^^']Piękny ten psiak! Rzeczywiscie duzy, napewno duzo wiekszy od "naszego". Ale z tego co wyczytalam to udalo zalatwic sie hotelik, mnie niestety na hotelik nie stac, nawet przy najwiekszych checiach - mam zly okres w zyciu.. i o ile jeszcze pol roku temu chcialam i moglam pomagac o tyle teraz jest totalny klops :shake:[/quote] Przecież nie Twoja wina i tak bardzo dużo dla niego robisz.. Każdemu by się chciało pomóc, ale nasze realia są takie, a nie inne i się nie da..:roll: Trzeba zrobic mnóstwo ogłoszeń, ale pierw dobre zdjęcia :roll:
-
[quote name='Marcik']Wszystko może być. Dygresja: mina współlokatorki gdy pies 5 sekund po wejściu do mieszkania strzela pawika giganta na pół przedpokoju - bezcenna :diabloti:[/quote] Chciałabym ją zobaczyć :evil_lol: nie każdy tymczas przebiega spokojnie. A jak tam nasz Cezarek, koty przytula?:eviltong: Oby takie przytulanki szybko domy znalazły..:roll: Mogę je wstawić na [url=http://www.cafeanimal.pl/]cafeanimal.pl - społeczność miłośników zwierząt[/url] , tylko muszę mieć fajne, ładne zdjęcia.
-
Biedna psina.. :-( no tak, zamiast dokarmić to trzeba ścigać kamieniami, przecież to łatwiej..:angryy: Ja byłam dziś chwilę u Roxi, super szczęśliwa tam. Strasznie rozrabia :diabloti: roznoszą z Dianą to mieszkanie. Wcina wszystko, już tak nie grymasi :eviltong: jak dostanę fotki kiedyś to wrzucę :)
-
Bąbelek znalazł domek swoich marzeń.Zostanie zabrzaninem :-)
Soema replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[quote name='DG32']Ale on już wielki jest :crazyeye:.[/quote] A ja myślałam, że on niewiele większy od Zadziorka będzie :eviltong: -
Są jakieś nowe zdjęcia suni?
-
Kolejny tydzień małej na dworze :roll: to trzeba czekać na info od Agaty, a jak coś może znaleźć szybciej transport..
-
Ja też już nie wiem :oops: ja mogę ewentualnie psinę wziąć, muszę tylko wiedzieć kiedy i jak. Mogę jej szukać domku w Krk. Jeśli Agata ma możliwość ją wziąć i już potencjalny domek to może tam jest większa szansa, ale jeśli psina ma być na dworze nadal to ja ją wezmę. A ona ma 4miesiące, wiadomo coś jak się zachowuję? :oops:
-
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Soema replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
No i po jajeczkach :oops: Ale w sumie mój ONek 8letni drugą młodość przeżywa po ciachnięciu :diabloti: -
Może to wynik stresu i zmiany otoczenia.. :roll: moja tymczasowiczka też na poczatku jeśc nie chciała. A potem się poczuła swobodnie i jadła, ale i tak kiedy ona miała ochotę ;) może to nic poważnego..:shake:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Soema replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy co wyjdzie.. Bo ja studiuję i jednak wiele czynników się składa na podjęcie decyzji :roll: czekam na fotki i będę myśleć jak pomóc .. -
Mała biało-czarna sunia- Dąbrowa Górnicza . ma dom
Soema replied to pigmejka's topic in Już w nowym domu
Trzeba ją szybko złapać.. Tylko jak :roll: pewnie będzie potrzebna sterylka aborcyjna :shake: koniec świata co się dzieje...:-( -
Pytam bo Agata pisała, że lepiej o sunie małą pytać bo mamuśka ma DT, a i DT się wypowiadał, że mamuśka może zostać u niej jeszcze :) ale jeśli DS nie wypali mogę wziąć małą do mnie i popytać ludzi którzy dzwonili do mnie o moją tymczasowiczkę. Nie chcę żeby tej bidzie się coś stało, za dużo ostatnio psiaków straciliśmy:-(