-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
dixonek jest w galerii na stronie hotelu::cool3: [url=http://www.szkoladlapsow.com/galeria_hotel/dixon04.html]Dixon04[/url]
-
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
biedaki:-(:-( -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
pewnie nic więcej o niej na razie nie wiadomo, czy jest spokojna czy agresywna itp? -
wysyłam ci pw
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
dziękuję za odpowiedź na moje pytanie[SIZE=1] (straciłam nadzieję że ją usłyszę)[/SIZE] według mnie pomysł jest świetny! najbardziej spodobała mi się opcja lakieru ekologicznego na bazie wosków:diabloti::diabloti: -
[quote name='tula']Ja też się martwię o Majkę, a niestety nie mam możliwości jeździć do schroniska i jej odwiedzać, cieszę się że wszystkie odwiedzacie jej wątek i tak bardzo staracie się jej pomóc. A i mam pytanie czy te zadeklarowane pieniądze na hotel dla Maji mam wpłacać teraz czy jak już sunia będzie w hotelu i bardzo bym prosiła na PW nr konta na który mam wpłacać.[/quote] mozna wpłacać.nie zginie;):evil_lol: wysyłam ci pw z numerem konta.
-
[quote name='Freya73']Smieszy mnie to, ze aby kogos ocenic jest Was tak duzo. Natomiast by odpowiedziec na pytania dotyczace Majki, badz o nia zapytac, tak bardzo malo.[/quote] to nie my oceniamy tylko ty to zrobiłaś próbując ab-agnieszkę tymi słowami obrazić?sprowokować? tula i red są tam na miejscu i wiemy, ze gdy się czegoś istotnego dowiedzą to napiszą. mnie ta sytuacja nie śmieszy wcale. majka już dawno miała jechać do hotelu ale wyniknęły nieprzewidziane okoliczności i musi poczekać a ab-agnieszka(która według ciebie myśleć chyba nie potrafi) staje na głowie by ten jej wyjazd przyspieszyć. i naprawdę nie zasługuje na takie słowa!
-
KRAKÓW: Lux - młody mix boksia/tosa inu szuka domku
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']o boze :crazyeye: zapomniałam :D[/quote] no to nadrabiaj zaległości!:evil_lol: -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
agaga21 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
na pewno... -
[quote name='fibi:)']"doszla dzisiaj wplata 10zl od karoliny roszonska. dziekujemy slicznie"- rosłońska:-) to moja wpłata,też deklarowałam że co miesiąc będę wpłacać więc chyba pierwszy post nie jest zaktualizowany.niestety tylko 10 zł więcej nie jestem w stanie:-([/quote] bardzo dziękujemy!:lol: ab-agnieszka jak znajdzie chwilkę to pewnie uzupełni pierwszy post jesli przez przypadek cię ominęła.;)
-
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
cos już wiadomo?:razz: -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
agaga21 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
czyżby mamcia miała zostać psem "biurowym"? :roll: -
Amstaffy : Sułtan , Astor oraz mix mastifa lub amstaffa Otto
agaga21 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
i co z psiakami?:razz: -
KRAKÓW: Lux - młody mix boksia/tosa inu szuka domku
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']ok,a le tak gdzieś do godziny, moze dwóch , ok??[/quote]hmmmmm............:roll: