-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
agaga21 replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co za BEZCZELNOŚĆ! sasqehanna, nie znasz kany, nie czytałaś wątków jej poprzednich tymczasowiczów, więc nie rób z siebie tutaj "głupio-mądrej"! już nie raz kana miała u siebie psa niszczącego, sikającego i srającego gdzie popadnie i nie były to małe pieski robiące małe kupki i siuśki! to były amstaffy, które naprawdę potrafią zabrudzić cały dom! wszyscy wiemy, że to nie jest dla niej taki problem by jak ty piszesz "POZBYĆ "się psa:angryy: skąd się biorą takie trole???:crazyeye: nagle pojawia się, głupkowato się wymądrza i obraża doświadczony dt, który zazwyczaj bierze najbardziej problemowe psy w kryzysowych sytuacjach!:angryy::angryy::angryy::angryy: -
[quote name='gusia0106'] Kiler Morderca ma się dobrze. Dzisiaj rano przyszedł na legalne głaskanie. I mówiłam już nawet dobra, starczy, zrywaj się - ale on był innego zdania ;) Głaszczemy się już po wszystkim jak leci - głowa, szyja, łapki, brzuchol, ogon - taki jest! A dzisiaj ranooooooooo - linka przywiązana, ja się ubieram, Kiler leży i patrzy zabójczym wzrokiem. Mówię - chodź - i klepię się w nogę. A on wstał i podszedł :) W domu:):) Z linką:):):)[/QUOTE] rewelacja! ale postępy!
-
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
proszę o nowe informacje, zdjęcia i ewentualnie nowy tekst do allegro, bo tamten jest już pewnie nieaktualny. -
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
agaga21 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
świetnie! :) -
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']a czy wy w ogóle robicie mu jakieś ogłoszenia???? czy liczycie, ze ktoś się zlituje i go wyciagnie ze schronu ot tak? to samo tyczy się Bestera i Abbi....wszystkie te psy mają wątki, na których ledwie ktoś raczy odpowiedzieć raz na kilka miesięcy....[/QUOTE] dokładnie! nikt nie dba o wątki, wieści się doprosić nie można a jak już jakieś są to takie "okrojone". jeśli nie będzie regularnie wiadomości o amstku, przestaję robić mu allegro, bo po prostu nie wiem, czy ona nadal jest do adopcji. -
właśnie się ostatnio zastanawiałam co u fobosa gdy wznawiałam mu allegro. czy on w ogóle jest nadal do adopcji? nie ma o nim żadnych wiadomości. czy coś się w jego zachowaniu zmieniło? nawiązał z kimś nić przyjaźni?ktoś z nim pracuje? jeśli nadal wieści nie będzie to przestanę go ogłaszać.
-
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
agaga21 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
a gdzie dziś pies nocuje? transport macie na jutro? -
asia,nie obwiniaj się, nikogo nie zawiedliście. zrobiliście wszystko co można było zrobić. po prostu nikt nie był w stanie jej pomóc. lalunia była kochana najbardziej na świecie, ona to wiedziała i mimo bólu była szczęśliwa. dobrze, że pomogliście jej przekroczyć tęczowy most.....strasznie, strasznie mi przykro.
-
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
agaga21 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='modliszka84']pies zabrany[/QUOTE]:crazyeye:super! szczerze mówiąc to nie wierzyłam w powodzenie tej akcji! i co teraz? a facet pewnie sobie sprawi niedługo drugiego psiaka do budy:angryy: -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ab-agnieszka']Aniu pisalam juz Agacie ze jestem w trakcie odblokowania sie gotowkowego potrzebuje jeszcze tylko paru dni. owszem, pisałaś, niejednokrotnie. dzwoniłaś też do mnie w okolicach świąt by mnie poinformować, że twoja koleżanka wpłaciła(!) mi 1000zł jako pierwszą ratę. ciekawe, że nie dostałam ani złotówki... wybaczcie ale nie wierzę już w ani jedno słowo tej osoby. dla jasności-ode mnie nie wyszły w strone ab-agnieszki ani wyzwiska ani żadne pogróżki. -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
miałam powody. sama mi mówiłaś o fatalnym stanie, w jakim było jej oko i zostawiałaś ją na całe tygodnie pod opieką kogoś. nie wierzę, że ten ktoś 2-3 razy dziennie zakraplał jej oko. dlatego właśnie miałam obawy. to tyle w temacie. -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
agaga21 replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
szkoda tylko,że ty tam nic nie "wypisujesz"...np, rzetelnego rozliczenia:razz: a na tym wątku(jak i na każdym innym) mogę pisać co chcę. miałam obawy co do tego, czy białaka jest odpowiednio zaopiekowana więc o tym napisałam -
[quote name='moana']To ja się pochwalę, że 13go urodził się nasz synek Maciuś. Zdrowy, dorodny (4,06kg, 56,5 cm) i śliczny. :loveu:[/QUOTE] gratuluję! duży chłopiec :) wszystkiego najlepszego dla synusia!
-
[quote name='Kana']Jezusiu...spójrzcie na to ... szczególnie na drugie zdjęcie... Czy ten pies wam kogoś nie przypomina? Kurcze mi świta gdzieś ten pies... Czy on komuś się nie zgubil ? I te warunki.. masakra :( [url]http://allegro.pl/item894470677_amstaff_10_i_4_tygodniowe_trojmiasto.html[/url][/QUOTE] wygląda to jak miejsce z którego była m.in. pitbullowa mama zabierana...:( ten betonowy "kojec"!masakra!jak jakiś okropny schron
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ze spalaniem nie będzie problemu jak na spacer z psami pobiegniesz ;) może być i poczwórna porcja [/B][/COLOR][/QUOTE] coś ty! etna ze względu na miednicę nie może się przemęczać a lecter ze względu na serce nie może się przemęczać...:niewiem:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] wpadaj ...tyle że do Rysia masz chyba bliżej :hmmmm:[/B][/COLOR] [/QUOTE] jak wpadnę to na potrójną porcyję:cool3: a potem biegusiem do domku, coby spalić:oops::evil_lol:
- 78403 replies
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
agaga21 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
to co? to już postanowione??? ms_arwi, bierzesz ją???