Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='chita']:hmmmm:Tymczasowy Dom Tymczasowy albo Taki fajny Dom Tymczasowy:evil_lol: kurde nie wiem tyle sie tego narobilo....a co to jest ADT:-o dorobilam Kropce reszte ale pogubilam linki:oops:sorry[/QUOTE] Awaryjny dom :P Miałam na myśli Tymczasowy Dom Tymczasowy, bo dwa maluchy przyjadą i nie wiem jak długo z nimi wytrzymasz:diabloti:
  2. [quote name='Rudzia-Bianca']Uff nerwow nie zazdroszczę ... Jakie one będą docelowo ?[/QUOTE] Małe, one ważą z kilogram teraz, ale nie mają zadatków na duże psy. Pewnie w pół łydki. Toto grubsze niż wyższe :)
  3. [quote name='agnieszka32']Ja chcę zobaczyć obróżkę!!![/QUOTE] Zboczeniec:evil_lol: takiej jeszcze nie macie :eviltong:
  4. [quote name='Rudzia-Bianca']Co z maluchami ?[/QUOTE] Dziś mało nie dostałam zawału... wchodzę do ich pokoiku, a tu cały w rzadkich kupach....:mdleje: pierwsza myśl - parwo, druga - za wcześnie na to.. Gamonie oderwały płytkę taką plastikową z podłogi, pożąrły ją i wygrzebały sobie trochę cementu :shake: po Smeccie już kupa normalna i rozrabiają strasznie. Mamy dla nich TDT, dzięki Kenny :loveu:
  5. [quote name='wisela1']Ciotka Soema nas wczoraj odwiedziła... Z darami, a jakże !!! Ale bezdomniaczki będa miały uciechę !!! I kotki i pieski :-) Dzięki Karinko.[/QUOTE] Jak się skończą to krzyczcie :) Żarełko jest od Sandomierskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt :) masz świetnie stadko, które nawet mnie nie uczuliło :):)
  6. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_gsJbrOjjI/AAAAAAAACEA/66cA6OC_yjo/Obraz%20878.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_gsKusTOmI/AAAAAAAACEE/J3WN68STHO0/Obraz%20879.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S_grv8D1ryI/AAAAAAAACCI/NSDiyanCTWY/Obraz%20849.jpg[/IMG] nie da się jej zrobić dobrych zdjęć z perspektywy psa....:shake:
  7. KAMA 1,5 roku, wysterylizowana. To jest taki psiak, który wejdzie do każdej budy, wyje z każdej miski i żaden pies jej nie przegoni. Taka nasza gwiazdeczka, przerzucona została przez siatkę jak była malutka. Lubi aportować, przyzwyczajona do życia na podwórku..... Sięga do kolana. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFgEbK5y5wI/AAAAAAAAAPA/0taQjsCToc4/s576/P1070008.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFf_Wgor7HI/AAAAAAAAAMo/FWsbVGSR2-8/s800/P1060954.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfk1GRla1I/AAAAAAAAAB8/UUYw6dTqwek/s800/P1060647.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ueukHFf23LM/TFfx0jIi_5I/AAAAAAAAAHI/5rYWOEy1bgQ/s800/P1060811.JPG[/IMG]
  8. [quote name='anetek100']no to wspaniale:):):)ja zaraz biore się za allegro dla pozostałych...wyżejw stawiłam link dla sunieczek zrobiłam wspólna aukcję i zaarz zaczne dziergac reszte piesiów:):):):):)[/QUOTE] Aaaaa Ciebie miałam ukochać!! Gamoń jestem :oops: AZJA będzie miała dom, dzięki Twojemu allegro! W Gdyni :) dom z ogrodem.:multi: Jedzie za tydzień najprawdopodobniej :) w niedzielę/poniedziałek zabieram z przytuliska Zuzię (będzie miała dom na Śląsku:multi:) i dwie malutkie dziewczynki do DT. Chyba będę jechała TIRem :grins: no ale co tam ;) dziękuję Wam bardzo wszystkim za pomoc.:Rose:
  9. Dzięki Dziewczyny! Siądę i napiszę, wybiorę zdjęcia dziękuję!!! Pepik, dostał imię w przytulisku... Felek. Nie ja wybierałam.:eviltong: jutro mamy dzień społeczny ;) przyjedzie słoma, będziemy przenosili, ocieplali budy.. Wnosimy do budynku część, bo coraz zimniej. Przyjadą może dzieci ze szkoły nam pomóc :) w niedzielę mamy gości z Holandii Em_ przyjeżdża z ludzmi z Fundacji, która nam pomogła podczas powodzi :loveu: [url]http://www.jmvr.org/pageID_9856598.html[/url]
  10. [quote name='Atomowka']Czy ktoś ma jakieś aktualne fotki suńki?[/QUOTE] Waszka wstawiała na 4 stronie [url]http://www.dogomania.pl/threads/194079-BOKSERKA-10-miesiecy-pilnie-szuka-domu!!/page4[/url]
  11. [quote name='Atomowka']Mam chętną osobę na ta sunię. To mama mojego TZ-ta. Mieli już podobną rudą boksie ale jakiś rok temu odeszła na nowotwór. Teraz są gotowi na nowego członka rodziny i bardzo im się spodobała ta sunieczka. Gdzie ona jest teraz? Chodzi o miejscowośc[/QUOTE] Między Krakowem, a Olkuszem w sumie.
  12. [quote name='andzia69']to na co czekasz?:):) czas na zmianę obiektów zachwytu;) na troszkę mniej plaskate;):)[/QUOTE] Na samochód... :( na pracę... :hmmmm: jak ona do innych psów?
  13. Matko........ zakochałam się :mdleje: autentycznie.... a myślałam, że mnie nie ruszy już nic..:oops:
  14. Ale się im sierść błyszczy :):) pieszczochy.... się im trafiło :loveu:
  15. [url]http://www.dogomania.pl/threads/193615-PMOCY-BABESZJA!!!-5-maluszk%C3%B3w-b%C5%82aga-o-wspatrcie-na-leczenie!!-Jeden-ju%C5%BC-za-TM-%28[/url] Chyba o to chodzi..
  16. Jak on warczy na Milvusie?!:crazyeye: no co za... Ale jak się paskuda bawi :loveu: któż go chce? Oddasz?:eviltong:
  17. [quote name='elmira'][url]http://fundacja-emir.pl/aktualnosci/SCHRONISKA/SCHRON/kielce.htm[/url] Ze strony Fundacji Emir. Nóż się w kieszeni otwiera.[/QUOTE] Tu też o tym..: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194065-Kielecka-mordownia-w-Dyminach-pocz%C4%85tek-ko%C5%84ca-gehenny-zwierz%C4%85t!?p=15544953#post15544953[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85?p=15546389#post15546389[/url] zapraszam do nas ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194061-Psy-z-SANDOMIERZA-pom%C3%B3%C5%BCcie-przetrwa%C4%87-zim%C4%99-potrzebna-masa-og%C5%82osze%C5%84-i-DT[/url]
  18. Wiselko, podaj mi swój adres na pw. Jakoś się przebiję przez ten cholerny korek.
  19. [quote name='omi']Znalazły maluszki dom?[/QUOTE] Maluchy nadal w przytulisku.
  20. [quote name='Rudzia-Bianca']I co z maluchami ?[/QUOTE] [quote name='Kenny']pisałam do Ciebie Soema dzisiaj, ale nie odpisałaś. daj znaka czy sms doszedł i jak tam sytuacja.[/QUOTE] Przepraszam, zapomniałam. Tyle się wczoraj działo. Maluchy na razie nadal w przytulisku, DS się nie odezwał. Nie mamy kennelki, bo pojechała do naszych wetów, a samopas ich u siebie nie puszczę, bo moja sucz nie toleruje żadnych innych ziwerząt, nawet szczeniaków :( Zrobiliśmy im takie gniazdko, ale dziewuchy (obie to suczki) latają wszędzie, pchają się na kolanka i rozdają buziole. DT jak najbardziej potrzebne, w poniedziałek jadę do Krakowa, więc jakoś je zabiorę (biorę chyba jeszcze Zuzie do DS)..
  21. Soema

    Metamorfozy

    [quote name='choleraa']Dziekuje Cioteczko biegla w informatyce;) pozdrawiam:)[/QUOTE] Taaa bardzo :) od Marty to znam :grins:
  22. [quote name='Dzika_Figa']Ponieważ nadal nie ma allegrowych zdjęć Nerona, może zrobię szczeniakom póki co? Były jakieś telefony z allegro w sprawie Kropki, Puszka i Okruszka?[/QUOTE] Cisza... szczeniakom na razie nie trzeba. Może jeden będzie miał dom, a drugi DT. Jutro jadę do Sandomierza, porobię zdjęcia.
  23. Soema

    Metamorfozy

    [quote name='choleraa']Zapraszam na bazarek tekstowy dla naszych TTB i Szczecineckiego Dagiego [URL="http://www.dogomania.194404"]http://www.dogomania.pl/threads/194404-Super-TEKSTY-OG%C5%81OSZENIOWE-w-extra-cenie!-Na-amstaffy-TTBS-i-Dagiego-%2824.10%29/page2 [/URL][/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/194404[/url] :)
  24. [quote name='Basia1968']ja Karinko pewnie, no bo co zrobić z takimi maluszkami. Tylko szczepienie musi być, bo ja mam zwierza w domu. Matko ile tych maluchów jest.[/QUOTE] Za dużo Basiu.... najprawdopodobniej maluchy będą bezpieczne. Może jeden będzie miał dom. :) nasz wet coś wczoraj mówił.. Jutro pojadę i jak się uda, to zabiorę je chociaż do kennelki w ganku..
  25. Najprawdopodobniej będzie jedno DT dla malucha w Krk, czy ktoś pomoże drugiemu?:(
×
×
  • Create New...