Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. sreniczek wygląda przepysznie!!!!! ale mi się chce takiego!!! :eviltong:
  2. [quote name='kardoe']Zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/../178117-Wielkanoc-ozdoby-haftowane-FUNDACJA-AST-do-25-01-2010"]http://www.dogomania.pl/threads/1781...-do-25-01-2010[/URL][/QUOTE] chyba musisz poprawić link
  3. [quote name='kardoe']Zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/../178117-Wielkanoc-ozdoby-haftowane-FUNDACJA-AST-do-25-01-2010"]http://www.dogomania.pl/threads/1781...-do-25-01-2010[/URL][/QUOTE]nie wyświetla się
  4. cisza tu okropna! czyu oprócz allegro fibi ma jakieś inne ogłoszenia? jeśli nie , to poproś Jenny19, by w wolnej chwili ją ogłosiła.
  5. a ja się cieszę, że na stare lata pako ma zapewniony spokój i bezpieczeństwo :)
  6. NIE SĄDZĘ BY KTOŚ Z OLSZTYNA TU ZAGLĄDAŁ, napiszcie do [B]ania i kropka [/B]lub [B]jagoda1[/B](?)
  7. [quote name='gameta'][B] ..... że cieszyć to się będę mogła,tak na prawdę, to dopiero jak się ożeni i na swoje pójdzie[/QUOTE]no, taka jest prawda [quote name='gameta'][B]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]:D:D
  8. [quote name='rwpb']Ja sadystka? Na pewno nie Jak już to sadysta [FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] niech ci będzie ;)
  9. [quote name='ms_arwi']Jak smakolyki nie dzialaja, to sprobuj skakac (wiem, glupio brzmi), ale moze wtedy zachecona bedzie chciala podkoczyc na Ciebie i bez problemu mozna ja chwycic. (Ten sposob dzialal na moja latawice jak nie chciala dawac sie zlapac)[/QUOTE] albo si,ę wystraszy i zwieje gdzie pieprz rośnie...
  10. [quote name='Alicja'][B]nie no zagryzłabym ....... [/B]ja jestem też zajechana po uganianiu sie po osiedlu za suką ASTką (czarno -biała )....lata luzem w kolczatce i kagańcu .... podbiega do Ozzulka ale nie daje mi sie złapać , chciałam zwabić do klatki ale ucieka ...po 2 godzinach wymiękłam ;/... mam nadzieje że albo ją złapię albo ona sama sie znajdzie durnym właścicielom ....[/QUOTE] o cholera! pewnie zwiała komuś. w kagańcu nie ma szans przetrwać!!!
  11. [quote name='aga_krzys']taaak, te czarno-białe tak mają, są idealne:evil_lol:[/QUOTE] i to jest najświętsza prawda!:evil_lol::loveu:
  12. [quote name='Kana'] Dziewczynka dzisiaj pierwszy spacerek luzem i bardzo ładnie wraca. Reaguje na komendę "chodź do mnie" bo na inne to mogłam gardło zdzierać ;) [/QUOTE] odważna jesteś..
  13. pewnie sprawdza na ile może sobie z nowymi ludźmi pozwolić. skontaktuj się z markiem, niech ci powie jak reagować na to. nie możesz mu na to pozwalać. ciesze się że psy się dogadują :)
  14. ja teraz przez 2 tygodnie będę podawała to co dostaliśmy, potem jedziemy do weta i zapytam się o ten lek, o którym agnieszka32 pisała. zapytam o cenę.....może już trochę potaniał ten lek...
  15. [quote name='fioneczka']z tego co mówi Popiel Keflex (cefalaxyna) to jedyny antybiotyk na który bakterie się nie uodparniają i można go stosować w odstępach czasowych mozna nawet przerwać podawanie na kilka dni i rozpocząć znowu u nas notorycznie pojawiał się gronkowiec saprofityczny i za każdym razem (raz w miesiącu posiew) był wrazliwy na cefalaxynę ... więc chyba wet dobrze gada[/QUOTE] i za każdym razem fionka dostawała keflex?
  16. bako, co u was? jak się chłopcy dogadują?
  17. [quote name='ms_arwi']Wlasnie widze, usunelam te powielone. Frida jest rzeczywiscie sliczna, swoja droga nie masz moze kontaktu z Markiem z Bogatyni? Bo chcialabym sie dowiedziec, czy bylaby ewentualnie mozliwosc umieszczenia tam na troszke suni zeby ja nieco podszkolic?[/QUOTE] mogę ci numer podać
  18. dogo dziś szaleje! posty wysyła po kilka razy ms_arwi, frida jest śliczna! trzymam za was kciuki!
  19. już go wrzuciłam na nk [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/357[/url]
  20. to mi się bardzo podoba [url]http://images8.fotosik.pl/173/e2430bfd6247ea6b.jpg[/url] ale inne też :) widać że maluchy świetnie się bawią na basenie ale rodzice chyba też!
  21. ale mu się spieszyło!:angryy::angryy::angryy: a pies cierpi
  22. [U][URL="http://www.rwpb.pl/atos/atos4515.jpg"]dubel............[/URL][/U]
×
×
  • Create New...