Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. co za BEZCZELNOŚĆ! sasqehanna, nie znasz kany, nie czytałaś wątków jej poprzednich tymczasowiczów, więc nie rób z siebie tutaj "głupio-mądrej"! już nie raz kana miała u siebie psa niszczącego, sikającego i srającego gdzie popadnie i nie były to małe pieski robiące małe kupki i siuśki! to były amstaffy, które naprawdę potrafią zabrudzić cały dom! wszyscy wiemy, że to nie jest dla niej taki problem by jak ty piszesz "POZBYĆ "się psa:angryy: skąd się biorą takie trole???:crazyeye: nagle pojawia się, głupkowato się wymądrza i obraża doświadczony dt, który zazwyczaj bierze najbardziej problemowe psy w kryzysowych sytuacjach!:angryy::angryy::angryy::angryy:
  2. [quote name='gusia0106'] Kiler Morderca ma się dobrze. Dzisiaj rano przyszedł na legalne głaskanie. I mówiłam już nawet dobra, starczy, zrywaj się - ale on był innego zdania ;) Głaszczemy się już po wszystkim jak leci - głowa, szyja, łapki, brzuchol, ogon - taki jest! A dzisiaj ranooooooooo - linka przywiązana, ja się ubieram, Kiler leży i patrzy zabójczym wzrokiem. Mówię - chodź - i klepię się w nogę. A on wstał i podszedł :) W domu:):) Z linką:):):)[/QUOTE] rewelacja! ale postępy!
  3. proszę o nowe informacje, zdjęcia i ewentualnie nowy tekst do allegro, bo tamten jest już pewnie nieaktualny.
  4. ja również czekam na wieści o abbie i jakieś jej zdjęcia.
  5. [quote name='andzia69']a czy wy w ogóle robicie mu jakieś ogłoszenia???? czy liczycie, ze ktoś się zlituje i go wyciagnie ze schronu ot tak? to samo tyczy się Bestera i Abbi....wszystkie te psy mają wątki, na których ledwie ktoś raczy odpowiedzieć raz na kilka miesięcy....[/QUOTE] dokładnie! nikt nie dba o wątki, wieści się doprosić nie można a jak już jakieś są to takie "okrojone". jeśli nie będzie regularnie wiadomości o amstku, przestaję robić mu allegro, bo po prostu nie wiem, czy ona nadal jest do adopcji.
  6. właśnie się ostatnio zastanawiałam co u fobosa gdy wznawiałam mu allegro. czy on w ogóle jest nadal do adopcji? nie ma o nim żadnych wiadomości. czy coś się w jego zachowaniu zmieniło? nawiązał z kimś nić przyjaźni?ktoś z nim pracuje? jeśli nadal wieści nie będzie to przestanę go ogłaszać.
  7. a gdzie dziś pies nocuje? transport macie na jutro?
  8. i ode mnie najserdeczniejsze życzenia :) wszystkiego dobrego gusiu
  9. aniu, przydało by się kilka naprawdę dobrych zdjęć kimbo. możesz w oparciu na rozmowach z panią napisać tekst do ogłoszeń?
  10. dziś umarła wirtualna koleżanka lectera i etny-FIONUSIA :( biega lalunia po tęczowych łąkach i nic już nie boli [B](*)[/B]
  11. asia,nie obwiniaj się, nikogo nie zawiedliście. zrobiliście wszystko co można było zrobić. po prostu nikt nie był w stanie jej pomóc. lalunia była kochana najbardziej na świecie, ona to wiedziała i mimo bólu była szczęśliwa. dobrze, że pomogliście jej przekroczyć tęczowy most.....strasznie, strasznie mi przykro.
  12. [quote name='modliszka84']pies zabrany[/QUOTE]:crazyeye:super! szczerze mówiąc to nie wierzyłam w powodzenie tej akcji! i co teraz? a facet pewnie sobie sprawi niedługo drugiego psiaka do budy:angryy:
  13. [quote name='ab-agnieszka']Aniu pisalam juz Agacie ze jestem w trakcie odblokowania sie gotowkowego potrzebuje jeszcze tylko paru dni. owszem, pisałaś, niejednokrotnie. dzwoniłaś też do mnie w okolicach świąt by mnie poinformować, że twoja koleżanka wpłaciła(!) mi 1000zł jako pierwszą ratę. ciekawe, że nie dostałam ani złotówki... wybaczcie ale nie wierzę już w ani jedno słowo tej osoby. dla jasności-ode mnie nie wyszły w strone ab-agnieszki ani wyzwiska ani żadne pogróżki.
  14. miałam powody. sama mi mówiłaś o fatalnym stanie, w jakim było jej oko i zostawiałaś ją na całe tygodnie pod opieką kogoś. nie wierzę, że ten ktoś 2-3 razy dziennie zakraplał jej oko. dlatego właśnie miałam obawy. to tyle w temacie.
  15. boże............ :( :( :( asiu, przytulam mocno.......
  16. szkoda tylko,że ty tam nic nie "wypisujesz"...np, rzetelnego rozliczenia:razz: a na tym wątku(jak i na każdym innym) mogę pisać co chcę. miałam obawy co do tego, czy białaka jest odpowiednio zaopiekowana więc o tym napisałam
  17. [quote name='moana']To ja się pochwalę, że 13go urodził się nasz synek Maciuś. Zdrowy, dorodny (4,06kg, 56,5 cm) i śliczny. :loveu:[/QUOTE] gratuluję! duży chłopiec :) wszystkiego najlepszego dla synusia!
  18. [quote name='Kana']Jezusiu...spójrzcie na to ... szczególnie na drugie zdjęcie... Czy ten pies wam kogoś nie przypomina? Kurcze mi świta gdzieś ten pies... Czy on komuś się nie zgubil ? I te warunki.. masakra :( [url]http://allegro.pl/item894470677_amstaff_10_i_4_tygodniowe_trojmiasto.html[/url][/QUOTE] wygląda to jak miejsce z którego była m.in. pitbullowa mama zabierana...:( ten betonowy "kojec"!masakra!jak jakiś okropny schron
  19. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ze spalaniem nie będzie problemu jak na spacer z psami pobiegniesz ;) może być i poczwórna porcja [/B][/COLOR][/QUOTE] coś ty! etna ze względu na miednicę nie może się przemęczać a lecter ze względu na serce nie może się przemęczać...:niewiem:
  20. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] wpadaj ...tyle że do Rysia masz chyba bliżej :hmmmm:[/B][/COLOR] [/QUOTE] jak wpadnę to na potrójną porcyję:cool3: a potem biegusiem do domku, coby spalić:oops::evil_lol:
  21. to co? to już postanowione??? ms_arwi, bierzesz ją???
  22. kompletnie się na tym nie znam, mam nadzieję że teraz zwalczymy to świństwo.
  23. jeśli ktoś ją weźmie, to mogę pożyczyć na jakiś czas dużą klatkę, jeśli by była konieczna. strasznie żałuję, że nie mogę dać dt :( mąż się na razie nie chce zgodzić na 3 psa w domu, nawet na dt (próbowałam go na szczeniaki namówić) biedne maluszki :( choć to ślepy miot, to serce boli
×
×
  • Create New...