Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Matko jaka bida :-( no ale co robić? Oszczeni się gdzieś w polu i kolejna tragedia.. A DT nie ma.. A i sunię ciężko złapać podobno :roll:
  2. [quote name='Masza4']Dlaczego szybciej? Wątpię czy coś wcześniej by się znalazło, ale można próbować. Poza tym nie wiem co z Agatą...[/quote] Bo są pewne okoliczności, o których nie warto pisać publicznie.. ;) No Agata napisała, że za 10dni do niej by mogła jechać, a dom sprawdzi na weekendzie..
  3. ..... [*] :-(
  4. No tak, ale teraz i zimniej i pogoda nie ta :shake: a i mi by bardziej pasowało szybciej :oops:
  5. To nawet nie wiedziałam :oops: żeby tylko się nie schowała gdzieś między czasie :/
  6. To jest taka brązowa Roxi..:roll: i co z tym DT dla niej? Biedna psina pewnie jedzenia szuka i kontaktu...
  7. Zaznaczam wątek.. ale z nadzieją, że już nigdy nie spotkam żadnego skatowanego psa :-( wiem.. nierealne
  8. [quote name='MagYa^^']Piękny ten psiak! Rzeczywiscie duzy, napewno duzo wiekszy od "naszego". Ale z tego co wyczytalam to udalo zalatwic sie hotelik, mnie niestety na hotelik nie stac, nawet przy najwiekszych checiach - mam zly okres w zyciu.. i o ile jeszcze pol roku temu chcialam i moglam pomagac o tyle teraz jest totalny klops :shake:[/quote] Przecież nie Twoja wina i tak bardzo dużo dla niego robisz.. Każdemu by się chciało pomóc, ale nasze realia są takie, a nie inne i się nie da..:roll: Trzeba zrobic mnóstwo ogłoszeń, ale pierw dobre zdjęcia :roll:
  9. No właśnie zawsze zdjęcia trochę przekłamują.. :roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spi-pod-plotem-w-typie-leonebergera-ok-warszawy-125299/[/url] to jest ten wątek, ale tamten psiak olbrzymi.. Ładna psina, a ja nie mam pomysłu :roll: tyle psiaków chociaż DT potrzebuje :-(
  10. Gdzieś tu był wątek o dużym psie w typie leondbergera :roll: szybko udało się załatwić tymczas dla tego psiaka.. Tylko, że nie mogę znaleźć wątku teraz :angryy: Ze zdjęć wnioskuje, to jest dosyć duży pies?
  11. [quote name='Marcik']Wszystko może być. Dygresja: mina współlokatorki gdy pies 5 sekund po wejściu do mieszkania strzela pawika giganta na pół przedpokoju - bezcenna :diabloti:[/quote] Chciałabym ją zobaczyć :evil_lol: nie każdy tymczas przebiega spokojnie. A jak tam nasz Cezarek, koty przytula?:eviltong: Oby takie przytulanki szybko domy znalazły..:roll: Mogę je wstawić na [url=http://www.cafeanimal.pl/]cafeanimal.pl - społeczność miłośników zwierząt[/url] , tylko muszę mieć fajne, ładne zdjęcia.
  12. Biedna psina.. :-( no tak, zamiast dokarmić to trzeba ścigać kamieniami, przecież to łatwiej..:angryy: Ja byłam dziś chwilę u Roxi, super szczęśliwa tam. Strasznie rozrabia :diabloti: roznoszą z Dianą to mieszkanie. Wcina wszystko, już tak nie grymasi :eviltong: jak dostanę fotki kiedyś to wrzucę :)
  13. [quote name='DG32']Ale on już wielki jest :crazyeye:.[/quote] A ja myślałam, że on niewiele większy od Zadziorka będzie :eviltong:
  14. Są jakieś nowe zdjęcia suni?
  15. Kolejny tydzień małej na dworze :roll: to trzeba czekać na info od Agaty, a jak coś może znaleźć szybciej transport..
  16. Ja też już nie wiem :oops: ja mogę ewentualnie psinę wziąć, muszę tylko wiedzieć kiedy i jak. Mogę jej szukać domku w Krk. Jeśli Agata ma możliwość ją wziąć i już potencjalny domek to może tam jest większa szansa, ale jeśli psina ma być na dworze nadal to ja ją wezmę. A ona ma 4miesiące, wiadomo coś jak się zachowuję? :oops:
  17. Jakby była odpowiedzialna, to by chyba inaczej tą wiadomość ujęła.. A nie czy "możliwa jest wymiana" :angryy: porażka.. Ale trzeba wierzyć, że się opamiętają :roll:
  18. No i po jajeczkach :oops: Ale w sumie mój ONek 8letni drugą młodość przeżywa po ciachnięciu :diabloti:
  19. A co to "coś" może obserwować? :roll: co za przypadek.. Mam nadzieję, że ją się uda uratować tylko gdzie ją umieścić :roll:
  20. Może to wynik stresu i zmiany otoczenia.. :roll: moja tymczasowiczka też na poczatku jeśc nie chciała. A potem się poczuła swobodnie i jadła, ale i tak kiedy ona miała ochotę ;) może to nic poważnego..:shake:
  21. Zobaczymy co wyjdzie.. Bo ja studiuję i jednak wiele czynników się składa na podjęcie decyzji :roll: czekam na fotki i będę myśleć jak pomóc ..
  22. Trzeba ją szybko złapać.. Tylko jak :roll: pewnie będzie potrzebna sterylka aborcyjna :shake: koniec świata co się dzieje...:-(
  23. To gdzie tej po**b tą sunię zatrzymał:angryy: co za ludzie... Spotka go za to kara, musi.. ja w to głęboko wierzę. Maja masz pełną skrzynkę:oops:
  24. Pytam bo Agata pisała, że lepiej o sunie małą pytać bo mamuśka ma DT, a i DT się wypowiadał, że mamuśka może zostać u niej jeszcze :) ale jeśli DS nie wypali mogę wziąć małą do mnie i popytać ludzi którzy dzwonili do mnie o moją tymczasowiczkę. Nie chcę żeby tej bidzie się coś stało, za dużo ostatnio psiaków straciliśmy:-(
×
×
  • Create New...