Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. u laruni wszystko dobrze :) [URL="http://img704.imageshack.us/img704/9459/zdjcie0147y.jpg"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/1019/zdjcie0170x.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2840/zdjcie0185n.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8379/zdjcie0180.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1443/zdjcie0198n.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/9459/zdjcie0147y.jpg[/IMG]
  2. [quote name='agnieszka32']Gdyby jakimś cudem udało się znaleźć transport Lublin-Łódź i Ania z Poznania zabrałaby ją z Łodzi do Poznania, to my przyjeżdżamy do Poznania i zabieramy niunię do Szczecina. Czyli: Lublin - Łódź - Poznań - Szczecin Brakuje tylko transportu Lublin - Łódź[/QUOTE] ooo! to byście do mnie koniecznie na choćby kawkę wpadli, jeśli nie na nocleg!
  3. [quote name='ania z poznania']Ja mogę pomóc w transporcie ale w niedzielę. Wracam jutro ok.16, więc jutro raczej nie dam rady, ale w niedzielę bardzo chętnie.[/QUOTE] aniu, napisz może na jakim odcinku byś mogła sunię podwieźć
  4. [quote name='Alicja']Agnieszko ...ja cały czas wierzę , że one się odnajdą[/QUOTE] gdy się odnajdą, aga będzie miała 3 pociechy. ta sunia i mnie za serce chwyciła, cieszę się że ma szanse na dt-najwspanialszy na świecie.
  5. ojej, jakie tutaj tempo! mam nadzieję że znajdzie się transport w ten weekend
  6. ladyswallow, jeśli agnieszka32 by ją wzięła to niunia by miała raj na ziemi!
  7. [quote name='ladySwallow']Agaga - a jakieś miejsce w hoteliku czy DT masz może na oku, czy też szukamy?[/QUOTE] jeszcze nie wiem
  8. wstawiłam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/146319-Mix-amstaffa-cudny-diabeA-szuka-domu-POMOCY-w-ogA-oszeniach-i-opA-aceniu-hotelu/page9[/url]
  9. trzeba jej pomóc! może uda się zebrać na nią jakieś deklaracje
  10. kasia z kalisz, która adoptowała jakiś rok temu shirę, zaoferowałą się jako dt dla jednego szczeniaka. jeśli jest nadal taka potrzeba to podam jej numer telefonu.
  11. [quote name='mariamc']Dzisiaj Tira pojechała do domku. Dom sprawdzony , uprzedzony o zachowaniach Tiry,zgoda n a wizyty i zdjęcia Trzymać kciukasy mocno.[/QUOTE] coooo??? danusiu, dziękuję za taką wiadomość! :) trzymam kciuki, tak jak trzymałam za roxę ;) a ja miałam wrzucić zdjęcia tiry i zapomniałam w końcu:oops:
  12. [quote name='fioneczka']lubię na nią patrzeć ... ma takie kochane, mądre oczka teraz już tylko patrzenie na psiaki na dogo mi zostało :placz:[/QUOTE] asiu, przyjdzie czas, że otworzycie swoje serca na nową psią miłość:-(:-(:calus:
  13. to czy ma obserwatora to nie jest żadnym wyznacznikiem. aukcja jest nowa bo stara się dziś skończyła, niektóre psy mają i po 5 obserwatorów i siedzą miesiącami czekając na dom. nie zwracam już uwagi na obserwatorów.
  14. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=896382735[/url]
  15. [quote name='evl']Tak wygląda sunia, o której pisałam wczoraj: [URL]http://i45.tinypic.com/2n1zy8p.jpg[/URL] [URL]http://img59.imageshack.us/img59/8100/nowodwr084.jpg[/URL] [URL]http://img3.imageshack.us/img3/518/nowodwr085.jpg[/URL] :([/QUOTE] jaka wystraszona! :( jezu, ja już nie daję rady!:placz::placz::placz:
  16. [quote name='Laura1108']Wybaczcie , że wątek zaśmiecam ale 27 psów , opiekunka do szpitala - SYTUACJA TRAGICZNA co będzie z psami nie wiadomo . Potrzebna każda pomoc . http://www.dogomania.pl/threads/178339-27-psA-w-na-jednAE-starszAE-b-chorAE-osobAE-DT-DS-na-CITO-Warszawa?p=13950437#post13950437ten link nie działa
  17. [quote name='polubek']miże by tak kogoś poprosić, ja jeszcze nie umiem robić ale tylko na razie. w najbliższym czasie MUSZĘ naumieć się robić. teraz praca, szkoła a do tego jeszcze sesja. po zakończonej sesji biorę się za naukę jak przygotować allegro.[/QUOTE] allegro ma cały czas.
  18. a ktoś w ogóle ma informacje o psiaku? gdzie on przebywa? może jakieś nowe zdjęcia? trzeba go ogłosić! on już biedny tyle czeka! :(
  19. a czy ciebie ktoś tu z tego watku w coś próbował wmanewrować?????:crazyeye: nie przypominam sobie:hmmmm:
  20. o ile dostałabyś dejzi do adopcji, w co wątpię.
  21. mam nadzieję że decyzja jest pozytywna. czekam grzecznie na wieści :)
  22. i nikt nic z tym nie może zrobić???:placz:
×
×
  • Create New...