-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
jasne że chcemy!:evil_lol::evil_lol: -
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
piękne łąki macie do spacerów! to musiał być wspaniały spacerek. piesy wyglądają cudnie, cały czas się zachwycam!:loveu: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję iv!!! ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł miesięcznie mosii -30zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna n. -10zł miesięcznie pinkmoon -10zł miesięcznie iv_ - 15zł miesięcznie (przez pół roku) grażyna m.d. -25zł miesięcznie sabina02 -25zł miesięcznie --------------------------------------------------------------------- razem: 175zł brakuje 225zł kolega lilutosi -200zł jednorazowo -
PAKER-mix Asta z OL - już bezpieczny w nowym domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
spotkałam co naj mniej kilka bullowatych, które nie tolerowały żadnych zwierząt. taki pies po prostu musi mieć odpowiedzialnego opiekuna, wychodić zawsze w kagańcu i warto go poszkolić na posłuszeństwo-szczególnie chodzenie przy nodze pomimo tego, że gdzieś kręci się inny pies-na zasadzie odwracania uwagi od tego psa, tak by skupiał się głównie na człowieku i nie szarpał się do psów. -
PAKER-mix Asta z OL - już bezpieczny w nowym domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
no cóż...bulowate przecież zazwyczaj nie lubią innych psów. ważne by ludzi lubiły. -
czy są jakieś ciotki od bullowatych na mazurach?
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1]jasne! uda się na pewno...[/SIZE]ale wróćmy już do wątku candy:evil_lol:;) cukiereczek nasz kochany znajdzie najwspanialszy dom na świecie! danusiu, jak wyglądają jej spacerki? ciągnie jak parowóz czy raczej jest spokojna? a zna jakieś komendy? -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1][COLOR=LightBlue][quote name='ageralion']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to do dziela! ;)[/quote] no działam, działam...i nic[/COLOR] :shake::placz: [/SIZE] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion'][B]agaga21[/B] ty uwazaj z tym ulaskawianiem TZ. Ja tez swojego przekonywalam dluuuugo na drugiego psiaka. Oj co sie dzialo, lzy lecialy strumieniami itp itd :evil_lol: i co? Udalo sie, w koncu sie przelamal i zgodzil. Z tych staran i urabiania TZ-a wyszlo zakladane przeze mnie powiekszenie rodziny ale... nie o psa tylko o synka :evil_lol:[/quote] a wiesz, to byłby bardzo pożądany skutek uboczny w moim przypadku:razz: a to, że ttb potrafią zawładnąć sercami psiarzy, którzy mają z nimi kontakt jest naukowo udowodnione!:eviltong::eviltong::cool3: -
Przecudny ROKO pojechal do Nowego Domu -Gliwice
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
mnie już nic nie zdziwi...olek, jesteś w stanie się czegoś więcej dowiedzieć? -
Mona w typie ast. Mistrzyni agility za TM.
agaga21 replied to kuba123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany, po drabinie z bielutkich obłoków do tęczowej, świetlistej bramy? ...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków. Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską, teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie! Nie bój się, podążaj jak ścieżką, drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie. No a ja, chociaż serce mi pęka, myślę tutaj o Tobie z uśmiechem, przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka. Znam ich, wiedzą że idziesz. Już lepiej? Bądź szczęśliwy w tęczowej krainie, ja swą miłość Ci czasem podeślę, - zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie, ale czasem odwiedź, choć we śnie. (WIERSZ NIE MÓJ, NIE WIEM CZYJ...) -
Piękna, bullowata Greta wyciagnięta z Ol już bezpieczna w domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[URL="http://i28.tinypic.com/qrme5v.jpg:loveu:kochana"]http://i28.tinypic.com/qrme5v.jpg[/URL] kochana sunia! -
podpisali umowę więc się zobowiązali. teraz ją złamali więc.....złamali prawo(?):razz: wydaje mi się że nie ma co ich prosić, to ich obowiązek wysterylizować szybko sukę i tak trzeba sprawę postawić. aniu, byłaś tam, widziałaś że kochają te psy więc pewnie nie zaryzykują ich odebrania. w razie czego powiedz że psy wrócą do schroniska i i tak zostaną wysterylizowane, że nie mają możliwości decydować o tym, jedynie mogą postąpić tak, by im psów nie odebrano.
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc']Dziewczyny, ponieważ Candy jest u mnie i cieszę się z tego:loveu: w końcu zaczynam oswajać się z astami,zapłacę za sterylkę z moich deklaracji na BB. Jeśli się oczywiście zgodzicie. Nie wpłaciłam jeszcze za lipiec i za sierpień a 50 zeta dokładam.[/quote] kochana! było by wspaniale!!! i tak pieniądze na sterylkę poszły by ze skarpety BB a tu dodatkowo jeszcze 50 zł chcesz nam podarować..... [B][SIZE=5]dziękujemy![/SIZE][/B]:Rose: -
9-mies amstaff przywiązany w lesie MA KOCHANY DOM!!!
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
aż dZiwne ze takim pięknym szczylkiem nie ma zainteresowania:shake: -
Piękna, bullowata Greta wyciagnięta z Ol już bezpieczna w domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']........... i na koniec kiedy juz myslalysmy ze ten dzien sie skonczyl, otrzymalam telefon o przywiazanym amstaffie do drzewa :placz::angryy:[/quote]:wallbash::wallbash::wallbash: w jakim jest stanie?:angryy::angryy::angryy: -
Piękna, bullowata Greta wyciagnięta z Ol już bezpieczna w domu :)
agaga21 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
oj, współczuję! w takim upale w aucie w korku....masakra.