Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Biedactwa..:roll::-( ciągle czekamm..
  2. Biedna psina...:-( i tak dzielnie się chłopak trzyma, w końcu ma przecież dla kogo :loveu: niesamowite jesteście..
  3. To trzeba szukać transport... Biedactwo. :( napisałam do jednej osoby na pw, czekam na odp co do tymczasowego tymczasu w Wwa.. nikt nie ma znajomych, co by mogli ją przy okazji podrzucić? :roll:
  4. Dziewczyny będzie prowadzić jakieś rozliczenie ile pieniędzy wpłynęło, a ile brakuje żeby spłacić kotka? Piękny on jest :loveu:
  5. To na czym stanęło? Agata69 się nie odzywa.. Masza4 jak coś to kiedy ten "Twój" transport by był? Chciałabym w miarę szybko wiedzieć, bo jeszcze są inne psiaki co by do mnie mogły przyjechać :roll:
  6. [quote name='ewab']Ojojoj, dobrze będzie.[/quote] No pewnie :lol: hop :P
  7. Ta sunia musi być strasznie zdezorientowana :-( nie mogę ogarnąć tego, jak ludzie mogą być pozbawieni uczuć..
  8. Psiak jest u Anhaty w mieszkaniu, Cezar się wabi :)
  9. I takie kochane maleństwo siedzi tam samo i marznie :-( do Lbln to ja nie pojadę chyba teraz :roll: wrzucił już ktoś prośbę na transportowy? Jak najszybciej ją trzeba wziąc stamtąd.
  10. Matko..:-( ale życie.. :placz:
  11. Nie no w ogóle to nie, jeszcze po drodze może być tak, że Agata sprawdzi domek i będzie okey.. A jak nie to po prostu może być troszkę ciężej i tyle :) chyba, że mi coś wypadnie i np bym psa ewentualnie nie mogła odebrać.. Można wrzucić na transportowy, a nuż się uda.. Z Wwa jest też ciężko ;) wiem z doświadczenia.. chyba, że znów by ktoś jechał znajomy. Ehh :shake: a ta psina ma stały kontakt z ludźmi?
  12. Figa ma białe plecy..:)
  13. A zrobić im ogłoszenia na Gumtree Kraków? Bo nie wiem jak ewentualny transport.. Czekam w takim razie na foty Cezarka :eviltong: fajne by były jakby z kicią się tulił :loveu:
  14. [quote name='BIANKA1']. Pani doktor potwierdziła , że malcy to mieszanka haski i chyba ONka Potwierdziła tez nasze obserwacje charakterów szczyli . [/quote] O matko te kluchy takie duże będą :crazyeye: się nie spodziewałam.. :oops:
  15. Z Metro jest tak, że oni losowo wybierają zwierzaki z Cafe Animal. Dziś jedną sunię ogłosiłam, jutro ogłoszę te psiaki. Może któremuś się uda zaistnieć :roll: bo konkurencja jest duża.. Ale z tego co wiem z własnego doświadczenia i innych wątków, psy które się ukażą cieszą się dużym zainteresowaniem :) ojj to z tą cieczką niedobrze :shake:
  16. Joy z Allegro jest z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaczki-chore-na-parwowiroze-czesc-w-dt-jest-lepiej-ufff-124027/[/url] wszystkie są piękne :loveu: a Jogi ta mała już ma swój domek "zaklepany":>
  17. [quote name='pati']w Warszawie powodzenia :p[/quote] Masakra, ale zdzierają..:roll: no ale tam czas droższy..
  18. A ja mam pytanie, czego sterylka będzie taka droga? Ja sterylizowałam swoją ONkę za 200zł, a to duży psiak jest. Mini jest mniejsza, może znajdzie się ktoś kto taniej przeprowadzi zabieg..
  19. Nie no nie jadę, jak mam mieć psa :eviltong: po prostu mam kilka innych spraw i muszę to logicznie rozplanować.. Poza tym ten tydzień mam wolniejszy i bym mogła więcej czasu psiakowi poświecić żeby się zaaklimatyzował ;) to ja czekam na informację..
  20. [quote name='anhata']wysłałam wczoraj i przedwczoraj nr konta kilku osobom..tym co oferowali pomoc finansową otwarcie na wątku...zeby mnie nikt o nic nie winił...jak pieski były w lesie to nie chciałam podać....jak pieski są już bezpieczne to jest cisza...[/quote] Anhata nie każdy ma możliwość na "już" wysłać pieniądze..:oops: Ale ludzie, którzy się zadeklarowali na pewno wpłacą coś. Ja muszę znaleźć czas i iść do banku, bo nie mogę przez internet...
  21. [quote name='t_kasiek']ale mowicie o mamie szczeniat ????? bo sie pogubiłam :-([/quote] O mamie :) wszystkie szczeniaki w domkach :lol:
  22. [quote name='anhata']nioo zdjęcia są....pełno zdjęć...Soema ?[/quote] Wiem, że są :) ale myślałam o takich "innych" które szczególnie zwróciłoby uwagę na nie.. Ale wykorzystam te co są ;) zrobię je jutro, bo dziś robiłam innemu psiakowi, a nie chcę jej zabierać szansę
  23. [quote name='ziele77']ale się cieszę, że Roxi tak dobrze trafiła :multi:,dzięki tobie Soema ;).:Rose:Suuuper!!! Mamusi mam nadzieję,że też już się uda z tym domkiem stałym :razz:[/quote] Dziś dopiero ulgę poczułam.. Jak zobaczyłam ją taką szczęśliwa i kochaną :loveu: Uff.. a tymczas u mnie chyba nadal będzie, mało stanowcza jestem :oops: Trzymam kciuki za Mamusię :)
×
×
  • Create New...