-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
szkoda że zdjęcia zrobione z cieniem robiącego ;) -
kurcze, jak tu pomóc? finansowo nie dam rady a w allegro jeśli napiszę prawdę to i tak nikt nie zadzwoni w jej sprawie....kłamać nie będę bo to nie ma sensu i nie o to chodzi by sunia wracała co chwilę do was. strasznie jej szkoda, rzeczywiście jedyny ratunek to szkoleniowiec. przydały by się jakieś ładne, aktualne zdjęcia, może więcej osób by tu zaGlądało, trzeba "rozruszać" wątek może...
-
Tara - 5 letnia amastafka na łańcuchu ... ma dom
agaga21 replied to Moniasek's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-08/8e3388d0.jpg[/url] co za spojrzenie :-( -
właśnie przelałam na ibiska swoje grosiki za sierpień i wrzesień. chłopak wygląda fantastycznie!
-
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
ale one musiały się wyszaleć!pewnie oba padły jak nieżywe po powrocie do domów -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ewatr']No to zeby brakowało 200 zł ;) prosze mnie wpisac na 25 zł miesiecznie dla Ambusia super!!:multi: ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 15zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie sabina02 -25zł miesięcznie ewatr -25zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 200zł brakuje 200zł kolega lilutosi -200zł jednorazowo -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5]z bazarku ciasteczkowego uzbierało się 150zł na BB!:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-psa-za-chwile-konczymy-142517/?highlight=trobowe[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5] wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i zakupy!:loveu::loveu: [/SIZE][/B] [SIZE=1]p.s. wysyłka najpóźniej w środę.[/SIZE]:oops: -
[B][SIZE=5]z bazarku ciasteczkowego uzbierało się 150zł na BB!:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-psa-za-chwile-konczymy-142517/?highlight=trobowe[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5] wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i zakupy!:loveu::loveu: [/SIZE][/B] [SIZE=1]p.s. wysyłka najpóźniej w środę.[/SIZE]:oops:
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
z bazarku ciasteczkowego uzbierało się 150zł na BB!:multi::multi::multi: http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-psa-za-chwile-konczymy-142517/?highlight=trobowe wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i zakupy!:loveu::loveu: p.s. wysyłka najpóźniej w środę.:oops: -
[B][SIZE=5]z bazarku ciasteczkowego uzbierało się 150zł na BB!:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-psa-za-chwile-konczymy-142517/?highlight=trobowe[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5] wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i zakupy!:loveu::loveu: [/SIZE][/B] [SIZE=1]p.s. wysyłka najpóźniej w środę.[/SIZE]:oops:
-
[B][SIZE=5]z bazarku ciasteczkowego uzbierało się 150zł na BB!:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dla-psa-za-chwile-konczymy-142517/?highlight=trobowe[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5] wszystkim dziękuję za wzięcie udziału i zakupy!:loveu::loveu: [/SIZE][/B] [SIZE=1]p.s. wysyłka najpóźniej w środę.[/SIZE]:oops:
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
agaga21 replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
właśnie rudzika znalazłam gdzies na naszej klasie jako psa do adopcji i teraz sama nie wiem....czy on szuka domu czy nie? a jeśli tak to czy ma aktualne allegro? -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] [B]Jeszcze kilka ucieczek[/B] i taka łaciata świnka z niego się zrobi :evil_lol:[/quote]wypluj te słowa!!!:mad: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ab-agnieszka']Slicznosci.:loveu: A Sarunia slodka z tym pycholkiem na stole[/quote] słodka paskuda!:mad::mad::evil_lol: -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[url]http://images8.fotosik.pl/73/d3fecf14641f1ef3.jpg[/url] jak on już piękinie wygląda!!! pamiętam jaki był biedniutki na początku-z tymi "okularami" i ostatnio po ucieczce a teraz...nie ten sam pies!:loveu: -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
twój ozzy wygląda jak mój lecter tylko tak ze 2 razy większy:evil_lol: -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
ozulek, na dietę! grubasku ty!:crazyeye:;) [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/321901/00000013.JPG[/url] -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/321901/00000003.JPG[/url] -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
karolcia, skleć jakiś aktualny tekst o grandzie. -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
są tak piękne że nawet podobne się fajno ogląda:cool3: -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Teraz już dwie :cool3: :evil_lol:[/quote] no na ciebie to zawsze można liczyć:loveu::evil_lol: -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]a ile Was :grins: :evil_lol:[/B][/FONT][/quote]nas jest jedna:oops::oops::evil_lol: -
[quote name='agnieszka32']Ciekawi mnie ta ikonka na końcu zdania :cool1:[/quote] no właśnie....