Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. wiedziałam! nie taki baron straszny jak go malują:evil_lol:;) ania mówi, że na postoju ładnie sam wyskoczył z auta, był zadowolony z głasków(bez kagańca bo oczywiście zdjął go sobie:evil_lol:),siknął i wskoczył do auta gdy go o to ania poprosiła. w hotelu ładnie zareagował na marka i łukasza, na nikogo nie burczał, był zadowolony, ogonek pracował;), baron wykonywał nawet komendy!:crazyeye: podobno łukasz zaraz go przejął, ogólnie strasznie miły i niesamowicie piękny psiak:loveu: jak ania wróci to będą zdjęcia i jej relacja.
  2. psiak szczęśliwy ale i chłopcy pewnie nigdy nie byli aż tak szczęśliwi:evil_lol:
  3. [quote name='Saint']Zakaz zgadywania pod groźbą bana! :evil_lol::eviltong:[/quote] oj, ty!! pewnie bym zgadła:eviltong::eviltong:
  4. [quote name='Saint']A to już kwestia tego, jak szybko z robotą uwinie się firma, u której w ciągu najbliższych dni złożymy zamówienie.. :evil_lol:[/quote] można zgadywac?:cool3:
  5. [quote name='fioneczka']Agata to jest PIRAT !!!! [/quote] oczywiście, że tak. nie możliwe by było, żeby identyczny pies miał identyczne blizny.
  6. fioneczko, przepraszam, nie zauważyłam:oops: na astowym forum widziałam: [url=http://www.amstaff-pitbull.eu./viewtopic.php?f=69&t=2773]Łódź- Piko z interwencji • Szukam nowego domu/I'm looking for a new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/url] [url=http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=71&t=1186&hilit=pirat][Łódź] PIRAT znalazł kochający dom! • Już w domu/In new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/url]
  7. cioteczki, może któraś z was mogłaby zaglądać do "minipseudoprzytuliska" w puszczykowie pod poznaniem? sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak, że jest tam [B]AŻ[/B](!!!)[B]6 psów[/B] a garnki na wodę suche a po napełnieniu ich psy rzucają się żeby się napić. jedzenie to zlewki z pobliskiego szpitala(można znaleźć w misce na jedzenie torebkę po herbacie ekspresowej, folię w jedzeniu...) boksy nie posprzątane oczywiście. ania z poznania jak jest w polsce to jeździ tam , zawozi karmę, nalewa wodę, czasami saint tam sprząta ale rzadko ma czas by tam jeździć. teraz ania wyjeżdża z polski na 2 tygodnie i juz pewnie nikt nie napełni psich misek:shake: a na pewno nie codziennie. ania ma taką pracę, ze kursuje co ok.1-2 tygodnie za granicę i przez ok. tydzień-dwa jej nie ma i wtedy nikt psiakom nie pomoże.
  8. czy ktoś ma ochotę wyróżnić allegro? odnowiłam ale sama nie wyróżniam.jesli ktos by był chętny żeby zasponsorować to w kazdej chwili wyróżnię. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=672910573]MAXIMUS w typie AMSTAFFa szuka dobrego domu! (672910573) - Aukcje internetowe Allegro[/url] weroniu, bardzo bym prosiła o jakieś nowe zdjęcia może ze spacerku w zieleni?:cool3:
  9. [quote name='A&S']Aaale super. Czy kiedy Baronek bedzie w hoteliku mógłby ktoś na wątku napisać coś więcej o nim? Bo zrobiłam mu alegratkę, ale kopiowałam tekst z pierwszej strony.[/quote] to niedobrze:shake: pies na razie nie moze byc oddany do adopcji.trzeba go socjalizować, jest agresywny do obcych. najlepiej na razie wycofac ogłoszenia, wstrzymać się z miesiąc, póki nie dowiemy się więcej. a wiadomości będa oczywiście regularnie. także proszę, wycofaj te ogłoszenia.
  10. śliczności! :-(pewnie nikt nie brał jej pod uwagę planując wakacyjny wyjazd
  11. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/drobna-srebrna-pitbullka-mloda-wysterylizowana-przestraszona-140616/#post12520923[/url]. [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7416/dsc0104zgs.jpg[/IMG]
  12. baron leży sobie spokojnie i jedzie do hotelu z anią i jej tz:multi: okazało się że pożyczona klatka jest za duża i w żaden sposób nie zmieści się do ani auta, dlatego ania musiała pożyczyć auto od znajomych:evil_lol:...no ale i do kombi znajomych klatka nie weszła:crazyeye:! pokombinowali i złożoną klatkę zamocowali tak, że stanowi po prostu kratkę zasłaniającą siedzenia od bagażnika:evil_lol:.tak więc baron ma dla siebie cały bagażnik. w 5 sekund zdjął sobie kaganiec.
  13. :shake:masakra.aż nie wiem co powiedzieć...
  14. [quote name='arinalilu']magazynek 1.5 na 1.5 metra z malenka kratka jak w drzwiach do wc.Obsikany materacyk,kupy,zimno na flizowanej podlodze.Miska pelna jedzenia,piesek sam od 7 dni.Smrod przerazliwy.Przez tydzien nie wolno go bylo wyprowadzic chocby na chwile. Dla mnie ,starej baby trauma a dla innych?[/quote] :crazyeye: to nic dziwnego, ze sunia nie zdrowieje a wręcz jest coraz gorzej!:angryy:
  15. jak się miewa działkowa dziewczynka? czy jest ogłaszana?
  16. [quote name='Ajula']ale w tiwi pokazali pozrywane dachy i rozwalone domy :shake:[/quote] o cholerka! to nieciekawie:shake::-o
  17. [quote name='Sally (od Koanka)']A ja dzisiaj widziałam Zbirka :loveu: Kochane stworzenie :loveu:[/quote] to gdzie są zdjęcia?:razz:
  18. doczytałam, że trąba powietrzna była ale nie zeszła do ziemi więc pewnie wyglądała na zwykłą burzę...?
  19. w mielcu trąba powietrzna była!:crazyeye:czy schronisko ominęła? [url=http://wiadomosci.onet.pl/cynk/533,3,1,zdjecie.html]Trąba powietrzna w Mielcu - Fotocynki - Onet.pl Wiadomości[/url]
  20. ASIOR, ale foty to aparatem, żeby były ładne!;)
  21. a może udało by się zrobić jej trochę nowych fotek i nagrać filmik telefonem jak ona chodzi z tą łapką?
  22. [B][SIZE=6]BEZ KOMENTARZA[/SIZE][/B]:angryy::angryy::angryy: [IMG]http://i39.tinypic.com/o7vns1.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/214ba4m.jpg[/IMG]
  23. kochana, biedna mordeczka.wygląda jakby robił za worek treningowy:-(:-(
  24. biedaczek straszny:-(, ale dam sobie głowę urwać że to jest pirat i nie uwierzę, że nie...dziwna sprawa...
×
×
  • Create New...