Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='aanka']Kużwa , ja z Bolesławca :angryy:,aż:shake:...................[/QUOTE] By Cię dziewczyny przenocowały na pewno ;) Czekam na wieści z dzisiaj... przykro nam, że Sandomierz nie mógł przyjechać, ale korzystamy z ostatnich ładnych, wolnych dni żeby przygotować przytulisko na zimę.
  2. [quote name='andzia69']a masz prawo jazdy chociaż? to moze zrzucimy się zamiast na hotel na samochód;) będzie dt obwoźny:):)[/QUOTE] Oczywiście, że mam :) ja jestem za!:grins: nie no :hmmmm: młodam, pięknam może zacznę się sprzedawać. Bo jak tak dalej pójdzie i będę tyle na psy wydawała, to w życiu na samochód nie będzie mnie stać.:p a do autobusu są baaardzo niechętni brać duże psy. Szczególnie przed świętami.
  3. [quote name='paoiii']będe dziś o 15 :) i jutro od 10 do 17 :) jak cos to moj numer 509508074 a co wybierasz sięę?[/QUOTE] W tym tygodniu, nie.... w Sandomierzu jestem, zaraz jadę do swojego przytuliska. Ale chciałabym ją poznać.. Kupcie/pożyczcie mi samochód to ją wezmę na DT i zapiszę się z nią na kurs :grins:
  4. Paoiii kiedy jeździsz do schronu? Ona jest booooooskaaa.... ehhh
  5. Bardzo się cieszę, ona bardzo szybko łapie za serce i zapada w pamięci :) cudna sunia. Bardzo się cieszę!
  6. [quote name='Kundel_Bury']Nabrala nabrala Ocelot ;) Minelo raptem poltora tygodnia, blizny się chowają, kręgosłupa i żeberek prawie nie widać ;)[/QUOTE] Mam nadzieję, że Kana czyta! Genialna jest :) sunia rozkwita.
  7. A ja mam takie pytanie.. skoro to jest materiał dowodowy to po co wstawiłaś go na portal społecznościowy?!
  8. Dobrze, że już macie komplet :)
  9. Zapraszam do akcji . pod patronatem Stowarzyszenia ;) [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/194979-Projekt-quot-Psu-buda-na-zim%C3%A9%E2%80%9D-czyli-Po-powodzi-%E2%80%93-fala-opadla-odslaniaj%C3%A1c-nag%C3%A1-tragedi%C3%A9"]Psu na budę[/URL][/B] zima idzie coraz zimniej, a po powodzi jest wszędzie strasznie.. obraz jak po wojnie.
  10. Ja nie wiem jak z czystością, bo ona jest w przytulisku :) ciężko to zweryfikować. Nie jest agresywna, radosna, bardzo przyjazna i cuuudna. Kubraczki u nas sunie uwielbiają niszczyć. :shake:
  11. [quote name='Luzia&Funia']To z racji zaistniałej sytuacji ja się przypomnę ;) Do Sandomierza mam bliziutko[/QUOTE] Tak, pamiętam i miałam do Ciebie dzwonić? Chcesz nas odwiedzić w sobotę? Most powinien być otwarty.
  12. [quote name='malawaszka']też jestem ciekawa jak tam po dzisiejszej wizycie u weta?[/QUOTE] No i jak zasmarkaniec?:)
  13. [quote name='agusiazet']Zapisuję, nawet nie wiedziałam, że u Was tyle pięknych piesków! Moja tyczasowa Milusia pojechała wczoraj do wspaniałego domu, jeśli uda mi się wybłagać u męża zgodę na kolejnego tymczasa dam znać. Ale najwcześniej będzie to na początku listopada 3, 4 listopad. Mogę ew. przyjąć małą suczkę, młodą, może być szczeniak, która jest łagodna, dogaduje się z innymi psami i lubi dzieci, mam 7 - letnią córkę. Tylko suczka i tylko mała, bo mój pies cierpi na manię wielkości i nie gustuje w psach większych od siebie! Musi być adopcyjna, tzn. nie staruszka, bo moja oferta jest wyłącznie tymczasowa, pies pod żadnym pozorem nie może u nas zostać! Tymczas jest bezpłatny, jedynie to psa trzeba mi dowieść do Mielca i mile widziana pomoc w jego ogłaszaniu:) Będę zabiegać o zgodę męża![/QUOTE] Agusia, czy propozycja nadal aktualna? Jak rozmowy z TŻ? Myszka bardzo marznie... zresztą coraz mniej fajnie jest, bo zimno..:shake:
  14. [quote name='ostatniaszansa']No to KRZYCZYMY Soemo :) Już nic nie rozumiem Rudy utknął w Brodnicy, młody, piękny, pogodny, łagodny i wykastrowany ech :( A w Boguszycach piekne Haski, kolejny młody Rudas , 2 szczeniorki , przepiękny Willy, Szorściak i inne . Ewa[/QUOTE] Matko... młody Rudas? Szczeniaki? Ehhhh... to jest straszne, jak adopcje stanęły. :shake: edit: w Sandomierzu też cuda... przedwczoraj przywiozłam TIRem 3 psiaki :grins: do Krk, w sobotę do Gdyni jedzie psina.. może może.. ruszy coś.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/194061-Psy-z-SANDOMIERZA-pom%C3%B3%C5%BCcie-przetrwa%C4%87-zim%C4%99-potrzebna-masa-og%C5%82osze%C5%84-i-DT[/url]
  15. [quote name='Kundel_Bury']Kolejna która się obróżką zachwyca..pffff :)[/QUOTE] No bo jest czym, Kana ma dobry gust ;) i fajną modelkę. Zresztą wszystkie tymczasy ma fajne :):)
  16. [quote name='Kenny']dzień dobry :D maluchy wariują...Benia wytarzała się we własnym koko bo to przecież super zabawa, opanowała też w nocy zdolność wieszania się na firance i bujania. Tunia ma dzisiaj dobry dzień - zdecydowanie mniej płacze. Idziemy gotować obiadek:)[/QUOTE] Pisalam Ci sms :) do której dziś jesteś na mieszkaniu?
  17. [quote name='ostatniaszansa']Niestety jest zastój i to jest przerażające. Aż dziw ,że choćby jedna osoba nie odezwała sie w sprawie Rudego :( Aniu, ten uśmiech Fibuli - bezcenne :) Ewa[/QUOTE] Mam jakiś pakiet ogłoszeń, jak Ania mi wyślę foty i tekst to odnowimy chłopakowi ogłoszenia. doszły wpłaty od Ewy z Os 60zł, 10zł od Agaty51 i 100zł od Randy :) pierwsza strona umarła śmiercią naturalną... a Wy nie krzyczycie.
  18. [quote name='ageralion']A i strona nie wchodzi wogole :( Strasznie trzymam kciuki za nowy teren dla Was :thumbs:[/QUOTE] Freehost ma problemy...:shake: Doszły nam 3 kolejne psiaki..... w sobotę przyjadą 2 kolejne :( :( może uda mi się porobić zdjęcia. Ludzi mało, a masa robota przed nami.
  19. [quote name='Evelka']Eeee...:stupid: Z bólem serca, ale chyba jednak się nie skuszę...:eviltong: No chyba, że chcesz mnie zastać z całą naszą ferajną pod swoimi drzwiami jako poszukujących nowego lokum?:razz::shiny:[/QUOTE] Pokój 3,5x5m czeka:bigok: pomieściłam dwa boksery dorosłe to i Was zmieszczę :cool1:
  20. [quote name='Evelka'][B]Kenny[/B], wspaniały opis! Maluchy faktycznie muszą być wspaniałe:loveu: Aż zaczynam Ci zazdrościć takich małych łobuzów;)[/QUOTE] Chcesz?:grins: następne (tfu,tfu) mogę Ci przywieźć ;)
  21. [IMG]http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201010/1287562913_by_RGL_500.jpg[/IMG]
  22. [quote name='furciaczek']Napatrzec sie nie moglam co on z nim wyprawial, zakochany w zabawce jak nie wiem!![/QUOTE] Bo boksio :loveu:
  23. Hektorek bardzo tęskni, rozmawiałam niedawno z wetką i tak pytałam o niego :) dobrze będzie.
  24. Się poplułam........ Boshh Ewe jesteś genialna! :)
×
×
  • Create New...