Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='xxxx52']agaga21-skontaktuj sie z p.Jezyk (schronisko w Przyborowku),mysle ,ze pozyczy boks do transprtu duzego psa[/quote] dziękuję, już załatwiłam;) oris pożyczy klatkę.
  2. już załatwione. oris z poznania pożyczy klatke kennelową.:multi:
  3. [quote name='fioneczka']a co z transporterem ze schronu ?[/quote] nie ma. szukamy innego.
  4. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]BARDZO PROSZĘ O POMOC! CHODZI O POŻYCZENIE TRANSPORTERA DLA AMSTAFFA NA JUTRO!!! (okolice Poznania lub Konina)[/B][/COLOR][/SIZE]
  5. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]BARDZO PROSZĘ O POMOC! CHODZI O POŻYCZENIE TRANSPORTERA DLA AMSTAFFA NA JUTRO!!! (okolice Poznania lub Konina)[/B][/COLOR][/SIZE]
  6. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]BARDZO PROSZĘ O POMOC! CHODZI O POŻYCZENIE TRANSPORTERA DLA AMSTAFFA NA JUTRO!!! (okolice Poznania lub Konina)[/B][/COLOR][/SIZE]
  7. :placz::placz: [SIZE=4]RATUNKU!!![/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=Red]PILNA SPRAWA![/COLOR][/SIZE][/B] OKAZAŁO SIĘ ŻE JEDNAK NIE MAMY TRANSPORTERA A BARON MIAŁ W NIM JUTRO JECHAĆ DO HOTELU. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]BARDZO PROSZĘ O POMOC W ZORGANIZOWANIU TRANSPORTERA W OKOLICACH POZNAŃ/KONIN[/B][/COLOR][/SIZE] CHODZI O POŻYCZENIE NA JEDEN DZIEŃ!
  8. co oznacza ta cisza? ma dom czy nie ma domu? :hmmmm::hmmmm:
  9. [quote name='Spinca']Cieszcie się, cieszcie ........ ciekawe kiedy Oscar zeżre kolejny sprzęt :evil_lol:[/quote] :crazyeye:a to bestia!:mad: myśli że jak się zadomowił to mu wszystko wolno?
  10. jeśli nie reaguje histerią na powroty to myślę że spokojnie mozesz go brać.myslę ze wyjdzie mu to na dobre, dostanie choć trochę normalności..może udało by ci się kupić mu od czasu do czasu wielgachną kość do obgryzania?
  11. karolcia, może go adoptujesz?:cool3:
  12. mała zmiana planów. baron jedzie w piątek.
  13. mała zmiana planów. baron jedzie w piątek z powodu małych problemów z załatwieniem transportera.
  14. mosii, powiem ci, że jak zobaczyłam oskara na jednym ze zdjęć na stole:evil_lol: w ogrodzie to miałam wrażenie, że tam właśnie jest jego miejsce. czy ja mam nadal robić mu allegro?
  15. majeczka jest w radomiu w schronisku. mamy zamiar zabrać ją w najbliższym czasie do hoteliku dla psów.jej sytuacja finansowa jest taka, że prócz bazarków i 2 lub 3 deklaracji wpłat nie ma nic...
  16. marto, ja was nie potępiam.wręcz przeciwnie, przykro mi ze tak się stało, że teraz cierpicie.na pewno opiekowaliści się sunią bardzo dobrze, wkładaliście w to serce ale...nie robiliście tego za darmo i zdawaliście sobie sprawę że szukamy domu dla coffee. rzeczywiście-wasz błąd, że tak długo zwlekaliście z decyzją o zostawieniu u was coffee, podczas gdy natalia codziennie walczyła o każdą złotówkę, by zapłacić wam za opiekowanie się psem. uważam że było by nieuczciwe gdyby natalia podjęła inną decyzję w tym momencie. przykro mi, że nie ma tak do końca happy endu, ze jednak ktoś cierpi:shake: może "ochłoniecie" i za jakiś czas postanowicie adoptować inną bullowatą sunię...być może równie wspaniałą jak coffee.
  17. i ja uważam, że decyzja jest słuszna.:lol:rodzina pewnie nie moze się juz doczekać. pewnie od miesiąca co dzień o niej rozmawiają,planują, zastanawiają się jak to będzie...myślę ze oni już też ją pokochali. mam nadzieję że coffee będzie tam równie szczęśliwa co w dotychczasowym dt.
  18. martwię się o luiska...agata, czy w jego stanie może być to bardzo groźne? czy można mu podawać antybiotyki?
  19. [quote name='karolcia88886']Pani Marto jestem pełena podziwu dla Państwa,[SIZE=4][B]ja w życiu nie odważyłabym się, gdyż kiedyś przygarnełam takiego amstafa, nie wiedząc jak grożne są te psy, przecież jest to krzyżówka z innm psem,i miałam nauczkę.Był on tak grozny, i zanim go ułożyłam po swojemu mineło 6 miesięcy.[/B][/SIZE]Proszę się nie przejmować wcześniejszymi wypowiedziami gdyż ta dziewczynka nie ma pojęcia o układaniu psów!!!!!Popieram ten psiak powinien zostać u Pani,a rodzinie ze Szwecji, powinno się dać innego:) wtedy zostaną uratowane dwa zwierzaczki:)!!!Coffi napewno bardzo przywiązała się do Was i zrobilibyście jej wielką krzywde zmieniając jej dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] :smhair2: :smhair2: :smhair2::roflt: :roflt: :roflt: :mdleje: :mdleje: jeśli chodzi o rozliczenia natalii to widziałam je...co prawda nie w pierwszym poście ale w miarę na bierząco robione-chyba z 2 strony wcześniej są ostatnie.
  20. argumenty przekonujące(mnie) tylko szkoda, że od razu gdy dowiedzieliście się o rodzinie ze szwecji nie powiedzieliście, że chcecie jednak zostawić sunię dla siebie...myślę że wtedy łatwiej by było wszystko odkręcić...:shake:
×
×
  • Create New...