-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc'] A wszystkie psiury traktuję tak samo;)[/quote] nie wątpię w to!:lol:;) -
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Fioneczka :bigcool::Rose:! Do Ziutka mam szczególny sentyment, po pierwsze, jest cudownym psem, a po drugie od niego właśnie zaczęła się moja znajomość z Agatą a później z Wami wszystkimi! Ziutek wygląda cudownie, widać, że jest szczęśliwy :multi:![/quote] hehe, można powiedzieć że dzięki ziutkowi psiaki zyskały anię ;):evil_lol: ja też mam do niego ogromny sentyment!:loveu: -
[quote name='LILUtosi']UWAGA! Nie wszystkie przeciwbolowe dla ludzi są dobre dla zwierząt. Proszę nie podawać na własną rękę, tylko po konsultacji z wetem.[/quote] mi właśnie wet powiedział by ibuprom podać. na własną rękę bym nie podała:shake:, wiem, że niektóre leki mogą psa zabić.
-
Koniec tułaczki... Zeusek w Swoim Domku !!! :)
agaga21 replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[url]http://images48.fotosik.pl/182/ac4cad7795e1ba83med.jpg[/url] :loveu::loveu::evil_lol: -
KRAKÓW-amstafka Arabelka WRESZCIE SIĘ DOCZEKAŁA, MA DOMEK!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[url]http://img33.imageshack.us/img33/9654/p1010103d.jpg[/url] cudowności!!!:loveu::evil_lol: -
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/325332/00000039.JPG[/url] aż się chce popływać!
- 78403 replies
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i27.tinypic.com/vnfd00.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2mpyijm.jpg[/IMG] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
hehe, jak można było nie wyrazić zgody na polepszenie warunków?;):evil_lol: danusiu, dziękuję ci, że jesteś taka dobra dla naszych suniek:loveu: czy wiadomo już co dolega naszemu cukiereczkowi? mam zdjęcia od mariamc i ania z poznania: [IMG]http://i26.tinypic.com/2resi9y.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/ndor69.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/5ofk8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2v1u1pt.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/8ycrbd.jpg[/IMG] -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000026.JPG :loveu::loveu::loveu::loveu: słodzizna! http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000038.JPG próba sił:razz: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000030.JPG schowam się w trawie i udam że mnie nie ma:evil_lol: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000033.JPG wrzućcie w końcu coś na ruszt!:mad: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000023.JPG :crazyeye::crazyeye::evil_lol: -
alicja jak ty masz taką lufę: [url]http://img232.imageshack.us/img232/114/p8153123.jpg[/url] to nic dziwnego że tak boskie zdjęcia robisz;) do tego talent i efekty takie jakie są:lol:
- 78403 replies
-
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to czekamy na resztę fotek. -
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']To nie będzie takie proste, coś czuję, że Mariusz go baaaardzo pokochał :cool3: i nie wiem, czy będzie chciał go oddać ;):evil_lol:[/quote] super by było gdyby nie oddał już go ale sama pisałaś że tryb pracy mariusza nie pozwala mu na to by mieć psa " na zawsze":shake: a szkoda.