-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Podane :) mam nadzieję, że wszystko okey będzie.. Niepokoi mnie tylko to, że ona w mieszkaniu nie lubi być. Się przeniosę pod śmietnik :diabloti: tam najcieplej :eviltong:
-
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
Soema replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
To zmień tytuł ;) -
[quote name='Agata69']Czyli do adopcji tylko córeczka?[/quote] Tylko ta malutka krótkowłosa, a masz jakiś domek na oku? Bo ona jutro najprawdopodobniej do mnie przyjedzie na DT.
-
[quote name='pixie']mam juz metlik w glowie... spojrzcie prosze do podforum Przygarne psa moze nadawalaby sie do rybon36 do lecznicy jako towarzyszka kaukaza... moze byc jak napisala rybon stara brzydka ...napisala tylko dzisd iles tam warunkow.. poczytajcie moze wlasnie to jest jej przyszly dom?[/quote] Wstawię jej "kandydaturę", ale oni szukają dużej, kudłatej budzącej respekt i już mają prawie sprawę wyjaśnioną...:-( ale sprobować warto..
-
[quote name='wtatara'][SIZE=4][B]zdjęcia na początku to te aktualne[/B][/SIZE][/quote] No to jeszcze pytanie co do płci :oops: ile zostało?
-
Ja broń Boże nie namawiam.. Myślę tylko, że czasem warto dać szansę i chociaż porozmawiać z taką osobą. Może rzeczywiście, ktoś dojrzał do posiadania psa, a święta mają w tym pomóc.. Zresztą, jak zawsze, wszystko zależy od ludzi :mad:
-
Ja oba swoje ONki dostałam na urodziny :oops: obie niespodzianki, jedna od rodziców, druga od chłopaka.. Oba są rozpieszczane, kochane i zadbane ;) a jedzą lepiej niż niejeden człowiek.. :roll: to też nie jest regułą.. choć w schronach widziałam psiaki, które "wyrosły na brzydkie prezenty":angryy:
-
Wychudzony, wycięczony CANE CORSO z lasu-MA DOM!!!
Soema replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia zawsze trochę przekłamują.. Szkoda, że nie można jego wielkości do czegoś odnieść (do ludzkich nóg np:) ) taki piękny psiak :roll: znudził się ..:angryy: -
Dziękuję Selenga.. :loveu: ja już teraz wiem, że tam wszystko możliwe.. Ale może warto pomyśleć o tym hotelu i nadal szukać DT.. Teraz dla studenta jest nieciekawy okres grzewczy, ale może uda się mi coś wyskrobać na nią na początek.. Jeszcze kwestia transportu :roll: ale może się uda.. Pytać [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/19491.html"]Ania+Milva i Ulver [/URL]właścicielkę hotelu? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/19491.html"][/URL]
-
.....:placz: (*)... W Sandomierzu też odbywa się giełda zawsze w soboty.. no i poniedziałki :angryy: ostatnio jak byłam, to widziałam ponad 35szczeniąt ON z różnych miotów i kilkadziesiąt innych szczeniaków wszystkich "ras" :angryy: nikt tego nie kontroluje, nikt nie sprawdza.. Co można zrobić? czekać do końca giełdy i zabierać te psiaki, które "przypadkiem":mad: się zgubią i zostaną :placz:? Macie jakieś pomysły jak temu zaradzić?:roll:
-
A mogę prosić o jakieś zdjęcia psiaków, które nie mają nadal domków?
-
Zrobię im jutro gumtree... i popatrzę gdzie jeszcze mogę ... dziś padam..
-
Matko moja.. a do mnie jutro sunia na tymczas przyjeżdża :roll: oby przeżyła... Będę pytać, myśleć, ale wszędzie pełno psiaków :-(
-
Napiszę później jak mi się uda coś załatwić... :razz: Masza4 gdzie by tej osobie pasowało psiaka podrzucić? Zaginiona_saro jak maleńka noc przeszła? (pewnie rano odczytasz) Napisz mi co lubi, czego się boi itd.. Chcę żeby tu dobrze miała.
-
Masza 11.53 mam autobus, bo drugi na który muszę się przesiąść 12.25 :roll: długo by pisać, gdzie mam instytut i jak dojechać, no ale "księża UJ do lasu wygonili" ;/ szkoda, że nie dało rady jutro.. W sumie to dziś.... bo przecież Niunia się przerazi jak ją zostawię na 3h w domu na początek. Ale wyprzytulam wycałuję, pójdziemy do weta jak tylko trzeba i będziemy kochać i szukać domku..:)
-
Ja mam kolokwium po 12, a dojazd mi zajmuje trochę bo Instytut mam prawie za Krk..:roll: a muszę na nim być :mad: nikogo nawet na mieszkaniu nie ma żeby ją mógł wziąć, bo wszyscy na zajęciach, albo w pracy.. Ku*de. Będę pytać zaraz. A ile przed 12 by to było?
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
:-( matko moja.. ile jeszcze.. Jak tylko dostanę pieniądze to postaram się coś przelać..:roll: Biedna, cudowna psinka.. -
[quote name='Masza4']A wtorek? Też po 15? Sęk w tym, że transport prawdopodonie będzie przelotowy przez Kraków.[/quote] Rozumiem, nie no pisałam wtorek mogę mieć cały wolny. Mam zajęcia nieobowiązkowe, dodatkowe :eviltong: choć, jak się uprę, to w środę bym tylko była zajęta od 12 do 15. Gorzej jakby Agata69 sprawdziła domek i by się zdecydował :roll: wybaczcie pytanie, bo mi się wątki mylą, a i dziś dzień zakręcony:roll: sunia odrobaczona była?:oops: Cały czas mnie zastanawia czy niunia się nie przeziębi jak taka pogoda :shake: