Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. szkoda że zdjęcia zrobione z cieniem robiącego ;)
  2. kurcze, jak tu pomóc? finansowo nie dam rady a w allegro jeśli napiszę prawdę to i tak nikt nie zadzwoni w jej sprawie....kłamać nie będę bo to nie ma sensu i nie o to chodzi by sunia wracała co chwilę do was. strasznie jej szkoda, rzeczywiście jedyny ratunek to szkoleniowiec. przydały by się jakieś ładne, aktualne zdjęcia, może więcej osób by tu zaGlądało, trzeba "rozruszać" wątek może...
  3. [url]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-08/8e3388d0.jpg[/url] co za spojrzenie :-(
  4. właśnie przelałam na ibiska swoje grosiki za sierpień i wrzesień. chłopak wygląda fantastycznie!
  5. ale one musiały się wyszaleć!pewnie oba padły jak nieżywe po powrocie do domów
  6. [quote name='ewatr']No to zeby brakowało 200 zł ;) prosze mnie wpisac na 25 zł miesiecznie dla Ambusia super!!:multi: ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 15zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie sabina02 -25zł miesięcznie ewatr -25zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 200zł brakuje 200zł kolega lilutosi -200zł jednorazowo
  7. [B][SIZE=5]z bazarku ciasteczkowego uzbierało się 150zł na BB!:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-psa-za-chwile-konczymy-142517/?highlight=trobowe[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5] wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i zakupy!:loveu::loveu: [/SIZE][/B] [SIZE=1]p.s. wysyłka najpóźniej w środę.[/SIZE]:oops:
  8. [B][SIZE=5]z bazarku ciasteczkowego uzbierało się 150zł na BB!:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-psa-za-chwile-konczymy-142517/?highlight=trobowe[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5] wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i zakupy!:loveu::loveu: [/SIZE][/B] [SIZE=1]p.s. wysyłka najpóźniej w środę.[/SIZE]:oops:
  9. z bazarku ciasteczkowego uzbierało się 150zł na BB!:multi::multi::multi: http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-psa-za-chwile-konczymy-142517/?highlight=trobowe wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i zakupy!:loveu::loveu: p.s. wysyłka najpóźniej w środę.:oops:
  10. [B][SIZE=5]z bazarku ciasteczkowego uzbierało się 150zł na BB!:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-psa-za-chwile-konczymy-142517/?highlight=trobowe[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5] wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i zakupy!:loveu::loveu: [/SIZE][/B] [SIZE=1]p.s. wysyłka najpóźniej w środę.[/SIZE]:oops:
  11. [B][SIZE=5]z bazarku ciasteczkowego uzbierało się 150zł na BB!:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-psa-za-chwile-konczymy-142517/?highlight=trobowe[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5] wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i zakupy!:loveu::loveu: [/SIZE][/B] [SIZE=1]p.s. wysyłka najpóźniej w środę.[/SIZE]:oops:
  12. właśnie rudzika znalazłam gdzies na naszej klasie jako psa do adopcji i teraz sama nie wiem....czy on szuka domu czy nie? a jeśli tak to czy ma aktualne allegro?
  13. on nie jest piękny:shake:.............on jest niesamowicie fantastyczny!!!:crazyeye:
  14. [quote name='agnieszka32'] [B]Jeszcze kilka ucieczek[/B] i taka łaciata świnka z niego się zrobi :evil_lol:[/quote]wypluj te słowa!!!:mad:
  15. [quote name='ab-agnieszka']Slicznosci.:loveu: A Sarunia slodka z tym pycholkiem na stole[/quote] słodka paskuda!:mad::mad::evil_lol:
  16. [url]http://images8.fotosik.pl/73/d3fecf14641f1ef3.jpg[/url] jak on już piękinie wygląda!!! pamiętam jaki był biedniutki na początku-z tymi "okularami" i ostatnio po ucieczce a teraz...nie ten sam pies!:loveu:
  17. twój ozzy wygląda jak mój lecter tylko tak ze 2 razy większy:evil_lol:
  18. ozulek, na dietę! grubasku ty!:crazyeye:;) [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/321901/00000013.JPG[/url]
  19. :evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/321901/00000003.JPG[/url]
  20. karolcia, skleć jakiś aktualny tekst o grandzie.
  21. są tak piękne że nawet podobne się fajno ogląda:cool3:
  22. [quote name='agnieszka32']Teraz już dwie :cool3: :evil_lol:[/quote] no na ciebie to zawsze można liczyć:loveu::evil_lol:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]a ile Was :grins: :evil_lol:[/B][/FONT][/quote]nas jest jedna:oops::oops::evil_lol:
  24. [quote name='agnieszka32']Ciekawi mnie ta ikonka na końcu zdania :cool1:[/quote] no właśnie....
  25. :megagrin::megagrin: fionka-morderca morza!!! boska jest! obrończyni wasza kochana:evil_lol::evil_lol: a mnie zabiła swoim głosem:roflt:którego nie powstydziłby się ratlerek:evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...