-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
MA DOM! Punta znalazła kochający domek :)
agaga21 replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
a dlaczego nie ma wieści i fotek z nowego domu?:mad::razz: -
Piękna i urocza amstaffka z postępującą nużycą
agaga21 replied to Wiewiórka's topic in Już w nowym domu
co z tą sunią?nadal nie ma zdjęć? -
jak się miewa słodka uleczka?
-
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
u alefa nadal zero zainteresowania?:-oaż się wierzyć nie chce:shake: -
KRAKÓW - piękny, młody PIT BULL red nose JUŻ W DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
a co on jeszcze w tym dziale robi???:crazyeye: i dlaczego tytuł niezmieniony?:mad:;) -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
niech ktoś dojrzy ślicznotę w końcu! ja nie wiem co to będzie jeśli ona będzie musiała zimę spędzić w schronisku...to będzie dla niej w takim stanie zabójcze:-(:-(:-( -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
napisz tekst karolcia :mad: -
ozulek to chyba najbardziej obfocony psiak na świecie! jest cuuuudny! bardzo podobny z umaszczenia do mojego lectera: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/lecter-dla-przyjaciol-misio-144130/[/url] tylko ze 2 razy większy:evil_lol: piękne psisko ze wspaniałym uśmiechem! [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/325332/00000026.JPG[/url] :loveu:
- 78403 replies
-
to było jakiś rok temu, kamilek dostał swój pokoik i "dorosły" tapczanik(bez szczebelków). oczywiście pierwszej nocy spadł z łóżeczka:evil_lol: na szczęście miał miękkie lądowanie i nawet się nie obudził. za to mój dzielne lecter był przy nim cały czas!:p [IMG]http://i30.tinypic.com/160trf6.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/32zj6te.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/sy16ba.jpg[/IMG] teraz kamil już nie spada z łóżeczka :evil_lol: ale i tak często sobie razem leżą;) [IMG]http://i25.tinypic.com/14smc2.jpg[/IMG]
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
tula, red, wy bywacie w schronisku? może ktos jeszcze...? co u suni? -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://img198.imageshack.us/img198/3149/bild037m.jpg dobre zdjęcie!:evil_lol: zainspirowało mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: co ty na to?:cool3::cool3: -
napiszę kilka słów o moim misiu. urodził się 3 lipca 2003roku w hodowli renaty jasińskiej. kupiliśmy go jako 8 tygodniowego szczeniaka. niestety nie mieliśmy wtedy jeszcze cyfrówki, więc zdjęcia małego lecterka mamy tylko w albumie. jego ojcem(podobno:evil_lol:) był[B] HIGHBLOOD-LINE[/B] DES DOBS LA LUBE a matka[B] INES DE CASTRO[/B] OSANNA. zawsze nam się wydawało że lecter jest [B]"dziwny"[/B]:evil_lol: jak na amstaffa i na wystawę nigdy nie pojechaliśmy. lecter też nigdy nie został ojcem i już nie zostanie, gdyż w maju tego roku został pozbawiony swych rodowych klejnotów:oops::evil_lol: lecter ma bardzo spokojne usposobienie-całe dnie śpi. w ogóle nie zachowuje się jak amstaff.nawet nie lubi się bawić. gdy jeździmy na wieś, nie próbuje się wybiegać, idzie tylko za bramę się załatwić i wraca, by pospać-najchętniej w aucie:evil_lol: a jak mu auto zamkniemy to gdzieś na kocyku...byle by oko zmrużyć;) misio jest niesamowicie łagodny i delikatny w stosunku do ludzi, w szczególności do dzieci (w każdym wieku), niecierpi jednak psów! lecter jest psem z cudowną psychiką ale strasznie kiepskim zdrowiem:-( łapie różne dziwne choróbska, temat rzeka...:shake:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
agaga21 replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[url]http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/133/main/100484a8e9.jpeg[/url] cudna psina!:loveu: