Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. a gdzie mefik jest ogłaszany? im dłużej jest u was tym trudniej mu będzie znaleźć dom.
  2. dixonek jest w galerii na stronie hotelu::cool3: [url=http://www.szkoladlapsow.com/galeria_hotel/dixon04.html]Dixon04[/url]
  3. i ja bym wysłała coffee do szwecji....ale decyzja nie należy do mnie więc czekam na to co postanowi nataliaa. tak czy inaczej możemy sie cieszyć że kolejne psisko uratowane!:multi:
  4. o cholerka...szkoda, że sławek od razu ci nie powiedział że chcą zostawić sunię u siebie gdy ludzie ze szwecji się nią zainteresowali...wtedy nie byłoby żadnych kosztów, rezerwacji itp. a coffee od co najmniej miesiąca by miała oficjalnie dom:shake:
  5. pewnie nic więcej o niej na razie nie wiadomo, czy jest spokojna czy agresywna itp?
  6. dziękuję za odpowiedź na moje pytanie[SIZE=1] (straciłam nadzieję że ją usłyszę)[/SIZE] według mnie pomysł jest świetny! najbardziej spodobała mi się opcja lakieru ekologicznego na bazie wosków:diabloti::diabloti:
  7. [quote name='tula']Ja też się martwię o Majkę, a niestety nie mam możliwości jeździć do schroniska i jej odwiedzać, cieszę się że wszystkie odwiedzacie jej wątek i tak bardzo staracie się jej pomóc. A i mam pytanie czy te zadeklarowane pieniądze na hotel dla Maji mam wpłacać teraz czy jak już sunia będzie w hotelu i bardzo bym prosiła na PW nr konta na który mam wpłacać.[/quote] mozna wpłacać.nie zginie;):evil_lol: wysyłam ci pw z numerem konta.
  8. :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:zabiłaś mnie malawaszka!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[quote name='malawaszka']takie jak doddy? :errrr::scared:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:no nie wiem, nie wiem:evil_lol: myślałam raczej o fecie:oops::razz:
  9. dobra, zapomnijmy juz o tej sytuacji. niech chociaż wątek majeczki będzie sympatyczny( bo mało który już taki jest)
  10. [quote name='doddy'] I w ogóle jest tak fajna, że ogromnie zawładnęła naszymi sercami.[/quote] jak ja uwielbiam takie dojrzałe panie;):evil_lol:
  11. [quote name='Freya73']Smieszy mnie to, ze aby kogos ocenic jest Was tak duzo. Natomiast by odpowiedziec na pytania dotyczace Majki, badz o nia zapytac, tak bardzo malo.[/quote] to nie my oceniamy tylko ty to zrobiłaś próbując ab-agnieszkę tymi słowami obrazić?sprowokować? tula i red są tam na miejscu i wiemy, ze gdy się czegoś istotnego dowiedzą to napiszą. mnie ta sytuacja nie śmieszy wcale. majka już dawno miała jechać do hotelu ale wyniknęły nieprzewidziane okoliczności i musi poczekać a ab-agnieszka(która według ciebie myśleć chyba nie potrafi) staje na głowie by ten jej wyjazd przyspieszyć. i naprawdę nie zasługuje na takie słowa!
  12. [quote name='Freya73'].................. Pomysl ... jak potrafisz.[/quote] no tu "troszeczkę" przesadziłaś:mad:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:podliczyłam nasz bazarek ...powinno spłynąć 146 zł :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wspaniale!!!:multi:
  14. http://images45.fotosik.pl/149/d4d8d04af6fb1146.jpg :placz::placz::placz::placz:
  15. [quote name='Asior']o boze :crazyeye: zapomniałam :D[/quote] no to nadrabiaj zaległości!:evil_lol:
  16. [quote name='fibi:)']"doszla dzisiaj wplata 10zl od karoliny roszonska. dziekujemy slicznie"- rosłońska:-) to moja wpłata,też deklarowałam że co miesiąc będę wpłacać więc chyba pierwszy post nie jest zaktualizowany.niestety tylko 10 zł więcej nie jestem w stanie:-([/quote] bardzo dziękujemy!:lol: ab-agnieszka jak znajdzie chwilkę to pewnie uzupełni pierwszy post jesli przez przypadek cię ominęła.;)
  17. [quote name='Freya73']Do Majki nikt nawet nie zaglada. Pytam z uporem maniaka : jak ona w ogole sie miewa? Jak z ta rana?[/quote] pewnie nic złego sie nie dzieje bo dziewczyny by pisały...majka czeka na swoją chwilę.
  18. czyżby mamcia miała zostać psem "biurowym"? :roll:
  19. [quote name='Asior']ok,a le tak gdzieś do godziny, moze dwóch , ok??[/quote]hmmmmm............:roll:
×
×
  • Create New...