-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
na razie wrzuciłam ją na naszą klasę. [URL="http://upload.nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/284"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] potem zrobię allegro. czy jest szansa na lepsze jakościowo zdjęcia w najbliższym czasie?
-
jakiś numer kontaktowy by się przydał.
-
[quote name='Ziutka']Cioteczko tymczas to Ona ma u nas w fundacji, tylko, że to są kojce a nie tymczas domowy ale wiadome, że to lepsze niż las :shake: A allegro jak możesz to zrób... Zapewne będą potrzebne pieniądze na sterylkę i weta...:roll:[/quote] tylko, że nie odważę si ę zrobić cegiełkowego allegro...myślałam o adopcyjnym. na cegiełki nie mam "uprawnień" i nie chciałabym, by zablokowali mi konto.
-
boże, co za bida:-(!tymczasu nie dam ale jak będzie potrzeba to allegro zrobię...
-
[quote name='MonikaP'] A jeśli Ty wiesz lepiej, to proponuję, żebyś wzięła udział w "zmuszaniu" tych ludzi do uśpienia ślepego miotu czy przeprowadzenia sterylki aborcyjnej. Zobaczymy, jak Ci pójdzie.[/quote] ja nie mam takiego prawa, ponieważ nie jestem z fundacji, nie moją umowę państwo podpisali.
-
problem w tym, że nikt z fundacji nie próbował nawet zrobić CZEGOKOLWIEK by temu zapobiec a jak już się stało, by rozwiązać problem. jasne że mogło się nie udać ale nawet nie próbowano!
-
widzę monikop, że nie przeczytałaś ze zrozumieniem lub udajesz, że nie wiesz o co mi chodzi...
-
[quote name='iwoniam']Witam:-) Dziś zawiozłam dziewczynkę do nowego domku; miejmy nadzieję, że wszystko się ułoży, bo Państwo wspaniali. Wcześniejsze telefony zamilkły, kilka razy oddzwaniałam, nie ruszałam się w weekend nigdzie daleko, bo miał się ktoś pojawić ale nic.. Może tak miało być i dziecinka będzie teraz miała wspaniały dom nieopodal i w każdej sytuacji Właściciele będą mogli zasięgnąć porady. Trzymajmy kciuki za nowy domek, Pozdr. Iwonia[/quote] czyli allegro zdejmować?:crazyeye:
-
KRAKÓW ON-ek BALZAK-PIES Z ROGAMI SZUKA DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Maryś... Ty lepiej poczęstuj mnie tekstem dla Balzaka :placz::placz::placz: Agaguś.. tak jak piosałam w pw.. ostatni miesiąc to naprawde sajgon.... wiem... zawaliłam, ale jak pisałam sa pozytywne aspekty sprawy :eviltong:[/quote] a ja -tak jak pisałam na pw przepraszam za naskoczenie;) chętnie się dziś drineczkiem poczęstuję...przyda mi się...albo nawet wszystkie trzy:oops: -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Agatko, zrobiłabyś dla Oriego śliczny banerek :Rose:?[/quote] dla ciebie wszystko:evil_lol: [URL="http://tiny.pl/hh4hb"][IMG]http://i29.tinypic.com/28k65uq.jpg[/IMG][/URL] -
KRAKÓW ON-ek BALZAK-PIES Z ROGAMI SZUKA DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']agaga21, dzisiaj nie mozna opierdzielać Asiora, Ona dzisiaj solenizantka :diabloti: nie godzi się :evil_lol: może raczej zaśpiewamy jej 100 lat :drink1::tort::BIG::new-bday::tort::BIG::new-bday: :drink1: [B]po północy już możesz jej spuścic łomot :mad::mad:[/B][/quote] :oops::oops::oops::oops::oops::oops: bo dziś to same problemy....:oops::oops::oops: [B][SIZE=4]ASIU 100 lat!!!!![/SIZE][/B]:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/okazjonalne/urodziny/urodziny17.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/okazjonalne/urodziny/urodziny60.gif[/IMG] -
[quote name='marta23t']nie wiem czy takie żądanie jest zgodne z prawem?? nie jestem pewna czy można wymusić prawnie uśpienie psów jeśli urodzą się zdrowe powołując się na pkt dotyczący sterylki??? wie ktoś jak to prawnie wygląda i jakie są możliwości?? myślę, że jedynym wyjściem jest namówienie kobiety żeby zgodziła się na poród w klinice / sama o to pytała/ i żeby wcześniej zgłosiła, że miot jest do uśpienia. wtedy nie będzie wiedziała ani ile jest małych ani nie będzie ich widziała / bo Kobieta jest uczuciowa i jak zobaczy nie uśpi/. i tu pada pytanie: czy taki poród w obcym miejscu to straszny stres dla suki? jaki to ma wpływ na jej zdrowie? myślę, że za odpowiednią opłatą / a Pani sugerowała że może zapłacić/ jest jedna klinika w Poznaniu- całodobowa- można zapytać czy się podejmie[/quote] to by było jakieś wyjście. nie mam pojęcia jak by to miało w praktyce wyglądać. podejrzewam, że jest to możliwe, ale pewnie i ogromny stres dla suki.
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']jedno mnie tylko zastanawia:hmmmm: ze 99% ciotek od bullkow jest na "A" jak amstaff:evil_lol:[/quote] nasza "ekipa" to AAAA:cool1::evil_lol: ...i jeszcze kilka AAAAAAAAA....... ;) -
[COLOR=Gray](pytanie zadałaś nie do mnie ale napiszę co ja myślę na ten temat)[/COLOR] w umowie jest punkt o zakazie rozmnażania. państwo umowę podpisali.wydaje mi się że można by twardo próbować wyegzekwować uśpienie miotu....jeśli komuś z fundacji by się zachciało.
-
KRAKÓW ON-ek BALZAK-PIES Z ROGAMI SZUKA DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']teraz nie :shake: jestem zawalona ogłoszeniami ciuszków po moim młodym[/quote] no coś ty!:mad: dziewczyny, ja się o tekst doprosić nie mogłam, potem odpuściłąm bo ty asiu miałaś mu robić allegro i wyszło na to ze pies od dawna bez aukcji!:crazyeye: szybciutko mu wystawię jeśli w końcu będzie ten tekst. ja nie napiszę, bo nie dam rady wątku przewertować a poza tym ja go nie znam! kurcze, no! nie pozwólmy by balzak kolejn,ą zimę w schronie przesiedział!:shake: -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
agaga21 replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
ojej...a ja myślałam że greven nic nie pisze u całusa od miesięcy, poniewż nie ma internetu......:hmmmm: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']pewnie ze efekt bedzie,jak sledze wasze watki TTB to wiem jedno, ze drugiej takiej ekipy tu NIMA i nie bedzie:p:loveu:[/quote] no, no! dziekujemy za uznanie:loveu::evil_lol: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
co do numeru konta to ab-agnieszka musi sie dowiedzieć [SIZE=1](ale wydaje mi się że się zmieni na konto donvitowa. rozliczeń wpłat, które ewentualnie były do tej pory pewnie nie będzie...)[/SIZE] -
Ori- podobny do ratlerka znalazł WSPANIAŁY DOM !!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i26.tinypic.com/hx0rhz.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2n6tetl.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2jg08t3.jpg[/IMG] -
KRAKÓW ON-ek BALZAK-PIES Z ROGAMI SZUKA DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
asior, ty robisz mu w końcu allegro? -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
kontakt będzie zmieniony na ab-agnieszkę. jeśli możesz to zmień: 888677433. tekst do ogłoszeń też musi być inny bo tamten jest nieaktualny i tylko odstrasza. -
[quote name='marta23t']wydaje mi się, że po ostatniej wizycie poadopcyjnej już było za późno na sterylkę.a swoją drogą Państwo nie przewidzieli / tak mi się wydaje/, że młody - w sumie jeszcze dzieciak połakomi się na własną mamę. winna jest nie Fundacja ale nowi właściciele. Fundacja pośredniczy przecież w adopcjach psów a nie jest właścicielem schronu i nie nadzoruje wydawania wszystkich psów- a te które idą bezpośrednio przez Fundację- poprzez ogłoszenia w necie, gazetach czy prezentację na imprezach psich ZAWSZE są wysterylizowane/ wykastrowane . na teren schronu może wejść każdy i każdy może zabrać psa. weźcie też pod uwagę, że w schronie nie ma szpitaliku ani innego miejsca żeby psa sterylizować/ kastrować a operacja i wsadzenie psa do boksu to zabójstwo. jeśli pies idzie do adopcji przez fundację- wiadomo, że jest chętny dom / a dotychczas zawsze tak było/ wpierw jest sterylizowany w dt lub hotelu a potem idzie do domu. jeśli nie ma szans na dt to pies jest sterylizowany / kastrowany i po zabiegu i wybudzeniu odbiera go nowy właściciel. tak było dotychczas. zresztą od adopcji wiele czasu nie minęło- wszystko stało się błyskawicznie - już po 1 kontroli wyszła ciąża... [/quote] marto, tu się nie zgodzę. według mnie wizyta powinna była odbyć się dużo wcześniej i powinno zostać dopilnowane, by suka została wysterylizowana w nowym domu. zaraz po adopcji tych psów snuszkak pisała że to dobry dom, że to jacyś znajomi jej rodziców(czy sąsiedzi) i dała do zrozumienia że psy będzie miała "na oku". później jakoś nie było komu pójść na wizytę i podejrzewam, że gdyby nie "naciski" to tej wizyty nie było by do dziś. czego można było spodziewać się po wydaniu psa i suki do jednego domu?dlaczego państwo nie byli uczuleni na to, że koniecznie trzeba jak najszybciej zabezpieczyć psy przed taką wpadką? uważam, że to wina fundacji-zbyt mało chęci i olanie całkowicie sprawy. i to, czego nie było na wątku-supergoga i snuszkak zrzuciły cały problem na barki ani, dając jej wyraźnie do zrozumienia, że nie mają ochoty się sprawą zająć....
-
to co...zostało nam chyba już tylko pogratulować dziewczynom z superfundacji...może zostaną matkami chrzestnymi :razz: małych, słodkich kluseczek. nie rozumiem jak można było tak tą sprawę olać:shake::angryy: jest jeszcze możliwość uśpienia ślepego miotu ale czy ktoś się pofatyguje by "zmusić" państwa do podjęcia takiej decyzji?:shake:
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']się czepiasz :eviltong::evil_lol:[/quote] :oops:no wiem, wiem:oops::evil_lol: ale ktoś musi:eviltong: a miny to całus robi zabójcze!