-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
aha, i czy jest szansa na aktualne zdjęcia? -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
a ja się pytam ponownie czy pies jest ogłaszany i czy ma przede wszystkim allegro. jest tak piękny, że już dawno powinien miec swój dom. -
to nie astka, to pit bull ;)
-
[quote name='A&S']Od razu lepiej! A nie foty z piwnicy. Baronek ma u mnie ale gratkę. Z tekściorem z pierwsszego postu.[/quote] ale ja cię prosiłam, żeby wycofać ogłoszenia... ten tekst nie jest aktualny, pies nie jest na razie do adopcji. ludzie nawet jesli będa zainteresowani usłyszą że to nieaktualne, poza tym namiary juz też nie są na schronisko ani na karolcię tylko na ab-agnieszkę. dajmy szkoleniowcom czas na to by psa poznali, by mogli zaobserwować jego zachowania, potrzeby i problemy i dopiero wtedy będziemy go ogłaszać. [SIZE=3][B]jeszcze raz bardzo proszę usunąć ogłoszenia barona.[/B][/SIZE]
-
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
brak słów:-(:-(:-( -
dodałam ją jeszcze do bullowatych z naszej klasy: [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/220]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
-
zmień w pierwszym poście ten numer jeszcze.
-
ok. zaraz zmienie.
-
[url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=674487828]przywiązana do drzewa, porzucona AMSTAFF -ka (674487828) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
az trudno uwierzyć, że nie było o nią żadnych sensownych telefonów przez tak długi okres czasu:shake:! takie psy jak ona znajdują dom w miesiąc-dwa. -
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']dochodza do mnie informacje ze obrązenia Rudiego spowodowane były nie tylko na skutek pogryzień przez psy :placz:[/quote] :placz::placz: nie załamuj....nie dość że go psy gryzły to jeszcze ludzie bili???:placz::placz: -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
planowo w poniedziałek za tydzień! -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
drago miał dzis miłe odwiedzinki:cool3: ja wstawiam fotki a szczegóły napisze ania albo saint (no chyba ze już śpią:evil_lol:) [IMG]http://i43.tinypic.com/hts9lf.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ru4mmr.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/t68ayq.jpg[/IMG] -
Cudna Amstaffka Gliwice-Ma Dom-Zamieszkala z cudnym Luisem
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
na kaski przykładzie dokładnie widać jak bardzo niewymierna może być ocena psa w schronisku. tam kaśka była pozytywnie do psów nastawiona a w domu pokazuje rogi zołza jedna:mad: -
Amstffka Lili POJECHALA DO NOWEGO DOMU DO KRAKOWA
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']Planowo wyjezdzam jutro do domu. [/quote] :evil_lol::evil_lol: kochana,planowo ty ty jestes już od środy w domu:evil_lol:;) -
a ja mogę zrobić ślicznotce allegro:cool3: tekst z pierwszego postu?
-
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']może ja zrobie z konta fundacji wyróznione za 12,60 ? pokryje koszty jak dostane wypłate[/quote]ok.to zrób. z konta fundacji to zawsze lepiej ;) -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
pamiętacie tego bidusia? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/64/99cd829630654e49med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][B] to zupełnie inny pies![/B][/SIZE]:loveu: [SIZE=1]ja tylko nie mogę odżałować, że nie udało nam się pomóc pręgusowi:-([/SIZE] [SIZE=1]pewnie biedak siedzi na krótkim łańcuchu przy jakiejś rozwalającej się budzi, głodny i spragniony, samotny...[/SIZE] -
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
jesli aga1234 nie robi ani nikt inny to ja mogę...tylko ja nie wyróżniam, może ktoś miałby ochotę takie wyróżnienie zasponsorowac, to wtedy tak. -
[quote name='ania z poznania']Zapomniałam- Marek z Lukaszem budują BASEN DLA PIESKÓW :lol::multi:![/quote] :crazyeye::crazyeye:wspaniale! na jakim są etapie?
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/2qa2quo.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/jqkwvc.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/34gwxsy.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2zpnor6.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2nld6jc.jpg[/IMG] majeczka wygląda bardzo dobrze! spodziewałam się gorszego widoku a dziewczynka uśmiechnięta, zadowolona!:loveu: