Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. no nie! jeszcze i to!?!
  2. szalone diablisko :) [IMG]http://i47.tinypic.com/2monjhi.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/14d0ggn.jpg[/IMG] diabeł chyba wspomina etnę ;) [IMG]http://i50.tinypic.com/14vh837.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2lm1czq.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2ymjd6q.jpg[/IMG]
  3. candusia śliczna i nadal samotna [IMG]http://i48.tinypic.com/28t81u9.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/11m5awm.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2samgzc.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/352mz28.jpg[/IMG]
  4. [quote name='fioneczka']uszy ma netoperkowe ... śliczna panienka[/QUOTE] prawie jak mój lecter ;)
  5. [quote name='jonQuilla'][IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07836.jpg?t=1263487351[/IMG].....................[/QUOTE]bosskie!!!!
  6. a jeszcze misiowi znów się zapalenie ucha przyplątało.:shake: na szczęście mam jakieś kropelki w domu.
  7. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a jak to się stało że ja dopiero teraz zauważyłam że pojawiła się w panienka u Was w domu? :oops: ale lepiej późno niż później :) Etna to ślicznotka :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] no właśnie nie wiem, jak mogłaś ślicznotkę przeoczyć!:mad::evil_lol:
  8. [quote name='fioneczka']no szlag by trafił ... teraz u Was jaki że zapytam nieśmiało ?[/QUOTE] asiu, nie wiem nic więcej. rozmawiałam tylko krótko z wetem przez tel.miał akurat pacjenta. jesteśmy umówieni gdy drogi będą przejezdne, mam nadzieję że zaraz po weekendzie pojadę z psami. bakterii e-coli już nie ma.
  9. ja wiem, że alkoholowe arbuzy są super:cool3: ale skąd ja teraz wezmę arbuza??? jakiś pewnie gdzieś w jakimś supermarkecie by się znalazł ale pewnie zgniły lub bezsmakowy.:shake: jak byłam w ciąży to marzyłam całymi tygodniami o arbuzie zimą. w końcu mąż znalazł jednego w auchan i mi kupił ale byłam bardzo zawiedziona smakiem.
  10. [quote name='margolcia69']Ciotka, ja to powiem, ale, co Ty powiesz, jak będą chcieli spróbować :diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] mąż pewnej dogomaniaczki:loveu: częstował się takimi "pasztecikami" leżącymi na stole. gdzy żona przyszła i nakrzyczała, że psom wyjada to się obraził, że psy jedzą lepiej niż on:evil_lol:
  11. [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07466.jpg?t=1263468327[/url] ale słodziak! [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC_0003.jpg?t=1263469563[/url] mniaaaam! pastwisz się nade mną! uwielbiam arbuzy!
  12. dziś był dzień próby. psiaki po raz pierwszy zostały same w domu na ok.5 godzin. gdy wróciłam do domu, nie zastałam ŻADNYCH śladów niszczycielstwa:multi: etna tylko puściła pod drzwiami na taras małego pawika. wydaje mi się, że musiała być kiedyś za to karcona:angryy:, bo wyglądała na "winną" jak wycierałam podłogę. dopiero jak do niej zagadałam, że jest dobrą dziewczynką, to się wyluzowała ;) właśnie dotarła klatka, w której miała przebywać pod naszą nieobecność etna....może ktoś chciałby kupić:cool3::evil_lol::evil_lol: wieści od weta: są wyniki, jest gronkowiec:placz:
  13. [quote name='gusia0106']Dużo:) Dwa litrowe (albo i większe pudełka ;) ) - cała duża blacha :diabloti:[/QUOTE] to nie tak dużo, marlej pewnie poradzi sobie z tym w kilka dni ;) powodzenia z obłaskawianiem diabła. cały czas trzymam za was kciuki!
  14. [quote name='gusia0106']Jeszcze raz dzięki agaga za namiar. Jak sobie pomyślę, że mam to jeszcze raz wstawić to piekarnika to mi niedobrze na samą myśl;)[/QUOTE]za to marleyowi będzie przyjemnie pachniało ;) dużo tego zrobiłaś? moze juz tego nie podsuszaj, niech zje takie jakie są a następna porcję zrobisz na sucho.(suszenie trwa długo bo piekarnik nie moze być za goracy, by ich nie spalić, więc dłuuuuuugo śmierdzi) w sumie takie mięciutkie pewnie są jeszcze smaczniejsze choć mają krótszy termin przydatności do spożycia.
  15. [quote name='gusia0106']Się nie śmiej :) Mam dwa duże opakowania śmierdzących ciastek w lodówce :diabloti: Robi się łatwo i nawet dosyć szybko, ale smród jest niesamowity. Tzn. dla mnie, czasem tak mam, że odrzuca mnie sam zapach mięsa i tak było wczoraj. Pół nocy spać nie mogłam tak mi śmierdziało :evil_lol: Ale Marlej zaczął ruszać noskiem już w trakcie pieczenia. Potem poszedł szukać źródła zapachu, a potem z apetytem ciasteczka zjadł. Jak nie on. Nawet przyszedł wołany ;) Ćwiczymy intensywnie i.......wczoraj ani jednego ataku i ani pół warknięcie. Ale cieszyć się jeszcze nie wolno, żeby nie zapeszyć ;)[/QUOTE] wiedziałam!wiedziałam, że marleyowi posmakują!!!:multi::multi: jeszcze się chyba nie urodził pies, który by się im oparł:evil_lol: ja ciasteczka pożądnie wysuszałam w piekarniku aż się robiły twarde i przechowywałam je w szafce ale niezafoliowane, by był dostępo powietrza. w ten sposób długo wytrzymują i nie smierdzą. po pieczeniu w mieszkaniu śmierdzi przez 2 dni ale czego się nie robi dla ukochanych futrzaków:evil_lol: [SIZE=1](przez ten smród mąz mi się chciał z domu wyprowadzać więc piekę je sporadycznie)[/SIZE]
  16. działajcie asia, działajcie a ja już dzioba zamykam i trzymam kciuki
  17. kurcze, to jeśli leki odstawione(przegapiłam to wcześniej), to drapanie może wrócić...
  18. agnieszko, zrobiliście wszystko co było możliwe. teraz mogła się stać prawdziwa tragedia. musicie trochę odpuścić. strasznie wam współczuję przeżyć-tych dzisiejszych i tych z ostatnich 3 tygodni. nie wiem dlaczego akurat was spotkał ten horror, na pewno na to nie zasłużyliście. jestem ciągle z wami, choć bardzo daleko ale wciąż o was myślę . teraz zadbajcie o siebie, wypocznijcie...zobaczymy co przyniesie los uściski dla ciebie i twojego dzielnego męża:calus:
  19. [quote name='basia0607']Dziewczyny mam pewien pomysl. Może poprosić kogoś z psem poszukującym zwłoki, takie psy ma chyba policja i grupa ratowników .Poszłabym tropem Jackowskiego z psem szkolonym na wykrywanie zwłok.[/QUOTE] wczesniej już było pisane, że psy tropiące są szkolone tak, by ignorować zapach innych psów więc raczej odpada.
  20. jejku, jakie cudeńka:loveu::loveu::loveu:
  21. nam sprawdzała dom 20 km od dzierżoniowa wrobelterrorystka ale musiała jechać aż 120km!
  22. wspaniale, że lala się lepiej czuje!!! :) :) :) uściski dla was a dla fionusi delikatne głaskanko!
  23. to zupełnie tak jak z bullowatymi!:crazyeye::evil_lol:
  24. [quote name='Kana'] Sucz będzie się zwać Tosia[/QUOTE]ładnie :) [quote name='Kana']:bigcool:[/QUOTE]widzę że to chyba twoja nowa ulubiona emotka ;)
×
×
  • Create New...