Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. bieeedny pakuś! jak to dobrze, że jest już w dt. i te oczka pewnie go bardzo bolą:-( a zdjęć jak nie było tak nima...?:mad::razz::razz:
  2. [quote name='agnieszka32']To komputer trzeba na szkolenie wysłać :mad:, chyba za nadto mu pobłażałaś, rozpuściłaś go i oto są efekty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] zaraz wezmę młotek i rozwiążę problem:razz:
  3. [quote name='ab-agnieszka']Bron boze nie budz Misiaczka.:loveu:[/quote] gdzieżbym śmiała:shake::evil_lol: tylko raz błysłam mu po oczętach [IMG]http://i27.tinypic.com/s2zn2t.jpg[/IMG]
  4. [quote name='agnieszka32']Co tak mało tych zdjęć? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Piękne, wspaniałe :loveu::loveu::loveu:[/quote] EH, NO BO STACJONARNY KOMPUTER DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE:angryy:chyba tylko na śmietnik i jak mam w nim grzebać i szukać fotek to mnie szlag trafia.ciągle się zacina i nie słucha poleceń.trochę zdjęć znalazłam ale już nie mam siły tam szukać i wystawiać bo ciągle coś się zacina. a lectera jutro zmierzę taką sztywną miarą na stojąco bo dziś już śpi i nie będę go budzić;)
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]coś chyba za dużo mu doliczyłas :razz:[/B][/FONT] [FONT=Arial][B]ja nie mierze głowy tylko w kłębie ;)[/B][/FONT][/quote] ja mierzyłam w kłębie zawsze myślałam że on ma 51 cm ale specjalnie zmierzyłam:crazyeye: on jest ciut wyższy od większości amstaffów ale naprawdę CIUT!
  6. śliczna niunia! a 21 kg to bardzo malutko:shake:
  7. [quote name='Cavy']Witamy się tutaj po raz pierwszy :hand: :Rose: Będziemy stałymi gośćmi ;) :evil_lol: [URL]http://i28.tinypic.com/2na1e6u.jpg[/URL] Super :loveu:[/quote] a witam, bardzo nam miło:lol:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Black][B]:hmmmm: jakieś 54 cm ....chyba :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]a no widzisz, lecter na ok.59-60...chyba że ja źle go mierzę.
  9. [IMG]http://i30.tinypic.com/2z727mq.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2qs9t7r.jpg[/IMG] koniec na dzisiaj. :p
  10. lecter to ogólnie "stacjonarny" pies:evil_lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/11ujb0l.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2l90i9t.jpg[/IMG] czujny, stróżujący:evil_lol: pies coś usłyszał... [IMG]http://i31.tinypic.com/1445grl.jpg[/IMG] a tu mój waleczny brytan szczeknął na kombajn!:crazyeye: [IMG]http://i26.tinypic.com/2e3v5ar.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/r25ldh.jpg[/IMG]
  11. kurcze, no! byliśmy na wsi za późno, już się robiło ciemno i zdjęcia kiepskie:oops: dodaję kilka i obiecuję jutro zrobić lepsze:cool3: [IMG]http://i30.tinypic.com/ffb9mh.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/14b10uv.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2na1e6u.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/30wbfur.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/am5xrp.jpg[/IMG]
  12. [quote name='luka1']jak ją zwał tak ją zwał ale suka jest wspaniała, kazdy to mówi.[/quote] na pewno! poczciwa mordeńka, kochana!
  13. [quote name='luka1']u nas są suki Lesna, Polna, Łąkowa - to tak na roboczo żeby szybko było wiadomo o którąchodz. :lol:[/quote] ale jak dla mnie to LEŚNA brzmi bardzo fajnie:razz: polna i łąkowa mniej ale leśna-super!
  14. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:roll: a ja lekkomyślna sąsiadka puściłam dziś Ozzulka do dzieci szt. 6...wiek .9 , 9 , 8 , 5, 4, 2 lata i pies miał zajęcie ...wylizywał dzieciom ryjoczki z lodów :diabloti:[/FONT][/B][/quote] to skandal!!!:crazyeye::evil_lol: [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:roll:[/FONT][/B] [FONT=Arial][B] Ozzy waży 37 kg . a Misiek ile ??[/B][/FONT][/quote] 2 tygodnie temu go wazyłam u weta...36,5kg:evil_lol: w takim razie lecter musi być wyższy od ozulka
  15. ja dzisiaj "skakałam" po wątku ale wszystkich fot to chyba przez miesiąc nie dam rady obejrzeć:evil_lol:
  16. jak to Negra??? ja myślałam że ona ma na imię Leśna:roll: chociaż negra też ładnie ;)
  17. straszna z niej bidulka ale za to miłości to mógłby jej pozazdrościć niejeden super zdrowy pies
  18. zaraz jeszcze kilka foteczek wstawię tylko muszę zrzucić na kompa i pozmniejszać :cool3: dziękuję cioteczki że zaglądacie do misiowej galerii:loveu:
  19. [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][URL="http://i30.tinypic.com/ixb4vr.jpg"][QUOTE][/URL][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no taaaaa....dziecko z psem mordercą :mad::diabloti::evil_lol: [URL]http://i30.tinypic.com/ixb4vr.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][URL="http://i30.tinypic.com/ixb4vr.jpg"][/QUOTE][/URL][FONT=Arial][COLOR=Red][B] [COLOR=Black]bo ja to taka nieodpowiedzialna matka chyba jestem[/COLOR]:oops::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] nio też jestem puszysty ;) [URL]http://i31.tinypic.com/4jattd.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][URL="http://i31.tinypic.com/4jattd.jpg"][/QUOTE][/URL][FONT=Arial][COLOR=Red][B] [COLOR=Black]oj, chyba ozulkowi to nie dorówna[/COLOR]:evil_lol: [COLOR=Black]chociaż nie wiadomo, ostatnio to apetito ma ogrooomne po odjajczaniu;)[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT][QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] a swoją drogą gdzie w Juracie taka pusta plaża :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to było w maju [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] :multi::loveu:to tygryski lubią najbardziej [URL]http://i26.tinypic.com/359bmud.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] oj tak!:evil_lol:
  20. http://img200.imageshack.us/img200/5738/bild106u.jpg śliczne zdjęcie! cudny pies!:loveu:
  21. tylko na każdy z tych hoteli jest potrzebna kasa! biedny dropsik, na astowym forum nie widziałam, by jakieś były na niego deklaracje.
  22. allegro na szybko zrobione bo zaraz wychodzę, potem przejrzę wątek i uzupełnie zdjęcia. [B]allegro wyróżnia agnieszka32[/B]:loveu: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=714586405]amstaff wyrwany ze szponów śmierci czeka na dom. (714586405) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  23. [quote name='groszek83'][URL]http://i25.tinypic.com/34dir2c.jpg[/URL] pokazuje ci coś uchem:evil_lol: [URL="http://photos.nasza-klasa.pl/2849676/34/main/49cc8b9a4d.jpeg"][/URL][/quote] proszę się nie śmiać z mojego KOŚLAWOUSZNEGO KLAPCIUSIA :mad::mad::evil_lol:
  24. ta galeria będzie miała baaardzo śpiący charakter
×
×
  • Create New...