Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [IMG]http://i43.tinypic.com/29lk6xf.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/103txtc.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/5l9yjl.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/25ggizs.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2je60qd.jpg[/IMG]
  2. no to całkiem niezła kwota! damy radę, może jeszcze ktoś coś zadeklaruje, mamy tez kilka deklaracji na bandę bogatyńską a maja się do niej zalicza więc damy radę z waszą pomocą. wszystkie pieniążki zbieramy na konto ab-agnieszki. wyślę ci na pw gdy już będziesz je miała. aga jutro wraca z wyjazdu więc pewnie się odezwie. zdjęć jeszcze nie dostałam.jak dostanę to zaraz wrzucę na watek i do allegro.
  3. [IMG]http://i42.tinypic.com/2i9j9qa.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/n4y2on.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/33nxn5e.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/wrx8gh.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/mc4wo8.jpg[/IMG]
  4. ania, czemu obcięłaś psu głowę?:evil_lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/2qs6scp.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/fxcoky.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2im2s2b.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i40.tinypic.com/dx1xfs.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2egh5xc.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/n3wz91.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2vtquc3.jpg[/IMG]
  6. jasne, podaję ci adres: [email][email protected][/email] kiedy będą te konsultacje?mam nadzieję ze to po prostu rana się goi a nie robi się jakieś kolejne świństwo na tym biednym brzuszku!
  7. [quote name='ab-agnieszka']Do Maji ciagle ktos zaglada ale jesli nie ma nic konkretnego do pisania to nie pisze i niezasmieca watku. Musimy poczekac na Red az sie czegokolwiek dowie[/quote] to jest ten cały cytat agi, który tak został odebrany. marysiu, przeczytaj go uważnie. aga [B]nie napisała[/B]: [I]nie zaśmiecaj wątku, nie odzywaj się"[/I]:shake: odpowiedziała po prostu na stwierdzenie freyi, że nikt do majki nie zagląda a całą "aferę" wywołała wydaje mi się nadinterpretacja. myślę, że nie ma co już tego roztrząsać. [I][SIZE=1]a co do tzw. "hopania" to moje zdanie jest takie, że nie powinno sie tego za często robić(poza bazarkami) ponieważ nowa osoba wchodząca na wątek nie ma szans się dowiedzieć o co chodzi na wątku...no chyba że przeczyta dziesiątki stron hopania(wśród którego mogą umknąć istotne informacje)[/SIZE][/I]
  8. [url]http://images46.fotosik.pl/152/d41344987d7271a9med.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: idzie ku dobremu;)
  9. aniu, będzie tak jak zdecydujesz. dixon jest na twoich warunkach;)
  10. widzę ze miło spędziliście dzień! kaśka w formie...a lusiek?
  11. HMMM to ja juz się pogubiłam. punta jest w nowym domu czy dopiero ma pojechać?
  12. [quote name='ania z poznania'] Jest też niestety taka niewiadoma-czy uda się z Dixonka zrobić psa domowego. Chcą tego spróbować, na razie nie wiadomo jak go ogłaszać pod tym względem....[/quote] chodzi o zachowanie czystości?
  13. [quote name='iwona213']oj tego nie wiem, Agnieszka wyjechała do Niemiec ale w niedziele juz wraca więc pewnie niebawem sie odezwie...[/quote] hehe, napisałyśmy w tym samym czasie ;)
  14. ola ma przyjechać poznać lili na dniach jak aga wróci z wyjazdu(wraca planowo w niedzielę) więc mam nadzieję że ola przyjedzie w następnym tygodniu.
  15. to co...chyba pora poogłaszać dixona?:cool3: aniu, napiszesz odpowiedni tekst do allegro?
  16. [IMG]http://i43.tinypic.com/kbaef5.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2vcjmvc.jpg[/IMG]
  17. [B][SIZE=3]dixonek miał gości![/SIZE][/B]:cool3: [IMG]http://i43.tinypic.com/2131541.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/k9ct5l.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/29w92fd.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ci8mew.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i42.tinypic.com/2wn055x.jpg[/IMG] [B]boszszsz! jaki on przepiękny!!![/B]:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i42.tinypic.com/34nfmns.jpg[/IMG]
  19. no i co z tym domkiem? będzie czy nie?:razz:
  20. chyba nie doczytałam...czy ona poszła do adopcji po sterylce?:razz:
  21. dziewczyny, allegro to za mało. trzeba zrobić alegratkę i inne ogłoszenia. poróbcie mu lub poproście jakąś miłą cioteczkę od ogłoszeń bo szkoda by taki pies siedział w schronie.
  22. tu na dogomanii raczej domu nie znajdzie!:shake::shake: konieczne są ogłoszenia w necie na różnych portalach. są od tego "specjalistki" , popros którąś z nich o ogłoszenia dla działki bo szkoda by czekała na próżno.
  23. mam nadzieję ze po ok. 2 tygodniach "obserwacji" dostaniemy odpowiedź czy baron jest juz gotowy by go ogłaszać i jakie robi postępy.
  24. [quote name='ewatonieja'] przydałby sie taki łomot pokazowy :mad:[/quote] oj tak...:mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...