Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-przywrocic-nadzieje-dixonowi-do-30-07-a-141115/#post12541022[/url]
  2. [quote name='snuszkak']dziś nie byl agresywny, tzn. jadl z ręki czasem, gdy przechodziłam obok dalej od jego klatki to tak wlasnie agresywnie szczekal i pokazywal zeby, jak podchodziłam blizej uspokoił sie. NIe był zamkniety na kłodke, mial cała miske wody i karmy miski były z domu w schronie takich nie mamy. Na budzie były szelki ze smycza. Myśle że wersja jest na tyle podobna ze to o to samo chodzi, bebki w biurze sa poprostu bardzo malo zorientowane, bylabym zmartwiona gdyby wersja byla zupelnie inna, a tak to jestem spokojna. Ale ktoś mogł mi dac znać o tym psie bo widze ze wszyscy wiedzieli tylko nie ja :shake:[/quote] nie wszyscy, tylko ci którzy byli w sobotę;) a ja się dowiedziałam od ani przez telefon.nic nie pisałam bo pomyślałam, że może rzeczywiście ktoś tam go odbierze, choć wydawało mi się to mało prawdopodobne. teraz jak piszesz o tych miskach, szelkach to myślę że może on naprawdę jest tam chwilowo(oby!!!)
  3. logan ma uzbierane spore pieniądze...może można mu pomóc operacyjnie?
  4. [quote name='Saint']ale przecież my z Linką zajrzymy.. :roll:[/quote] wiem ale chyba raz lub dwa z tego co ania mi mówiła...czy będziecie codziennie?:cool3:
  5. to w takim razie życzę gisell powrotu do zdrowia (i to nie tylko ze względu na zdjęcia;))
  6. ja sypie "na oko" tyle ile moje psisko potrzebuje (no może ostatnio nie aż tyle, bo po obcięciu klejnotów jadłby 2 razy tyle co zwykle:evil_lol: ) myślę że tarze nie zaszkodzi jak bedzie miała karmy do oporu bo chudzinka z niej jest.;)
  7. a jakby jakaś obca osoba, niezwiązana ze schroniskiem (np. ja:eviltong:) wystawiła by suni allegro to co...?:cool3: potrzebuję tylko konkretny namiar na osobę, która ma kontakt z sunią w miarę czesto i mogłaby odbierać telefony od potencjalnych zainteresowany6ch adopcją. ta osoba musi wiedzieć o co pytać. w aukcji mogę nie pisać, w którym mała jest schronisku.
  8. ja właściwie tez chciałabym zobaczyć gabi ...i nie mam złych intencji!:evil_lol:
  9. ponawiam prośbę...dostałam namiar na pw na jedną osobę, która ewentualnie mogła by zaglądać do puszczykowa ale niestety nie da rady. teraz jest tak duszno a psiakom nie ma kto wody zazwyczaj nalać. ania wyjechała i do niedzieli chyba nikt tam nie zajrzy....:shake: może któraś z cioteczek mogła by choć raz czy dwa w tym tygodniu tam podjechać i zobaczyć czy psiaki mają coś w garnkach...?
  10. wiedziałam że skądś znam tą mordę! (i twarz też znajomo wyglądała:evil_lol:;)) [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/15172798/21/main/89687d3f33.jpeg[/IMG] wybaczysz, że ci fotkę skradłam;) ?
  11. przydało by się suni imię oraz namiary na kogoś
  12. trzeba poprosić którąś cioteczkę od ogłoszeń by poogłaszała kropkę.
  13. [quote name='kometa']sunia poszła na dwór do rozrodu..:shake: chce ktos sie wybrac na wizyte poadopcyjna...?[/quote] [B]no jak to???? przecież jakaś fundacja miała ją brać![/B]
  14. [quote name='andzia69']to nie pitbull - to sweetbull:loveu::loveu::loveu:[/quote] hehe, no fakt;)
  15. alex, nawet nie daliście mu szansy. praktycznie pies nie miał żadnych ogłoszeń a jak ci kiedyś zaproponowałam ze zrobię mu allegro to "kręciłaś nosem" że raczej nie, bo pewnie będzie dużo głupich telefonów...:roll:
  16. może się zgubiła? może ktoś jej będzie szukał?
  17. [quote name='aga_krzys'] na razie bardzo podpadł pani, bo w ciągu tygodniu załatwił 2 pary nowych butów:mad:.[/quote] to pani jeszcze nie wie, że buty się chowa???:crazyeye::diabloti::diabloti:
  18. wiemy o tym psiaku...tylko to juz jest druga wersja ...ani i saintowi mówili, że jacyś młodzi ludzie szli na spacer i po drodze zostawili psa "na przechowanie" właśnie i że mają go odebrać. pies w sobotę był bardzo agresywny, nawet ania:crazyeye: bała sie podejsć do niego. rzucał się z zębami na kraty jak ktos się zbliżał. w niedzielę już był ponoć spokojny. pies jest zamknięty na kłódkę i nawet nie ma jak mu nalać wody. [IMG]http://i39.tinypic.com/29motox.jpg[/IMG] [URL="http://pl.tinypic.com/?t=postupload"][IMG]http://i43.tinypic.com/2jeeqrs.jpg[/IMG] [/URL]
  19. no to się zakochałam:oops::shake: idealną parę by tworzyła z moim lecterem
  20. szkoda, że nie będzie miał prawdziwego domu...ale lepsze to niż nic.
  21. czyli tak juz ma zostac? ta łapeczka wygląda jakby była za długa...a sunia sliczna-taka drobinka. powinna mieć wspaniałą rodzinę!:-(:-(
  22. [quote name='A&S']a sory. Już podmieniam na innego psiaka.[/quote] dzięki! ;)
  23. [quote name='mru']nie ma nic ale czas z tym zacząć juz napisałam do natalia aa ;) i jutro napiszę jakiś teskt o nim :) będzie można robić inne ogłoszenia[/quote] no najwyższy czas. nie wiem dlaczego tak zwlekacie z tym:shake:. w razie czego mogę zrobić allegro.
×
×
  • Create New...