Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=716593655]młoda suczka pitbull red nose szuka domu (716593655) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] no to teraz czekamy aż rozdzwonią się o ślicznotkę telefony:cool3:
  2. i znowu mi przypomniałaś o allegro:evil_lol: przynajmniej zgapię twój tekst:eviltong: już się biorę za wystawianie aukcji
  3. [quote name='kamilqax95x']zaadoptowany :D[/quote] co???????? ktoś adoptował opla?:crazyeye:
  4. kaśka podobno jest jak taran. jak jej nie zejdziesz z drogi to przebiegnie po tobie;)...dlatego do dzieci to ostrożnie.
  5. [quote name='mariamc'] A wszystkie psiury traktuję tak samo;)[/quote] nie wątpię w to!:lol:;)
  6. [quote name='ania z poznania']Fioneczka :bigcool::Rose:! Do Ziutka mam szczególny sentyment, po pierwsze, jest cudownym psem, a po drugie od niego właśnie zaczęła się moja znajomość z Agatą a później z Wami wszystkimi! Ziutek wygląda cudownie, widać, że jest szczęśliwy :multi:![/quote] hehe, można powiedzieć że dzięki ziutkowi psiaki zyskały anię ;):evil_lol: ja też mam do niego ogromny sentyment!:loveu:
  7. mam nadzieję że to wymarzony domek dla niego!:lol:
  8. [quote name='LILUtosi']UWAGA! Nie wszystkie przeciwbolowe dla ludzi są dobre dla zwierząt. Proszę nie podawać na własną rękę, tylko po konsultacji z wetem.[/quote] mi właśnie wet powiedział by ibuprom podać. na własną rękę bym nie podała:shake:, wiem, że niektóre leki mogą psa zabić.
  9. [IMG]http://i27.tinypic.com/dqrbrs.jpg[/IMG] no to by było na tyle.
  10. [IMG]http://i26.tinypic.com/2a6jluh.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/nc1d1x.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/28j8d5e.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/f1017c.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i32.tinypic.com/160pg7q.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/vy78nc.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2s9vl36.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/a9pe1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/28k3nzp.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i31.tinypic.com/xm027n.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/294gbxj.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/bjfkwh.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/fxc677.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/wrzywx.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i28.tinypic.com/lcjeo.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2rn7ml1.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/29lb4hx.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/1448sgo.jpg[/IMG] zajączek :evil_lol: [IMG]http://i26.tinypic.com/2v1qdkg.jpg[/IMG]
  14. [url]http://images48.fotosik.pl/182/ac4cad7795e1ba83med.jpg[/url] :loveu::loveu::evil_lol:
  15. [url]http://img33.imageshack.us/img33/9654/p1010103d.jpg[/url] cudowności!!!:loveu::evil_lol:
  16. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/325332/00000039.JPG[/url] aż się chce popływać!
  17. [IMG]http://i27.tinypic.com/vnfd00.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2mpyijm.jpg[/IMG]
  18. hehe, jak można było nie wyrazić zgody na polepszenie warunków?;):evil_lol: danusiu, dziękuję ci, że jesteś taka dobra dla naszych suniek:loveu: czy wiadomo już co dolega naszemu cukiereczkowi? mam zdjęcia od mariamc i ania z poznania: [IMG]http://i26.tinypic.com/2resi9y.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/ndor69.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/5ofk8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2v1u1pt.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/8ycrbd.jpg[/IMG]
  19. nie sądzę żeby to była czyjakolwiek wina. po prostu straszny pech. trzymam mocno kciuki, by domek okazał się odpowiedni, choć powiem szczerze, że jak słyszę że młody chłopak chce astka to jestem nastawiona na NIE...pewnie nie zawsze młody=nieodpowiedzialny ale zawsze mam duże obawy.
  20. http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000026.JPG :loveu::loveu::loveu::loveu: słodzizna! http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000038.JPG próba sił:razz: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000030.JPG schowam się w trawie i udam że mnie nie ma:evil_lol: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000033.JPG wrzućcie w końcu coś na ruszt!:mad: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/326348/00000023.JPG :crazyeye::crazyeye::evil_lol:
  21. alicja jak ty masz taką lufę: [url]http://img232.imageshack.us/img232/114/p8153123.jpg[/url] to nic dziwnego że tak boskie zdjęcia robisz;) do tego talent i efekty takie jakie są:lol:
  22. [quote name='agnieszka32']To nie będzie takie proste, coś czuję, że Mariusz go baaaardzo pokochał :cool3: i nie wiem, czy będzie chciał go oddać ;):evil_lol:[/quote] super by było gdyby nie oddał już go ale sama pisałaś że tryb pracy mariusza nie pozwala mu na to by mieć psa " na zawsze":shake: a szkoda.
×
×
  • Create New...