Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='Masza4']Dopiero dorwałam internet Mała ma transport na wtorek/środę. Kiedy dokładnie-okaże się jutro. Szkoda, że domek wybrał inną, ale wiadomo-też jej się godne życie należy... Soema, na jakim osiedlu w Krakowie mieszkasz? I czy tymczas u Ciebie nadal aktualny? :cool3:[/quote] Ja okolice Cmentarza Rakowickiego, podam Ci dokładnie na pw jak trzeba będzie :) co do środy to tak jak mówiłam, dopiero po 15 :razz:
  2. [quote name='Agata69']Przykro mi, domek zupełnie niespodziewanie wybrał te trzecią suczkę. Będę szukać dalej. mam jeszcze jeden domek do sprawdzenia .[/quote] A kiedy dasz radę go sprawdzić? Bo tu też o czas i transport jak zwykle chodzi :/ oby tamtej psinie dobrze było ;)
  3. [quote name='Agata69']Właśnie wysłałam zdjecia mamy i corki do obejrzenia. trzymajcie kciuki.[/quote] Trzymamy, psiaki zasługują na dobre domki :thumbs:
  4. [quote name='Martens']Domek jest zdecydowany w 100%, ja przekonana do domku również, dogrywamy tylko dokładny dzień transportu i szczegóły umowy adopcyjnej ;)[/quote] Super :lol: ale się cieszę.. Wszystkie psiaki w dobrych domkach:bigcool::bigcool:
  5. Czekamy na wieści Martens :) a ja dostałam wczoraj sms-y od Państwa, którzy adoptowali Roxi, piszą że strasznie z Dianą rozrabia, dziękują za nią i napisali, że mogę tylko zazdrościć :lol: zazdroszczę... i to bardzo ;) takie momenty przywracają wiarę w ludzi.. Czasem niestety chwilowo :roll:
  6. [quote name='*Gajowa*']Leoś zamieszkał od wczoraj we wspaniałym domku pod Warszawą :multi:.[/quote] Super :lol:
  7. To i tak, że zwróciła, a nie oddała byle gdzie..:roll: nie rozumiem ludzi :shake:
  8. [quote name='Masza4']Na razie Agata się nie odzywa, więc pozostajemy obecnie przy tymczasie u Soema?[/quote] Agata69 ma bardzo dużo pracy.. Trzeba być cierpliwym. Ale też nie jestem pewne czy domkowi się ta sunia spodoba. Do wtorku mamy czas, tak?
  9. Trzeba trzymać kciuki. Może się uda, jak nie to ją wezmę jeśli zaginiona_sara będzie chciała. Wiem, że ciężko się rozstać.. Każde stworzenie, które musiałam oddać strasznie przeżywałam.. No ale dla każdego chcemy jak najlepiej, jak nie mamy warunków szukamy tego jedynego, idealnego domu..
  10. [quote name='ulvhedinn'] Mogłabym dostac "instrukcję" jak tam dojechać?[/quote] Tu gdzieś na wątku kilkanaście postów wstecz chyba, była "instrukcja", czy mapka.. Ja Wrocławia nie znam :oops:
  11. [quote name='Masza4']Przewertowałam wątek. Agata proponowała również DT. Nie psiała, że ma DS dla suni. Pisała, że w trakcie, gdy psina będzie u niej na DT, to będzie szukać jej DS.[/quote] Ale pisała też o domku, który ma sprawdzić na weekendzie (post 25.11) " Dom o którym mówiłam sprawdzę w weekend, wcześniej nie dam rady. Mam za dużopsów na głowie." i ten dom jest sprawdzony i jest okey, ale oprócz naszej jest polecona jeszcze jedna sunia. Trzeba opisać Agacie charakter suni i ogólnie ją.
  12. [quote name='betel']Dzięki serdeczne:lol: , uczę niestety języka polskiego.[/quote] A w której szkole jak można :oops: jak ja lubię tą Twoja galerię oglądać..:loveu:
  13. [quote name='katimal']Niestety, jest jeden zwrot psinki;( ale moze to dobrze, ze juz teraz a nie np. za rok.... wiec dalej szukamy domku dla biszkoptowej suczki... jak możecie-pomożcie!!![/quote] Co się komu nie spodobało :roll:? Może trzeba dać na czarne kwiatki?
  14. Dziewczyny napiszcie do Agaty69 pw z opisem suni, wady i zalety wszystko! Jest możliwe, że znajdzie domek. Bo Agata zaproponowała tą małą i jeszcze jedną sunię..
  15. Posty skaczą..:mad:
  16. One mają wątek na gumtree Kraków? Mogę zrobić, tylko opis i namiary proszę, będę uaktualniać.. NA tygodniu wstawię na Cafeanimal bo teraz Metro nie wychodzi.:roll:
  17. Hoop psiaki :roll:
  18. Wystarczy trochę miłości.. właśnie to w psach jest piękne, że doceniają. Nemo bądź dzielny, ciotka jak tylko dostanie pieniądze to pomoże :oops:
  19. [quote name='Martens']I dotrzymałaś, bo odezwał się :loveu:[/quote] :cool1: się trzyma się ma:cool1: ale zdecydowany?:oops:
  20. Wstawiam na krakowskie gumtree. Chyba nie ma sensu na cafeanimal dziś, bo w weekend Metro nie wychodzi..
  21. Nie noo, przecież bardzo dobrze o niej świadczy. Przecież tam by miała [B]mnóstwo [/B]kolegów i koleżanek ....:mad: Trzymam kciuki żeby jednak domek się odezwał ;)
  22. Prześlijcie mi fotki [email][email protected][/email] zrobię im w Krk i Caffeanimal.
  23. Nie wiem skąd jest Agata69.. wysłałam jej pm i czekam na odpowiedź :roll: cholernie zimno..:shake:
  24. Wtorek mam prawie cały wolny.. gorzej z środą :roll: jeszcze napiszę do Agaty69 może domek się sprawdzi i maluch nie będzie musiał jechać :) bo tu bliżej też są bidy...:-(:shake:
  25. I co z nimi robić :-( taka pogoda.. taka ilość :shake: a tri i maleństwo chociaż dochodzą do siebie po tym schronie?:roll:
×
×
  • Create New...