Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. musi się znależć jakiś super domek dla przystojniaka!
  2. [quote name='asiunia']Przecudowny:loveu:[/quote] a dziękuję:loveu::loveu: też tak uważam:p:evil_lol::evil_lol:
  3. [IMG]http://i25.tinypic.com/152p005.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/axnodu.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/25s0gg8.jpg[/IMG] to by było tyle na razie:p
  4. eh...kiedy to było? na zdjęciu neron(*) , nadi-jedyna przyjaciółka i z tyłu lecter [IMG]http://i28.tinypic.com/34huade.jpg[/IMG] wakacje w juracie pies czasem biega.... [IMG]http://i31.tinypic.com/jjr2ns.jpg[/IMG] ale po co się męczyć???? lepiej się poopalać!!!:evil_lol::evil_lol: [URL="http://pl.tinypic.com/?t=postupload"][/URL][IMG]http://i26.tinypic.com/2rosw1j.jpg[/IMG] [URL="http://pl.tinypic.com/?t=postupload"][/URL][IMG]http://i26.tinypic.com/s5bozr.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/r7vodc.jpg[/IMG] [URL="http://pl.tinypic.com/?t=postupload"] [/URL]
  5. ulubionym miejscem lecterka jest balkon-dobry punkt obserwacyjny z II piętra...zawsze można obszczekać psy, które akurat przechodzą w zasięgu wzroku lub...poopalać się;) [IMG]http://i31.tinypic.com/290sq2u.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/feks2a.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/b807ev.jpg[/IMG] a tu lecter zniesmaczony:evil_lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/155m008.jpg[/IMG]
  6. a to pewnie ten kochany adhd-owiec;)
  7. [quote name='agnieszka32']Ma niesamowicie mądre spojrzenie :loveu: [URL]http://i30.tinypic.com/2yv5oqq.jpg[/URL][/quote] a to zdjęcie można znaleźć na stronie fotolia.pl :p[SIZE=1] (słowo kluczowe: amstaff )[/SIZE]
  8. [quote name='Nikolaaa']Witamy. My też bardzo lubimy zdjęcia. I nam ''bokiem nie wyjdą'' :evil_lol:[/quote] no to super! jutro ze stacjonarnego powrzucam bo tam mam większość fotek;)
  9. [CENTER][IMG]http://i27.tinypic.com/2ryrp92.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/260ydte.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2lm10di.jpg[/IMG] tyle na dziś. jutro pewnie c.d.n.;) [/CENTER]
  10. [CENTER][IMG]http://i32.tinypic.com/ru768m.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/33eu2di.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2n0lqvc.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2yv5oqq.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2mhj7dj.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. te zdjęcia jeszcze ci "bokiem wyjdą":evil_lol::evil_lol::evil_lol: mam ich chyba z milion i ciągle robię:eviltong::p zaraz będa następne:cool3:
  12. [CENTER][IMG]http://i31.tinypic.com/4jattd.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2dhg2rp.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/kakcw0.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2r76c7q.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/bi03o6.jpg[/IMG][/CENTER]
  13. [CENTER]Lecter często będzie się pojawiał w towarzystwie mojego synka Kamilka, ponieważ większość czasu spędzają razem :loveu: [IMG]http://i30.tinypic.com/ixb4vr.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2bp8cx.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/3480kyv.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2hciwjd.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/148ksa1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [CENTER][B]Postanowiłam założyć galerię mojemu psiaczkowi. Zdjęcia nie będą chronologicznie ułożone bo...mam bałagan w kompie:evil_lol: przedstawiam wam mojego ukochanego misia:lol: [SIZE=5]OTO :loveu: LECTER :loveu: HANNIBAL :loveu: OSANN[/SIZE][SIZE=5]A[/SIZE][/B][B]:loveu: (domowy przydomek: KOŚLAWOUCHY:evil_lol:) [/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/esu4wx.jpg[/IMG] [B][IMG]http://i28.tinypic.com/2wpqulu.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2v8ffw9.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/htitza.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/esu4wx.jpg[/IMG] edit: LECTEREK, MÓJ NAJUKOCHAŃSZY PIES, MÓJ NAJWSPANIALSZY PRZYJACIEL, MÓJ "SYNUŚ" UMARŁ 4 MARCA 2010 ROKU. [SIZE=4]MOJE SŁOŃCE ZGASŁO...........[/SIZE] :-(:-(:-(:-(:-( WALCZYLIŚMY Z RAKIEM, MIAŁ ŻYĆ OD KILKU DO KILKUNASTU MIESIĘCY WEDŁUG PROGNOZ WETERYNARZA...ŻYŁ 20 DNI OD ROZPOCZĘCIA KURACJI. LEKI, KTÓRE MIAŁY ZAHAMOWAĆ ROZWÓJ NOWOTWORU, ZNISZCZYŁY JEGO NERKI I SERDUSZKO:-( MISIU, MÓJ KOCHANY...ZAWSZE BĘDĘ O TOBIE PAMIĘTAĆ! BYŁEŚ PSEM MOJEGO ŻYCIA! [/B][video=youtube;3jQpfgekHls]http://www.youtube.com/watch?v=3jQpfgekHls[/video] [SIZE=5][B]STRASZNIE TĘSKNIĘ ZA TOBĄ KOCHANY!!![/B][/SIZE] [video=youtube;lYdDWCIaaDY]http://www.youtube.com/watch?v=lYdDWCIaaDY[/video] NIE MA JUŻ Z NAMI NASZEGO UKOCHANEGO MISIA :( :( JEST ETNA - PIT BULLKA I MORRIS - CANE CUNDEL ;) [/CENTER]
  15. roko pije colę:evil_lol: super, fajnie że psiakowi się udało :multi:
  16. [quote name='agnieszka32'] Zbyt wiele już psich tragedii, zgubionych uciekinierów, nie chcemy przecież kolejnej ...[/quote] oj, nie chcemy:shake::shake:
  17. [quote name='aga_krzys']...i już po jajeczkach. .[/quote] :laola::drink1: dojdzie do siebie bidulek. mam nadzieję że z łapeczką też będzie lepiej. "my" ;)ostatnio też przechodziliśmy kastrację i powiem ci, że chociaż mój piesek dostał lek p.bólowy działający 5 dni to 3 dnia moszna mu trochę spuchła i trochę go bolało. ratowaliśmy się tabletką ibupromu-jak wet przykazał. (to tak na wszelki wypadek-w razie czego)
  18. super, witamy cię mariuszu! wspaniale że pako nie musi siedzieć już w schronisku tylko jest u ciebie! jak znajdzie nowy dom to nie będziesz miał czasu na łzy po nim, bo władujemy do ciebie następną bidę:diabloti::diabloti:;) tylko błagam, nie spuszczaj go ze smyczy! myślę że agnieszki (obie) mówiły ci, że to [B]absolutnie zabronione[/B] na nieogrodzonym terenie( nawet jeśli pies słucha)
  19. nowe allegro dla buffi [B]które wyróżniła agnieszka32[/B]:loveu::loveu: [url=http://www.allegro.pl/item713699848_amstaff_przepiekna_nietypowa_do_adopcji.html]AMSTAFF przepiękna, nietypowa do adopcji! (713699848) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  20. nowe allegro [B]wyróżnione przez cioteczkę agnieszka32[/B]:loveu::loveu::loveu: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=713702291]Rambi - starszy, rodowodowy amstaff. do adopcji (713702291) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  21. [SIZE=4][B]czy można prosić o jakiekolwiek informacje o psie? [/B][/SIZE]odkąd zadałam poprzednie pytanie minął prawie miesiąc...już 2 razy od tamtej pory wystawiałam psu allegro. [B]dziś powinnam wystawić ponownie ale nie zrobię tego, póki nie ostanę informacji choćby takich, czy pies nadal do adopcji.[/B]
  22. http://img169.imageshack.us/img169/7540/bild018.jpg trochę trzeba się poprzytulać;):evil_lol:
  23. [quote name='redcat']agaga21 to nasze standardowe codzienne tereny do spacerowania ;) Warszawa, 5 min. od bloku :cool3: :)[/quote] pisałąm, że kaj wyszedł pięęęęęknie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale fakt, tereny też cudowne!
×
×
  • Create New...