-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Właśnie dostaliśmy telefon, że na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie, blisko Szkół Salezjańskich błąka się wychudzony pies z opisu podobny do Fiodorka. Mąż już jest w drodze. Boże, oby to był nasz Fiodorek ...[/QUOTE] jezu! trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!! -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
agnieszka32 wyróżniła nowe allegro dla candy :) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=902289020[/URL] zmieniłam tytuł i miniaturkę, może coś się ruszy... -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
agnieszka32 wyróżniła nowe allegro dla candy :) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=902289020[/url] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze 5 zdjęć :) [img]http://i45.tinypic.com/2a6p183.jpg[/img] [img]http://i49.tinypic.com/dcycu8.jpg[/img] [img]http://i48.tinypic.com/2cqiutz.jpg[/img] [img]http://i48.tinypic.com/27ysh09.jpg[/img] [img]http://i48.tinypic.com/14lrhqf.jpg[/img] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
cudne! [url]http://images8.fotosik.pl/183/9c9fc84f8db372f4.jpg[/url] -
[quote name='Asior']moja piękna :loveu:[/QUOTE] za każdym razem, gdy wychodzimy na króciutki spacerek w te mrozy, myślę sobie, że gdyby nie kilka wspaniałych osób, moje kochane etnisko siedziało by teraz w schroniskowym kojcu, z obolałym, zziębniętym ciałkiem, pewnie już by nie chodziła...o ile jeszcze by żyła....DZIĘKUJĘ WAM ZA MOJĄ NIUNIĘ:loveu::loveu::loveu:jestem niesamowicie wdzięczna i nigdy nie zdołam się odwdzięczyć. tak długo ją ogłaszałam bezskutecznie i teraz wiem, że tak miało być-pokochałam ją od pierwszego zobaczonego zdjęcia:evil_lol: i[B] ona czekała właśnie na mnie[/B]:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a za oknem nadal -18 ...zimno jak sqrczybyk [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to u was wiosna! bo u nas to -23 dzisiaj
- 78403 replies
-
nie ma wcale informacji o suni.
-
co za wieści! sunia ma domek :) :) peggy lee, czy mozemy liczyć na zdjęcia niskopodłogowego aniołka?
-
[quote name='stonka1125']dziękuję za ogłoszenia, jest już odzew, ale wam chyba nie muszę mówić jak wygladaja rozmowy dotyczące adopcji amstafa, jestem w szoku, ogłaszając najczęściej kundelki nie spodziewałam się az takiego odzewu, jeden wart zainteresowania domek, rodzina z trzylatką pani pytała jaki jest mundek w stosunku do dzieci, mieli amstafa ale umarł bo miał złośliwego guza, są dość aktywni , lubią psy energiczne (tego to muńdziowi nie brakuje), kastracja to nie problem, umowa oczywiście, zobaczymy[/QUOTE]a to ciekawe. ja ogłaszam prawie tylko same amstaffy a odzewu prawie wcale nie ma:shake: trzymam kciuki za super dom dla psiaka
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Agatko, nie zapominaj kto Tadziowi przekaże Piczkę :razz::diabloti:[/QUOTE] wszystko w twoich rękach ;) -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] Jeszcze go nie poznał i chyba nie pozna - to z myślą o moim dalszym korzystaniu z tego forum - jak mu powiem kto je wymyślił, to mi laptopa zabierze w trosce o moje zdrowie psychiczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (i tak już myśli, że jesteśmy zdrowo kopnięte :diabloti:)[/QUOTE] no wiesz co! chyba nie zamierzasz męża okłamywać...:no-no-no::nono: zresztą nie wiem o co ci chodzi to takie ładne, dźwięczne imię.:cool3::evil_lol: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']A jakże! Widok Agnieszki z chorą Piczką i w kapelutku - bezcenny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hahaha! a jak się tadziowi podoba imię waszej nowej podopiecznej? -
ale ma sierść króciutką. wiadomo w jakich okolicznościach trafił do schroniska?
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] Ale my to sobie niedługo odbijemy - będzie i kawa i ciacho i jeszcze coś :cool3::evil_lol:[/QUOTE] mąż wyjeżdża 26-dokładnie za miesiąc, na cały tydzień:razz::cool3: -
proszę, zamówcie też kubraczek dla tego wielkopsa :(
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
aga, to kiedy przywozicie piczkę do domu? będziecie jechać przez wolsztyn? pewnie nie, ale może zboczycie z drogi na pyszną kawkę? mam nadzieję że nie w czwartek bo zapowiadają kiepską pogodę.