Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. strasznie się cieszę, że dałeś temu psu szansę na lepsze życie. teraz trzeba wyleczyć mu oczka i znaleźć wspaniały dom i pana, który go tak pokocha jak ty mariuszu.
  2. [url]http://images6.fotosik.pl/517/a212b5d7b6659e1b.jpg[/url] pan na włościach :p:evil_lol:
  3. [B]allegro wyróżnia agnieszka32[/B] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=715493757]OWCZAREK NIEMIECKI traci wiarę w schronisku (715493757) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  4. [url]http://images8.fotosik.pl/76/349f83dcd85dbff2.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: co za synchronizacja!:evil_lol:
  5. Mam tekst od agamika wczesniej nie zauważyłam go na watku :oops: już robię allegro.
  6. jak to się stało dziewczyny, że chico was nie zjadł??? a nawet łapkę podawał i bawić się chciał?
  7. No to ciotki dawać tekścik!!!! ;)
  8. http://img194.imageshack.us/img194/4717/p8153162.jpg :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: CUDOWNY!!!!!
  9. dZiś lecter był jakoś dziwnie ożywiony...po raz pierwszy w życiu domagał się czegoś szczekająć:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: jakość fatalna-z telefonu:oops: [url=http://www.youtube.com/watch?v=coZkvWgwY-g]YouTube - Wideo017[/url]
  10. no co wy kobitki??? dawajcie zdjęcia! nie dajcie się już prosić!
  11. http://www.fothost.pl/upload/09/33/f3d05b92.jpg jaki on kochany! śliczny jest!:loveu: kto da szansę na godną starość jeżykowi?
  12. to ja się nie spodziewam ;) przyjedźcie jutro do mnie na grilla...:cool3::evil_lol:
  13. [quote name='Alicja']:diabloti: połowa fot nieostra ....ja nie umie focić białych psów nie marudź tylko dawaj te foty!:mad:;)
  14. [quote name='ab-agnieszka']Cos mi sie wydaje ze powinnysmy sie zebrac i pojechac na kontrole do Agaty czy dobrze psiakiem sie zajmuje :eviltong:[/quote] oj TAK! TAK! TAK!!!:multi::evil_lol: ale sobie poimprezujemy jak w końcu mnie odwiedzicie:evil_lol:
  15. [quote name='agnieszka32'] A swoją drogą, Agata to się chyba znęca nad psem :shake: - samochód zostawia przed bramą, psa (siłą pewnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) zaciąga na spacer, sadza (też siłą :diabloti:) na kocyku, zamiast zostawić Miśka w spokoju, pozwolić mu się wyspać na balkonie, w bagażniku (ew. w garażu :evil_lol:). Ładna dogomamaniaczka :roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nie siłą! nie siłą! na spacerek to wzięłam ze sobą wątrobowe ciasteczka, żeby nie wrócił na podwórko sam:evil_lol::evil_lol: i co chwilę musiałam go częstować. nie wszystkie ciotki wiedzą, że misio to taki typ, że śpi po 22h/dobę, chodzi zwykle po ścieżkach a jak ma możliwość to nie wychodzi na spacerze z auta:evil_lol:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B] czyli Misiek jest tego samego wzrostu co Ziutek :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/quote]ale on jakoś tak drobniej wygląda niż ozzy...mi się ciągle wydaje że to taka kruszynka.
  17. [quote name='ab-agnieszka']Dziwne. Lepiej mu na kocyku a nie w samochodzie? Dziwne. Agata Twoj pies przechodzi jakies zmiany.[/quote] auto było za bramą;)
  18. ja wiem, że w bogatyni na dzień dzisiejszy nie ma miejsc. może w przyszłym tygodniu się coś zwolni....my też czekamy by ambo zawieźć tam, bo jest więcej niż komplet. poproszę ab-agnieszkę by tu zajrzała-ona jest w kontakcie z markiem.no ale tak jak pisze ada je-je...bez kasy się nie da:shake:
  19. pako jest bardzo piękny! ale.....bez smyczy:mad:
  20. [IMG]http://i29.tinypic.com/dcvs49.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/1zp5vkj.jpg[/IMG] i to by było tyle na dziś!
  21. [IMG]http://i29.tinypic.com/xgli12.jpg[/IMG] wszędzie dobrze ale na kocyku najlepiej [IMG]http://i30.tinypic.com/9hrq4m.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/34xly52.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2zez8mw.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/binkeg.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i29.tinypic.com/2ibcac7.jpg[/IMG] a po spacerku odpoczynek na kocyku [IMG]http://i27.tinypic.com/2coseup.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/1e01a0.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/20v0nr4.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/nq4pww.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i25.tinypic.com/25fhh4w.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2u8utt5.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/wl39ro.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/35bze5c.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/wiswmr.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i26.tinypic.com/qsa7p4.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/25z3wxk.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/2livi1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2425q3a.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2dl6mx5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...