Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. super! odpocznijcie, zapomnijcie o wszystkich problemach. może morski klimat wpłynie jakoś pozytywnie na laluni kłopoty zdrowotne...:razz:
  2. jasne że chcemy!:evil_lol::evil_lol:
  3. piękne łąki macie do spacerów! to musiał być wspaniały spacerek. piesy wyglądają cudnie, cały czas się zachwycam!:loveu:
  4. dziękuję iv!!! ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 15zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie sabina02 -25zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 175zł brakuje 225zł kolega lilutosi -200zł jednorazowo
  5. spotkałam co naj mniej kilka bullowatych, które nie tolerowały żadnych zwierząt. taki pies po prostu musi mieć odpowiedzialnego opiekuna, wychodić zawsze w kagańcu i warto go poszkolić na posłuszeństwo-szczególnie chodzenie przy nodze pomimo tego, że gdzieś kręci się inny pies-na zasadzie odwracania uwagi od tego psa, tak by skupiał się głównie na człowieku i nie szarpał się do psów.
  6. sorry dziewczyny, nie doczytałam...co ma być 17 sierpnia?
  7. no cóż...bulowate przecież zazwyczaj nie lubią innych psów. ważne by ludzi lubiły.
  8. pomocy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/alarm-na-mazurach-jestem-sama-niewiele-moge-143685/[/url]
  9. czy są jakieś ciotki od bullowatych na mazurach?
  10. [SIZE=1]jasne! uda się na pewno...[/SIZE]ale wróćmy już do wątku candy:evil_lol:;) cukiereczek nasz kochany znajdzie najwspanialszy dom na świecie! danusiu, jak wyglądają jej spacerki? ciągnie jak parowóz czy raczej jest spokojna? a zna jakieś komendy?
  11. [SIZE=1][COLOR=LightBlue][quote name='ageralion']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to do dziela! ;)[/quote] no działam, działam...i nic[/COLOR] :shake::placz: [/SIZE]
  12. [quote name='ageralion'][B]agaga21[/B] ty uwazaj z tym ulaskawianiem TZ. Ja tez swojego przekonywalam dluuuugo na drugiego psiaka. Oj co sie dzialo, lzy lecialy strumieniami itp itd :evil_lol: i co? Udalo sie, w koncu sie przelamal i zgodzil. Z tych staran i urabiania TZ-a wyszlo zakladane przeze mnie powiekszenie rodziny ale... nie o psa tylko o synka :evil_lol:[/quote] a wiesz, to byłby bardzo pożądany skutek uboczny w moim przypadku:razz: a to, że ttb potrafią zawładnąć sercami psiarzy, którzy mają z nimi kontakt jest naukowo udowodnione!:eviltong::eviltong::cool3:
  13. boże drogi....tyle nieszczęść:-(:-(:-(
  14. mnie już nic nie zdziwi...olek, jesteś w stanie się czegoś więcej dowiedzieć?
  15. a więc to jest ta pięknisia...a ten jej właściciel sam powinien dostać :mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy: jaka ona się wydaje delikatna!
  16. Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany, po drabinie z bielutkich obłoków do tęczowej, świetlistej bramy? ...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków. Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską, teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie! Nie bój się, podążaj jak ścieżką, drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie. No a ja, chociaż serce mi pęka, myślę tutaj o Tobie z uśmiechem, przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka. Znam ich, wiedzą że idziesz. Już lepiej? Bądź szczęśliwy w tęczowej krainie, ja swą miłość Ci czasem podeślę, - zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie, ale czasem odwiedź, choć we śnie. (WIERSZ NIE MÓJ, NIE WIEM CZYJ...)
  17. [URL]http://img268.imageshack.us/img268/9846/maja10.jpg[/URL] cudna! [URL]http://img148.imageshack.us/img148/43/maja39.jpg[/URL] a tu jaka rozbawiona dziewczynka nasza kochana!!!:loveu:
  18. [URL="http://i28.tinypic.com/qrme5v.jpg:loveu:kochana"]http://i28.tinypic.com/qrme5v.jpg[/URL] kochana sunia!
  19. podpisali umowę więc się zobowiązali. teraz ją złamali więc.....złamali prawo(?):razz: wydaje mi się że nie ma co ich prosić, to ich obowiązek wysterylizować szybko sukę i tak trzeba sprawę postawić. aniu, byłaś tam, widziałaś że kochają te psy więc pewnie nie zaryzykują ich odebrania. w razie czego powiedz że psy wrócą do schroniska i i tak zostaną wysterylizowane, że nie mają możliwości decydować o tym, jedynie mogą postąpić tak, by im psów nie odebrano.
  20. no i dupa! baron przy drugim spotkaniu ugryzł pana:mad: oj, ciężko nam będzie znaleźć domek dla barona, ciężko:shake:. baron potrzebuje czasu by zaufać i pozwolić na "poufałości". jego wielkim atutem jest jego uroda ale czy to wystarczy by ktoś poświęcił czas i przyjeżdżał się "oswajać"?
  21. [quote name='mariamc']Dziewczyny, ponieważ Candy jest u mnie i cieszę się z tego:loveu: w końcu zaczynam oswajać się z astami,zapłacę za sterylkę z moich deklaracji na BB. Jeśli się oczywiście zgodzicie. Nie wpłaciłam jeszcze za lipiec i za sierpień a 50 zeta dokładam.[/quote] kochana! było by wspaniale!!! i tak pieniądze na sterylkę poszły by ze skarpety BB a tu dodatkowo jeszcze 50 zł chcesz nam podarować..... [B][SIZE=5]dziękujemy![/SIZE][/B]:Rose:
  22. aż dZiwne ze takim pięknym szczylkiem nie ma zainteresowania:shake:
  23. [quote name='Ada-jeje']........... i na koniec kiedy juz myslalysmy ze ten dzien sie skonczyl, otrzymalam telefon o przywiazanym amstaffie do drzewa :placz::angryy:[/quote]:wallbash::wallbash::wallbash: w jakim jest stanie?:angryy::angryy::angryy:
  24. oj, współczuję! w takim upale w aucie w korku....masakra.
×
×
  • Create New...