-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Biedactwa..:roll::-( ciągle czekamm..
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
Soema replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Biedna psina...:-( i tak dzielnie się chłopak trzyma, w końcu ma przecież dla kogo :loveu: niesamowite jesteście.. -
To trzeba szukać transport... Biedactwo. :( napisałam do jednej osoby na pw, czekam na odp co do tymczasowego tymczasu w Wwa.. nikt nie ma znajomych, co by mogli ją przy okazji podrzucić? :roll:
-
Duszek - Kotek z połamaną łapką znalazł swój nowy domek:)
Soema replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny będzie prowadzić jakieś rozliczenie ile pieniędzy wpłynęło, a ile brakuje żeby spłacić kotka? Piękny on jest :loveu: -
To na czym stanęło? Agata69 się nie odzywa.. Masza4 jak coś to kiedy ten "Twój" transport by był? Chciałabym w miarę szybko wiedzieć, bo jeszcze są inne psiaki co by do mnie mogły przyjechać :roll:
-
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Soema replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Ojojoj, dobrze będzie.[/quote] No pewnie :lol: hop :P -
I takie kochane maleństwo siedzi tam samo i marznie :-( do Lbln to ja nie pojadę chyba teraz :roll: wrzucił już ktoś prośbę na transportowy? Jak najszybciej ją trzeba wziąc stamtąd.
-
Matko..:-( ale życie.. :placz:
-
Nie no w ogóle to nie, jeszcze po drodze może być tak, że Agata sprawdzi domek i będzie okey.. A jak nie to po prostu może być troszkę ciężej i tyle :) chyba, że mi coś wypadnie i np bym psa ewentualnie nie mogła odebrać.. Można wrzucić na transportowy, a nuż się uda.. Z Wwa jest też ciężko ;) wiem z doświadczenia.. chyba, że znów by ktoś jechał znajomy. Ehh :shake: a ta psina ma stały kontakt z ludźmi?
-
Figa ma białe plecy..:)
-
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Soema replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']. Pani doktor potwierdziła , że malcy to mieszanka haski i chyba ONka Potwierdziła tez nasze obserwacje charakterów szczyli . [/quote] O matko te kluchy takie duże będą :crazyeye: się nie spodziewałam.. :oops: -
Z Metro jest tak, że oni losowo wybierają zwierzaki z Cafe Animal. Dziś jedną sunię ogłosiłam, jutro ogłoszę te psiaki. Może któremuś się uda zaistnieć :roll: bo konkurencja jest duża.. Ale z tego co wiem z własnego doświadczenia i innych wątków, psy które się ukażą cieszą się dużym zainteresowaniem :) ojj to z tą cieczką niedobrze :shake:
-
Joy z Allegro jest z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczki-chore-na-parwowiroze-czesc-w-dt-jest-lepiej-ufff-124027/[/url] wszystkie są piękne :loveu: a Jogi ta mała już ma swój domek "zaklepany":>
-
Nie no nie jadę, jak mam mieć psa :eviltong: po prostu mam kilka innych spraw i muszę to logicznie rozplanować.. Poza tym ten tydzień mam wolniejszy i bym mogła więcej czasu psiakowi poświecić żeby się zaaklimatyzował ;) to ja czekam na informację..
-
[quote name='anhata']wysłałam wczoraj i przedwczoraj nr konta kilku osobom..tym co oferowali pomoc finansową otwarcie na wątku...zeby mnie nikt o nic nie winił...jak pieski były w lesie to nie chciałam podać....jak pieski są już bezpieczne to jest cisza...[/quote] Anhata nie każdy ma możliwość na "już" wysłać pieniądze..:oops: Ale ludzie, którzy się zadeklarowali na pewno wpłacą coś. Ja muszę znaleźć czas i iść do banku, bo nie mogę przez internet...
-
[quote name='ziele77']ale się cieszę, że Roxi tak dobrze trafiła :multi:,dzięki tobie Soema ;).:Rose:Suuuper!!! Mamusi mam nadzieję,że też już się uda z tym domkiem stałym :razz:[/quote] Dziś dopiero ulgę poczułam.. Jak zobaczyłam ją taką szczęśliwa i kochaną :loveu: Uff.. a tymczas u mnie chyba nadal będzie, mało stanowcza jestem :oops: Trzymam kciuki za Mamusię :)