Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Roxi już w nowym domu :) Państwo przywitali mnie z Dianą, półroczną sunią, którą też zabrali z niefajnych warunków. Pan pokazał mi książeczkę Diany, ma już wszystkie szczepienia. Podobno mają bardzo dobrego weterynarza, obie psiny będą wysterylizowane. Roxi na początku była trochę nieśmiała, bo tamta to też wulkan energii, ale w końcu zaczęła pokazywać swój charakterek :diabloti: jestem w kontakcie z Panem, jak mi prześle zdjęcia kiedyś to wstawię.
  2. Do góry psiaku, czas w końcu znaleźć domek i grzać tam kuperek ;)
  3. No to albo cieczkę miała, albo mieć będzie :shake: ja nie wiem.. nie ma czasu na powolne dokarmianie-oswajanie.. Trzeba zaprosić na wątek bardziej doświadczone dogomaniaczki :oops:
  4. Ktoś ją musiał bardzo skrzywdzić :angryy: a tak mniej więcej na jaki wiek wygląda.. Jak to z tymi cieczkami już jest po, przed, w trakcie :roll:?
  5. Ale piękny i duuuży :loveu: dobrze, że się coś dla niego znalazło.I to szybko;)
  6. Może dasz radę zrobić jej zdjęcia i znalazłby się jakiś DT :roll: a może klatkę-łapkę ktoś może Ci pożyczyć żeby ją złapać.. Niedługo śnieg ma spaść :-(
  7. [quote name='ziele77']Hi,hi, wiedziałam, że tak będzie,szczególnie, że to twój pierwszy tymczas, ale wierz mi, że jeżeli będziesz pewna, ze trafi w najlepsze ręce to już nie będzie to takie bardzo trudne ;)No i inne pieski w potrzebie czekają :lol:[/quote] To nie jest śmieszne :nono: zawsze mi ciężko było się rozstac ze zwierzakiem, którego nawet kilka dni miałam w domu. Przeważnie koty znajduje jak jestem w Sandomierzu :eviltong: A Roxi ma cudowny charakter i musi mieć najlepszy dom! O :cool1: więc trzymać kciuki jutro ;)
  8. Dlatego jutro do niej zadzwonię i porozmawiam, może teściowej jakiegoś psiaka znajdziemy. Jadę jutro do domku, gdzie mają już 6miesięczną sunię zabraną też podczas interwencji spod Krk, pan mówił, że podobna jest do suni. Obie chce wysterylizować, sam mi zrobił wykład, że teraz są za małe, ale po cieczce będą ciachnięte, itd.. Nie czuję takiego niepokoju, jak przy wcześniejszych telefonach, może to ten właściwy :hmmmm: P.S. ja nie chcę jej oddawać :placz: ona jest cudowna i wyjątkowa :loveu:
  9. Wstawiłam wczoraj ogłoszenie na Cafe animal i dzisiaj Roxi była w Metrze :cool1: Miałam kilka telefonów, jeden domek w Krk jest zdecydowany, ale ja nie jestem zdecydowana na domek za bardzo :roll: to znaczy wszystko ładnie, pięknie mają państwo psiaka 8-letniego, mały kundelek, nie jest wykastrowany. Pani nie wiedziała co to sterylizacja, ale jak jej wytłumaczyłam to się zgodziła bez problemu, na umowę adopcyjną też. Ale rzuciła jedno zdanie, które mnie zaniepokoiło. Mianowicie, że teściowa chce pieska i może jej by Roxi dali, jakby się spodobała :angryy: no to powiedziałam, że jak teściowa chce psa to niech określi jaki ma być i w ogóle i jej na pewno jakiegoś znajdę. No i oni decydują się na sunię, bo synek chciał. A synek ma z 5-6 lat. Jeszcze jeden pan z Tych chciał przyjechać jutro po sunię, ale nie mam jak domku sprawdzić i podałam mu adres schroniska w Tychach, może tam wypatrzy jakąś bidę...
  10. [quote name='wtatara']a możesz podać dokładne namiary na te ogłoszenia[/quote] [url=http://www.cafeanimal.pl/]cafeanimal.pl - społeczność miłośników zwierząt[/url] Oni chyba losowo dobierają psiaki, więc lepiej je w niedziele tam zarejestrować, ale nie jestem pewna jak to działa. Na moją sunie są 2 zdecydowane domki.
  11. Metro jednak przebija wszystkie inne ogłoszenia.. Dziś moja sunia pojawiła się w nim z Halbinkowymi psiakami i też było kilka zdecydowanych odpowiedzi. Pan z Tych chce jutro po nią przyjechać i nie mam jak domu sprawdzić :roll: a sprawdzić domek w Krk też mogę dla Leosi.;)
  12. [quote name='Bolesia'] Myślicie, że jest szansa zebrać na sterylizację maluszków jakąś kasę?[/quote] Na pewno.. Ciężko będzie całą kwotę, a wiadomo jaka cena sterylizacji, tam gdzie psiaki mają jechać?
  13. Sterylizuje się gdy pies osiągnie dojrzałość, choć są przypadki i możliwość przeprowadzenia zabiegu wcześniej..
  14. One są cudowne.. Zróbcie im ogłoszenie na Cafeanimal ;) jak się dostaną do Metra, to będą na pewno jakieś telefony. Wczoraj ogłosiłam swoją sunię i dziś jadę sprawdzić domki :eviltong: zobaczymy z jakim efektem.. Bo uśpić to nikt nie uśpi.. Nie wolno, nie, nie :shake: Może co innego tylko :angryy:
  15. A jak to psie dziecko? Za dużo tych biednych psiaków :placz:
  16. To jeszcze 6.. Mnie by chyba współlokatorzy wyrzucili, jakbym drugiego na tymczas psiaka wzięła:roll: ale popytam.. czego mamy wybierać które mogą żyć, a którym nie będzie to dane :placz:
  17. Co za obojętność, jeszcze się okaże że im przysługę wyświadczyłaś..:angryy: Psiakowi to na pewno ;) teraz tylko trzeba czekać na odpowiedź z jakiegoś domku..
  18. :-( to wszystko jest niesprawiedliwe...
  19. I tak dla tego dużo zrobiłaś ;) na pewno znajdzie się dla niego wyjątkowy dom, dużooo lepszy od poprzedniego. Dzięki Twojej odwadze ;) A sąsiedzi szukają go albo coś?
  20. [quote name='Marta_Ares']nie tylko Ciebie urzekl:loveu: kochany urwis, zawsze chcialam miec duzego psa... a ten napewno maly nie bedzie, i do tego piekny:loveu: :loveu:[/quote] Ja nadal chce miec dużego psa :eviltong: ale muszę się przygotowac.. Swoją obecną tymczasowiczkę bym chętnie zostawiła, bo też cudowny charakter ma, ale malutka jest ;) takie cuda tak traktowane :roll: oby szybko domki znalazły, dobre domki..
  21. Leoś zwraca na siebie uwagę na Cafeanimal.. Te oczy mówią wszystko.. Może go domek wypatrzy :roll:
  22. Piękny psiak z niego wyrośnie i duży :loveu: bardzo mi się podoba.. Gdybym miała samochód mogłabym go wziąc... a tak to nie ma sensu żeby ze mną się tłukł w busach :/ na pewno szybko dom znajdzie.. Ile on mniej więcej miesięcy ma?
  23. [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=206ddf222d4f9369"][IMG]http://images44.fotosik.pl/32/206ddf222d4f9369m.jpg[/IMG][/URL] Jak takie cudo może domku nie mieć :roll: Tam z tyłu rozmazany, merdający ogonek :loveu:
  24. Pozwolę sobie to skopiować :oops: bo muszę lecieć na zajęcia, a może właśnie teraz ktoś psiaka będzie szukał :roll:
  25. Mogłabym założyć wątek, ale nie wiem jakie namiary itd.. Ktoś kto wie o nim więcej niech się może zaloguje :) ja tam swoją tymczasowiczkę ogłosiłam. A wiele psiaków z Dogo właśnie przez Metro znalazło dobry domek ;)
×
×
  • Create New...