-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[B]całusek ma nowe, zmienione allegro wyróżnione przez ciotkę agnieszkę32[/B]:loveu:[B] dziękujemy aga!!![/B] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=713460889]PO SZKOLENIUmix DOGO CANARIO / AMSTAFF do adopcji (713460889) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ab-agnieszka, napisz gdzie chętni mogą wpłacać pieniądze na hotel dla całuska. trzeba będzie chyba też poprosić moda, by pierwszy post był twój, ponieważ znów na ciebie spadnie rozliczanie wpłat:razz:;) w allegro zmieniłam też na ciebie daNE kontaktowe. -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[url]http://img228.imageshack.us/img228/4351/dsc0001kopia.jpg[/url] pięęęęęęknie!! -
Piękna, bullowata Greta wyciagnięta z Ol już bezpieczna w domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[url]http://img196.imageshack.us/img196/9356/gretajzposterylce.jpg[/url] piękności!!!:loveu: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki aga1234!:multi: jesteśmy coraz bliżej! (czekam na wątki nowych biduli) ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 15zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie sabina02 -25zł miesięcznie ewatr -25zł miesięcznie aga1234 -20 zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 220zł brakuje 180zł kolega lilutosi -200zł jednorazowo -
[quote name='Alex78']Jeśli masz ładny szablon allegro, to możesz zrobić jej aukcję. Nawet pisząc prawdę. Oddam ci prowizję za wystawienie aukcji. Fotki zrobię, ale dziś i wczoraj u nas padało. Aktualnie szukamy pomocy finansowej na hotel ze szkoleniowcem.[/quote] ja mogę zrobić jej allegro ale adopcyjne a nie cegiełkowe. nic mi za to nie musisz płacić:evil_lol: no chyba że chcesz wyróżnione, to wtedy tak:razz:. czekam w takim razie na gotowy tekst do ogłoszenia(ze wszystkimi informacjami o suni+ danymi kontaktowymi) i ładne zdjęcia.
-
Galeria SABY - mojego małego,zbuntowanego rudzielca. :) ZAPRASZAM
agaga21 replied to phase's topic in Foto Blogi
[url]http://i29.tinypic.com/znwkrd.jpg[/url] wczasowiczka ;) ale z niej cudaczek! (pewnie już to pisałam) -
Przecudny ROKO pojechal do Nowego Domu -Gliwice
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
super!:multi: -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
agaga21 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
świetna przyczepka! shiva będzie słynna! ludzie będą widzieli przyczepkę i mówili: chciałbym miec takiego psa... ;) -
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
no w końcu jest wątek zbiorczy bulowatych z łodzi! wspaniałe pieski! strasznie ich dużo :-( -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
może weta zmienić...:roll: szkoda ją faszerować sterydami. -
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
no to i ja się wpisuję ;) -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no nie mów że dajesz radę! przecież ona waży więcej niż ty!:evil_lol: -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ona sama wejdzie do wanny czy ją wnosisz?:razz::evil_lol: -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przepiękne bestyjki!!!:loveu: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
piękna moja! niech ktoś cię bardzo pokocha i weźmie na zawsze!:-( -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
aniu, dodaj nowego tu: [url=http://www.sznaucery.rix.pl/]ADOPCJE SZNAUCERÓW[/url] [url=http://adoptujsznaucera.blog.onet.pl/]Adoptuj sznaucera - porzucone sznaucery czekają w schroniskach w całej Polsce - Onet.pl Blog[/url] -
mam nadzieję że udało się uśpić szczeniaczki...swoją drogą strasznie to smutne
-
chyba baaardzo rzadko się zdarza, żeby astka urodziła 1 szczenię. na zdjęciu maluszek wygląda na takiego jeszcze nie chodzącego, podejrzewam, że reszta po prostu nie przeżyła :( no właśnie, ile szczeniak może mieć dni/tygodni na oko?
-
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzaneczka']Odezwe sie wieczorem, mysle, ze szanse sa calkiem niemałe :)[/quote] to ja mocno trzymam kciuki!!!:thumbs: -
Tosia, porzucona amstafka - pojechała do domu po swoją szansę!
agaga21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
pewnie że obchodzi! a gdzie foty? -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zuzaneczka']Mam kilka pytań, nie wiem, czy będzieie mi w stanie udzielić informacji: czy Prima umie załatwiać się na zewnątrz, czy może pozostawać sama ok 8-9 godz dziennie, czy wreszcie może odbyć jedna podróż do zakopanego i z powrotem? Mieszkam niestety w bloku, na 10tym pietrze, do tego oboje z mezem pracujemy na pelne etaty no i czeka nas wesele za 10 dni... Ale moze mieszkanie u nas byloby jakim rozwiazaniem... Niestety finansowo, przynajmniej w ciagu najblizszych dwoch miesiecy pomoc nie moge, leczenia tez nie oplace, ale dom, jesli przekonam meza, bylby oczywiscie bezpłatny. Oczywisice musialabym ten pomysl skonsultowac z mezem, ale jestem raczej dobrej mysli, jesli warunki przeze mnie oferowane uznacie za wystarczajace.[/quote] :crazyeye::crazyeye:iskierka nadziei!!! -
na razie podmieniłam allegro psiaka, który poszedł do adopcji, także miniaturka aukcji zmieni się w ciągu paru godzin. jak będzie jakiś ładny tekst, zdjęcia, więcej informacji to będę dodawać. [URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=708347917"]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=708347917 [/URL]