Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='agnieszka32']Właśnie dostaliśmy telefon, że na ulicy Ku Słońcu w Szczecinie, blisko Szkół Salezjańskich błąka się wychudzony pies z opisu podobny do Fiodorka. Mąż już jest w drodze. Boże, oby to był nasz Fiodorek ...[/QUOTE] jezu! trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!
  2. agnieszka32 wyróżniła nowe allegro dla candy :) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=902289020[/URL] zmieniłam tytuł i miniaturkę, może coś się ruszy...
  3. agnieszka32 wyróżniła nowe allegro dla candy :) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=902289020[/url]
  4. I jeszcze 5 zdjęć :) [img]http://i45.tinypic.com/2a6p183.jpg[/img] [img]http://i49.tinypic.com/dcycu8.jpg[/img] [img]http://i48.tinypic.com/2cqiutz.jpg[/img] [img]http://i48.tinypic.com/27ysh09.jpg[/img] [img]http://i48.tinypic.com/14lrhqf.jpg[/img]
  5. cudne! [url]http://images8.fotosik.pl/183/9c9fc84f8db372f4.jpg[/url]
  6. [quote name='Asior']moja piękna :loveu:[/QUOTE] za każdym razem, gdy wychodzimy na króciutki spacerek w te mrozy, myślę sobie, że gdyby nie kilka wspaniałych osób, moje kochane etnisko siedziało by teraz w schroniskowym kojcu, z obolałym, zziębniętym ciałkiem, pewnie już by nie chodziła...o ile jeszcze by żyła....DZIĘKUJĘ WAM ZA MOJĄ NIUNIĘ:loveu::loveu::loveu:jestem niesamowicie wdzięczna i nigdy nie zdołam się odwdzięczyć. tak długo ją ogłaszałam bezskutecznie i teraz wiem, że tak miało być-pokochałam ją od pierwszego zobaczonego zdjęcia:evil_lol: i[B] ona czekała właśnie na mnie[/B]:loveu:
  7. [IMG]http://i50.tinypic.com/2uh31hz.jpg[/IMG] ....................
  8. niunię trochę peszy aparat [IMG]http://i46.tinypic.com/fa3b42.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ytnq5i.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/10cowo2.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/157lzsy.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/5xu45v.jpg[/IMG]
  9. dziś sesja domowo-leżąca etny :) [IMG]http://i47.tinypic.com/2qn9o9y.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/142fznc.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/n3q4jq.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/iyeb06.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/63rlz4.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a za oknem nadal -18 ...zimno jak sqrczybyk [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to u was wiosna! bo u nas to -23 dzisiaj
  11. nie ma wcale informacji o suni.
  12. co za wieści! sunia ma domek :) :) peggy lee, czy mozemy liczyć na zdjęcia niskopodłogowego aniołka?
  13. [quote name='stonka1125']dziękuję za ogłoszenia, jest już odzew, ale wam chyba nie muszę mówić jak wygladaja rozmowy dotyczące adopcji amstafa, jestem w szoku, ogłaszając najczęściej kundelki nie spodziewałam się az takiego odzewu, jeden wart zainteresowania domek, rodzina z trzylatką pani pytała jaki jest mundek w stosunku do dzieci, mieli amstafa ale umarł bo miał złośliwego guza, są dość aktywni , lubią psy energiczne (tego to muńdziowi nie brakuje), kastracja to nie problem, umowa oczywiście, zobaczymy[/QUOTE]a to ciekawe. ja ogłaszam prawie tylko same amstaffy a odzewu prawie wcale nie ma:shake: trzymam kciuki za super dom dla psiaka
  14. [quote name='ania z poznania']Agatko, nie zapominaj kto Tadziowi przekaże Piczkę :razz::diabloti:[/QUOTE] wszystko w twoich rękach ;)
  15. [quote name='agnieszka32'] Jeszcze go nie poznał i chyba nie pozna - to z myślą o moim dalszym korzystaniu z tego forum - jak mu powiem kto je wymyślił, to mi laptopa zabierze w trosce o moje zdrowie psychiczne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (i tak już myśli, że jesteśmy zdrowo kopnięte :diabloti:)[/QUOTE] no wiesz co! chyba nie zamierzasz męża okłamywać...:no-no-no::nono: zresztą nie wiem o co ci chodzi to takie ładne, dźwięczne imię.:cool3::evil_lol:
  16. [quote name='agnieszka32']A jakże! Widok Agnieszki z chorą Piczką i w kapelutku - bezcenny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hahaha! a jak się tadziowi podoba imię waszej nowej podopiecznej?
  17. [quote name='agnieszka32'] P.S. A od której p. Grażynki?[/QUOTE] zapewne od "naszej" pani grażynki m.d.:loveu:
  18. wyróżnione allegro od cioci agnieszki32 :) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=901424005[/url]
  19. ale ma sierść króciutką. wiadomo w jakich okolicznościach trafił do schroniska?
  20. [quote name='agnieszka32'] Ale my to sobie niedługo odbijemy - będzie i kawa i ciacho i jeszcze coś :cool3::evil_lol:[/QUOTE] mąż wyjeżdża 26-dokładnie za miesiąc, na cały tydzień:razz::cool3:
  21. proszę, zamówcie też kubraczek dla tego wielkopsa :(
  22. aga, to kiedy przywozicie piczkę do domu? będziecie jechać przez wolsztyn? pewnie nie, ale może zboczycie z drogi na pyszną kawkę? mam nadzieję że nie w czwartek bo zapowiadają kiepską pogodę.
  23. [IMG]http://i45.tinypic.com/24qk3l1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2u77lue.jpg[/IMG] ........................
  24. [IMG]http://i45.tinypic.com/2jfwvep.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/257n15g.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/15fm1rt.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/v4mcn6.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2monprl.jpg[/IMG] ......................
  25. diabeł we własnej osobie [IMG]http://i48.tinypic.com/6e2pap.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2n0lth2.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/288z98z.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/vxhenc.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/rs8rkn.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...