Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. A ja tak patrzę na moją Gwiazdkę i wydaje mi się, że za 3 tygodnie to ta klatka za mała na pewno będzie :niewiem: już jak się chce rozłożyć to leży na ukos. Z jednej strony to dobrze, ale ona bardzo szybko rośnie :hmmmm: albo się mi wydaje :) a zupki to mała wtranżala aż miło :loveu: ale już nei jest wygłodzona, bo potrafi zostawić sobie coś na później.
  2. Czytałam Evl. :shake: ten watek o znęcaniu :diabloti: Właśnie takie kleiki jej gotujemy, dodaje marchewki trochę ryżu, poza tym dostaje suchą Profilum czasem do pochrupania. To są wszystko małe ilości, żeby jej nie zaszkodzić. Dzięki że jesteś.
  3. [quote name='Katja']To nie zamawiaj :P Molly dostanie ode mnie za te śliczne oczęta ;) Tylko jakbym mogła adres na priv prosić i ilość jaką potrzebujecie :)[/QUOTE] O kurczę - dziękuję! Każda ilość bardzo pomoże. Bo idą nam dziennie 3 podkłady. Ale i tak wydaje mi się, że mała długo trzyma siusiu, bo szczeniaki z reguły sikają częściej. A ona chyba rozumie i widzę, że wcale nie jest jej miło robić po siebie :(
  4. [quote name='Katja']Witajcie- kibicuje Niuni od początku i chciałabym jakoś pomóc. Soema w dalszym ciągu potrzebujesz podkładów Seni 60X60?[/QUOTE] Tak, mam zamiar zamówić te na allegro, bo jest dużo taniej niż w aptece, co 2,5 paczki gratis:eviltong: Doszła przesyłka od Weszki :Rose: Teraz Molly będzie już w ogóle jak Księżniczka leżała :) dziękujemy!! I doszła wpłata od Emi - 100zł :Rose: dziękuję!
  5. Bardzo proszę o głosy na Sandomierz, zbliża się zima, a my na terenie bez prądu, wody, szyby powybijane przez grad.. Psów na ulicy masa... Jeszcze odkąd Dyminy zamknięte, ościenne gminy psy wyrzucają :shake: my nie mamy miejsc, na gwałt budujemy kojce na nie swoim terenie.. Będziemy walczyli o schronisko.. ale to odległa przyszłość http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa?p=15704534#post15704534
  6. [quote name='agnieszka32']Nie będziesz miała [B]szczeniaka [/B]na stałe - przecież kiedyś dorośnie :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] Otóż to :grins: ja nie wiem o co chodzi.....:niewiem:
  7. Zmieniłam tytuł.. jak jakieś sugestie to piszcie.... brak mi słów.
  8. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNmK0_2_tQI/AAAAAAAAD4I/AZpmhWljGjs/Molly%20026.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNmK1olnRlI/AAAAAAAAD4M/p6_uJNqFFlc/Molly%20027.jpg[/IMG] to nieostre - ale widać łapinkę [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNmK277siHI/AAAAAAAAD4U/b634_EWlTJw/Molly%20029.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNmK39pGYPI/AAAAAAAAD4Y/5a9vP-BBhr0/Molly%20030.jpg[/IMG] Tu widać jak brzydko potrafi się sączyć czasem.. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNmK6k7j4bI/AAAAAAAAD4s/saCTinIcpr8/Molly%20035.jpg[/IMG]
  9. Maleństwo :loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNmKxxz0pTI/AAAAAAAAD34/E8hjuufKcmw/Molly%20022.jpg[/IMG] coś się skrzywiła :hmmmm: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNmKyzQG09I/AAAAAAAAD38/SkckrZtcf0c/Molly%20023.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNmKzusLpmI/AAAAAAAAD4A/TPfLhRgVrow/Molly%20024.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNmK0MuJw8I/AAAAAAAAD4E/ufMRjilva9I/Molly%20025.jpg[/IMG]
  10. [quote name='wisela1']Stadko? A które? Wewnetrzne czy to zewnetrzne? Bo to wewnętrzne to mnie wykończy lada dzień.... Oni najwyraźniej chcą sierotami zostac. Zero szacunku dla matki. Zawsze mam problem z zalogowaniem do Krakvetu.ale spróbuje póxniej i jak sie nie uda to jeszcze później i jeszcze...........[/QUOTE] To na razie ankieta wewnętrzna - na dogo. U góry jest dwóch kandydatów. No oba stadka, oczywiście. Księciunio nie sypia? Calm aid nie pomaga?
  11. Mam nadzieję, że się Wiselko nie pogniewasz - Sandomierz startuje na Krakvecie, nie wiem czy się uda wygrać, ale może.. [url]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa[/url] jak stadko?
  12. Ona w ogóle jest zniewalająca :) muszę dopytać, czy ten Sudocrem będzie konieczny, bo może się obejdzie. Ale będę pamiętała - dziękuję! Znalazłam tanie podkłady, chyba taniej nie da się kupić? Są 2zł tańsze niż jak kupuje w aptece.. [url]http://allegro.pl/podklady-higieniczne-seni-soft-60x60-5szt-tanio-i1296866564.html[/url] a idzie mi dziennie 3-4 podkłady..
  13. [quote name='ostatniaszansa']siostra Śledzika ... ciekawe co On nam pokaże jak się znajdzie w hoteliku ? Aniu jak wygląda kasa na hotelik Rudego ? Szlag mnie trafia, taki fajny, młody i urodziwy pies i d....a. Pewnie trzeba ponowić ogłoszenia ( gdyby trzeba zapłacić - kaskę dam ) ale wiemy, że adopcje jak przysłowiowa krew z nosa. Kiepsko. Uśmiechamy się o zdjęcia Rudego . Z góry dziękujemy. Ewa[/QUOTE] Wysłałam ponad tydzień temu wszystkie info do ogłoszeń rudego. Wykupiłam mu pakiet u zuzy919 chyba i cisza.. zaraz ponaglę ją. A adopcje stoją....
  14. Bardzo proszę o głosy na Sandomierz [url]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa[/url] Madzia, zadzwonię potem i popytam o transporterek.
  15. Bardzo proszę o głosy na sandomierskie stowarzyszenie [url]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa[/url] nie tylko w Kielcach wysyp psów.. u nas ich coraz więcej. Aaa nasi weci ostatnio po raz kolejny mieli kontrolę z Izby... bo leczą nam psy "po kosztach" i konkurencji się to nie podoba. Powinniśmy się pogodzić wszyscy i oni się powinni podzielić naszymi pacjentami :mdleje: jeszcze pan coś mówił, że w przyszłym roku chcą zrobić przetarg na prowadzenie leczenia naszych psów...:splat: otaczają nas kretyni........
  16. Bardzo proszę o głosy dla nas w ankiecie [url]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa[/url]
  17. Boska jest naprawdę. Tylko miziać i całować. Postaram się kiedyś nagrać filmik, ale ona się wstydzi aparatu :) Bardzo proszę o głosy na nasze przytulisko w ankiecie Krakvetu [url]http://www.dogomania.pl/threads/196104-KRAKVET-ankieta-listopadowa[/url]
  18. Ona musi NATYCHMIAST z nim jechać do weta.. przy parwo natychmiastowe reakcje są konieczne :( musi dostać leki przeciwwymiotne i na biegunkę.. Bo on i bez parwo był zagłodzony.
  19. Kurczę... może w KTOZie pożyczą? Albo na krakowskim trzeba spytać, bo ktoś na pewno ma w Krk.
  20. Przeciwwymiotne są bardzo ważne, dlatego pytam. Podstawą u nas jest podanie leków i nawadnianie. Psiaki naprawdę bardzo szybko z tego wychodzą.
  21. [quote name='tatankas']Następne pieniążki dla Rokiego doszły: od najwspanialszej dosi z Forum Bokser,oraz z Nieoficjalnego forum o bokserach-200zł. Oraz od Ella_777 z BFT-100zł Dziękuję dziewczyny,jesteście wspaniałe,tyle osób Rokiemu pomaga,on musi się z tego wylizać. Na pewno się wyliże. Jak tyle wytrzymał to da radę. Całe wakacje miałam styczność z parwo i umierającymi szczeniakami. Na 20 parę psów nie przeżyły dwie sunie, miały postać sercową parwo :( reszta choć w stanie fatalnym, nieprzytomne nosiłam krew lała się przodem i tyłem - wychodziła z tego. Decydujące jest kilka dni. Potem musi być tylko lepiej. U nas psiaki siedziały w przytulisku, jeździłam z nimi dwa razy na kroplówki. Tyle, że one zaraz po przyjęciu dostawały surowicę - Stagloban. Udało mi się ściągnąć ją poprzez dogomaniaczkę z Wiednia. Tatankas, jeśli się boisz, miziaj go przez rękawiczkę. Jemu tego potrzeba, niech wie, że nie jest sam i ma dla kogo walczyć. Tym maluchom potrzeba bardzo miłości. On dostaje leki przeciwwymiotne?
  22. A to Cudo moje kochane :loveu: śliczna jest. Gazik wchłania z rany wycieki.. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNhOLHtZhII/AAAAAAAAD3A/MFQgCTiLKG8/Molly%20019.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNhOLmw46uI/AAAAAAAAD3E/5ncgn71xarE/Molly%20020.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNhOGUZFcvI/AAAAAAAAD2g/ZZot4VoC8Rc/Molly%20005.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNhOFQ1jvNI/AAAAAAAAD2Y/sZg3ERXnj-I/Molly%20004.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNhOEwNSa5I/AAAAAAAAD2U/UH1mDSd0HhM/Molly%20003.jpg[/IMG]
  23. Dziękujemy :):) jak dojdą to podziękuję znowu :) Tu Molly z pierwszych dni jeszcze: ta druga łapka, od czyszczonej panewki.. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNhODBRwL8I/AAAAAAAAD2M/WknmJNSBWOg/Molly%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNhOECibDpI/AAAAAAAAD2Q/WN1IRYrgkYU/Molly%20002.jpg[/IMG] starałam się zrobić zdjęcia popuchniętych łapek przednich, ale ona się chowa.. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNhOIf1ePtI/AAAAAAAAD2w/YvTJ8KPmBQk/Molly%20009.jpg[/IMG] Ehh a to łapinka z dzisiaj, rana się już zabliźnia, mimo że parę szwów wyszło [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/TNhOKca0BLI/AAAAAAAAD28/N_UiLRg0Rvo/Molly%20012.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...