-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
agaga21 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']agaga21-skontaktuj sie z p.Jezyk (schronisko w Przyborowku),mysle ,ze pozyczy boks do transprtu duzego psa[/quote] dziękuję, już załatwiłam;) oris pożyczy klatkę. -
[SIZE=4][COLOR=Blue][B]BARDZO PROSZĘ O POMOC! CHODZI O POŻYCZENIE TRANSPORTERA DLA AMSTAFFA NA JUTRO!!! (okolice Poznania lub Konina)[/B][/COLOR][/SIZE]
-
CC POZNAN- koszmar, bez szans na normalne zycie???
agaga21 replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=Blue][B]BARDZO PROSZĘ O POMOC! CHODZI O POŻYCZENIE TRANSPORTERA DLA AMSTAFFA NA JUTRO!!! (okolice Poznania lub Konina)[/B][/COLOR][/SIZE] -
:placz::placz: [SIZE=4]RATUNKU!!![/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=Red]PILNA SPRAWA![/COLOR][/SIZE][/B] OKAZAŁO SIĘ ŻE JEDNAK NIE MAMY TRANSPORTERA A BARON MIAŁ W NIM JUTRO JECHAĆ DO HOTELU. [SIZE=4][COLOR=Blue][B]BARDZO PROSZĘ O POMOC W ZORGANIZOWANIU TRANSPORTERA W OKOLICACH POZNAŃ/KONIN[/B][/COLOR][/SIZE] CHODZI O POŻYCZENIE NA JEDEN DZIEŃ!
-
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
co oznacza ta cisza? ma dom czy nie ma domu? :hmmmm::hmmmm: -
Przepiękny Kaukaz skrzywdzony przez ludzi - ZNOWU potrzebuje pomocy!
agaga21 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Spinca']Cieszcie się, cieszcie ........ ciekawe kiedy Oscar zeżre kolejny sprzęt :evil_lol:[/quote] :crazyeye:a to bestia!:mad: myśli że jak się zadomowił to mu wszystko wolno? -
[DZIERŻONIÓW] - AISHA - piękna, młodziutka astka . ma dom
agaga21 replied to Katica's topic in Już w nowym domu
dzięki za informacje. super! -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
jeśli nie reaguje histerią na powroty to myślę że spokojnie mozesz go brać.myslę ze wyjdzie mu to na dobre, dostanie choć trochę normalności..może udało by ci się kupić mu od czasu do czasu wielgachną kość do obgryzania? -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
a jak on reaguje na powroty? -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
karolcia, może go adoptujesz?:cool3: -
Bullowate, staffordy, amstaffy - siedza w schronie!pomoz im!
agaga21 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
mała zmiana planów. baron jedzie w piątek z powodu małych problemów z załatwieniem transportera. -
marto, ja was nie potępiam.wręcz przeciwnie, przykro mi ze tak się stało, że teraz cierpicie.na pewno opiekowaliści się sunią bardzo dobrze, wkładaliście w to serce ale...nie robiliście tego za darmo i zdawaliście sobie sprawę że szukamy domu dla coffee. rzeczywiście-wasz błąd, że tak długo zwlekaliście z decyzją o zostawieniu u was coffee, podczas gdy natalia codziennie walczyła o każdą złotówkę, by zapłacić wam za opiekowanie się psem. uważam że było by nieuczciwe gdyby natalia podjęła inną decyzję w tym momencie. przykro mi, że nie ma tak do końca happy endu, ze jednak ktoś cierpi:shake: może "ochłoniecie" i za jakiś czas postanowicie adoptować inną bullowatą sunię...być może równie wspaniałą jak coffee.
-
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
martwię się o luiska...agata, czy w jego stanie może być to bardzo groźne? czy można mu podawać antybiotyki? -
[quote name='karolcia88886']Pani Marto jestem pełena podziwu dla Państwa,[SIZE=4][B]ja w życiu nie odważyłabym się, gdyż kiedyś przygarnełam takiego amstafa, nie wiedząc jak grożne są te psy, przecież jest to krzyżówka z innm psem,i miałam nauczkę.Był on tak grozny, i zanim go ułożyłam po swojemu mineło 6 miesięcy.[/B][/SIZE]Proszę się nie przejmować wcześniejszymi wypowiedziami gdyż ta dziewczynka nie ma pojęcia o układaniu psów!!!!!Popieram ten psiak powinien zostać u Pani,a rodzinie ze Szwecji, powinno się dać innego:) wtedy zostaną uratowane dwa zwierzaczki:)!!!Coffi napewno bardzo przywiązała się do Was i zrobilibyście jej wielką krzywde zmieniając jej dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] :smhair2: :smhair2: :smhair2::roflt: :roflt: :roflt: :mdleje: :mdleje: jeśli chodzi o rozliczenia natalii to widziałam je...co prawda nie w pierwszym poście ale w miarę na bierząco robione-chyba z 2 strony wcześniej są ostatnie.