Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Trzymam :) super się to układa.. szkoda, że nie wszędzie :-(
  2. Trzymam kciuki.. Podziwiam determinację i wierzę w psiaka, przy takiej opiece musi by dobrze!
  3. [quote name='evl'][B]Soema[/B], jedna mała gładkowłosa niespełna 5-miesięczna dziewczynka mieszka na dworze i to dla niej pilnie szukamy DT :p jeśli mogłabyś nam pomóc... :razz: Jej mamuśka mieszka obecnie w DT w Lublinie. Siostra wyadoptowana.[/quote] Ja wiem to, tylko Agata69 pisała o jakimś domku, który ma sprawdzić dlatego pytam :)
  4. Powiedzcie mi Dziewczyny, awaryjny DT ewentualnie u mnie na razie niepotrzebny? Czekamy na wieści :> przepraszam za pytania, ale muszę wiedzieć jak sobie zaplanować wszystko :oops::roll:
  5. Ale cudowne :loveu: i obie jakieś takie niepospolite, szczęście mają te psiaki, że na Ciebie trafiają.. Pewnie szybko domek znajdzie. Ta mniejsza już "zaklepana" :>
  6. [quote name='Majaa'] Niestety szczeniąt nie ma :placz: [/quote] Nie ma...?:-( ja nie rozumiem.. jak taki ktoś może po tym świecie chodzić.. Patrzeć w oczy żonie, dzieciom.. Powinien dostać porządny ******* :angryy:
  7. Hoop Nemo ! Po zdrowie i domek :) jeszcze nie zdążyłam wpłacic pieniędzy :oops: postaram się jak najszybciej..:oops:
  8. [quote name='Martens']Wiadomość na gg: "mojego chlopaka mama ma suczke okolo 1,5 roku moze wiecej i ona by chciala ją oddać do schroniska i wziąć nowego szczeniaka pieska dało by radę ?? pozdrawiam upszedzam ze jego mama dala za tą suczkę około 100 zl" ...[/quote] Nie wierzę w to co czytam...:angryy::angryy::angryy::mad:
  9. Ja nie podzielam jego radości :roll: nie lubię zimy.. A ładnego masz tego psiaczka i piękny ma uśmiech :lol: (zaznaczam wątek:diabloti:)
  10. Która psina została i gdzie jest? Bo mi dogo posłuszeństwa odmawia :angryy: Zulugula wątek mi podesłała..:) EDIT: już wszystko wiem :) muszę się zastanowić nad DT dla malutkiej. Pozostaje ewentualnie kwestia transportu do Krakowa.. Będę wieczorem i postaram się jakoś pomóc.
  11. Wierzę i popieram Was całym sercem.. Niektórym ludziom nauczka by się przydała, ale masz rację nasze prawo pozostawia wiele do życzenia :angryy: jeśli będę mogła jakoś pomóc to mówcie, na niewiele się pewnie zdam, ale może jednak..
  12. [quote name='BIANKA1']Może już niedługo :cool3: Dziekuje za kontakt . Pani dziwnie uparta , nie daje sie niczym zrazić :roll::evil_lol:[/quote] To niebywałe :eviltong: ale i tacy się zdarzają.. Oby jak najwięcej, najlepiej razy 8, a potem i więcej :roll:
  13. [quote name='anhata']Metro??? u nas nie ma MEtra jako lokalnej gazety...znaczy w ogole nie ma takiej gazety:/[/quote] Ja wiem, ale to ogólnopolska gazeta w Wwa, Krk, Lbn itd.. Do mnie ludzie dzwonili z całej Polski praktycznie, choć wiedzieli, że Roxi jest w Krk. Tak tylko proponuje..
  14. [quote name='anhata']Soema ogłoszenia lokalne tzn?[/quote] Może Metro.. Psiaki którym uda się tam "zaistnieć" naprawdę mają dużą szansę..
  15. Ja jeszcze nie znam Waszych możliwości,:diabloti: ale wierzę, że psiakom nic nie jest, a winni za tą sytuację dostaną to na co zasługują :mad: będę jutro trzymać za Was kciuki, czekam na informacje..
  16. Anhata czekam na pm od Ciebie ;) psiaki mają już jakieś imiona? Myślałyście o ogłoszeniach w prasie lokalnej?
  17. Dziwni ludzie.. żeby tylko tej suni nic nie zrobili :mad: A od nowych właścicieli Roxi dostałam sms, że polubiła się z sunią i razem rozrabiają:diabloti: we wtorek jadę w krótkie odwiedziny ;)
  18. [quote name='wtatara']tak, tak proszę o ogłoszenie- sunia jest w łodzi, nie ma jeszcze roku, a tel. taki jak w pierwszym poście[/quote] Wstawiłam ją.. Może tym razem :roll:
  19. [quote name='przyjaciel_koni']Dom na ul. Wileńskiej sprawdzony... Ląduje zaraz na "Czarnych kwiatkach". Nie dawajcie tej kobiecie psiaków ![/quote] Tak właśnie czułam... zaraz pewnie dostanę od niej sms. Co oni wymyślili?
  20. Ale kuleczka :loveu:
  21. Dlatego napisałam ogólnie... Bo wiadomo, że tu nic pewnego nie ma :shake:
  22. Ale piękna..:loveu: Popytam.. :roll:
  23. Przydałoby się wziąć od Ani numer konta i ogólnie podliczyć ile kasy potrzeba...:roll:
×
×
  • Create New...