-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
strasznie się cieszę, że dałeś temu psu szansę na lepsze życie. teraz trzeba wyleczyć mu oczka i znaleźć wspaniały dom i pana, który go tak pokocha jak ty mariuszu. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[url]http://images6.fotosik.pl/517/a212b5d7b6659e1b.jpg[/url] pan na włościach :p:evil_lol: -
KRAKÓW ON-ek BALZAK-PIES Z ROGAMI SZUKA DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[B]allegro wyróżnia agnieszka32[/B] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=715493757]OWCZAREK NIEMIECKI traci wiarę w schronisku (715493757) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[url]http://images8.fotosik.pl/76/349f83dcd85dbff2.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: co za synchronizacja!:evil_lol: -
KRAKÓW ON-ek BALZAK-PIES Z ROGAMI SZUKA DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Mam tekst od agamika wczesniej nie zauważyłam go na watku :oops: już robię allegro. -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak to się stało dziewczyny, że chico was nie zjadł??? a nawet łapkę podawał i bawić się chciał? -
KRAKÓW ON-ek BALZAK-PIES Z ROGAMI SZUKA DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
No to ciotki dawać tekścik!!!! ;) -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://img194.imageshack.us/img194/4717/p8153162.jpg :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: CUDOWNY!!!!! -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no co wy kobitki??? dawajcie zdjęcia! nie dajcie się już prosić! -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Alicja']:diabloti: połowa fot nieostra ....ja nie umie focić białych psów nie marudź tylko dawaj te foty!:mad:;) -
[quote name='agnieszka32'] A swoją drogą, Agata to się chyba znęca nad psem :shake: - samochód zostawia przed bramą, psa (siłą pewnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) zaciąga na spacer, sadza (też siłą :diabloti:) na kocyku, zamiast zostawić Miśka w spokoju, pozwolić mu się wyspać na balkonie, w bagażniku (ew. w garażu :evil_lol:). Ładna dogomamaniaczka :roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nie siłą! nie siłą! na spacerek to wzięłam ze sobą wątrobowe ciasteczka, żeby nie wrócił na podwórko sam:evil_lol::evil_lol: i co chwilę musiałam go częstować. nie wszystkie ciotki wiedzą, że misio to taki typ, że śpi po 22h/dobę, chodzi zwykle po ścieżkach a jak ma możliwość to nie wychodzi na spacerze z auta:evil_lol:
-
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
pako jest bardzo piękny! ale.....bez smyczy:mad: