Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. mój WIECZNIEŚPIĄCY PIES :evil_lol: [IMG]http://i30.tinypic.com/24vnrdx.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/20f2asw.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/33ws4mu.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/359bmud.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/1zciyrk.jpg[/IMG]
  2. no dobra, dobra ;):evil_lol: proszę bardzo, trochę wiejskich klimatów [IMG]http://i28.tinypic.com/2lth535.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/281qzr6.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/34dir2c.jpg[/IMG]
  3. [quote name='modliszka84']chyba własnie nie ma :roll: proszę o ogłoszenia jesli ktoś może takie zrobić...[/quote] modliszko, chętnie zrobię jej allegro tylko potrzebuję aktualne wiadomości o niej. napisz proszę tekst ze wszystkimi ważnymi informacjami.
  4. a dlaczego nie ma wieści i fotek z nowego domu?:mad::razz:
  5. co z tą sunią?nadal nie ma zdjęć?
  6. crazy taka śliczna a nadal bez domku...co jest z tymi ludźmi???:shake:
  7. jak się miewa słodka uleczka?
  8. ciekawe jak się psiaki mają. szkoda, że nie ma żadnych wiadomości.
  9. u alefa nadal zero zainteresowania?:-oaż się wierzyć nie chce:shake:
  10. a co on jeszcze w tym dziale robi???:crazyeye: i dlaczego tytuł niezmieniony?:mad:;)
  11. niech ktoś dojrzy ślicznotę w końcu! ja nie wiem co to będzie jeśli ona będzie musiała zimę spędzić w schronisku...to będzie dla niej w takim stanie zabójcze:-(:-(:-(
  12. no to jeszcze jedna "mina" ;) [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/2849676/34/main/49cc8b9a4d.jpeg[/IMG]
  13. ozulek to chyba najbardziej obfocony psiak na świecie! jest cuuuudny! bardzo podobny z umaszczenia do mojego lectera: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/lecter-dla-przyjaciol-misio-144130/[/url] tylko ze 2 razy większy:evil_lol: piękne psisko ze wspaniałym uśmiechem! [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/325332/00000026.JPG[/url] :loveu:
  14. to było jakiś rok temu, kamilek dostał swój pokoik i "dorosły" tapczanik(bez szczebelków). oczywiście pierwszej nocy spadł z łóżeczka:evil_lol: na szczęście miał miękkie lądowanie i nawet się nie obudził. za to mój dzielne lecter był przy nim cały czas!:p [IMG]http://i30.tinypic.com/160trf6.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/32zj6te.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/sy16ba.jpg[/IMG] teraz kamil już nie spada z łóżeczka :evil_lol: ale i tak często sobie razem leżą;) [IMG]http://i25.tinypic.com/14smc2.jpg[/IMG]
  15. to teraz kilka zdjęć dla odmiany;) obalam mit "psa-mordercy" [IMG]http://i27.tinypic.com/vryknl.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/eb53ld.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/316av0m.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/257odi1.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/307nris.jpg[/IMG]
  16. tula, red, wy bywacie w schronisku? może ktos jeszcze...? co u suni?
  17. http://www.fothost.pl/upload/09/33/c4d1d852.jpg kochany, śliczny dziadunio:loveu:strasznie mnie takie starowinki rozczulają. dobrze, że ma już ładne imię, baleron wcale do niego nie pasował, za to jeżyk pasuje.
  18. http://img198.imageshack.us/img198/3149/bild037m.jpg dobre zdjęcie!:evil_lol: zainspirowało mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: co ty na to?:cool3::cool3:
  19. napiszę kilka słów o moim misiu. urodził się 3 lipca 2003roku w hodowli renaty jasińskiej. kupiliśmy go jako 8 tygodniowego szczeniaka. niestety nie mieliśmy wtedy jeszcze cyfrówki, więc zdjęcia małego lecterka mamy tylko w albumie. jego ojcem(podobno:evil_lol:) był[B] HIGHBLOOD-LINE[/B] DES DOBS LA LUBE a matka[B] INES DE CASTRO[/B] OSANNA. zawsze nam się wydawało że lecter jest [B]"dziwny"[/B]:evil_lol: jak na amstaffa i na wystawę nigdy nie pojechaliśmy. lecter też nigdy nie został ojcem i już nie zostanie, gdyż w maju tego roku został pozbawiony swych rodowych klejnotów:oops::evil_lol: lecter ma bardzo spokojne usposobienie-całe dnie śpi. w ogóle nie zachowuje się jak amstaff.nawet nie lubi się bawić. gdy jeździmy na wieś, nie próbuje się wybiegać, idzie tylko za bramę się załatwić i wraca, by pospać-najchętniej w aucie:evil_lol: a jak mu auto zamkniemy to gdzieś na kocyku...byle by oko zmrużyć;) misio jest niesamowicie łagodny i delikatny w stosunku do ludzi, w szczególności do dzieci (w każdym wieku), niecierpi jednak psów! lecter jest psem z cudowną psychiką ale strasznie kiepskim zdrowiem:-( łapie różne dziwne choróbska, temat rzeka...:shake:
  20. [url]http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/133/main/100484a8e9.jpeg[/url] cudna psina!:loveu:
×
×
  • Create New...