-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
sreniczek wygląda przepysznie!!!!! ale mi się chce takiego!!! :eviltong:
- 78403 replies
-
ARVENKA - pokiereszowana amstaffka - zamieszkała w Warszawie :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='kardoe']Zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/../178117-Wielkanoc-ozdoby-haftowane-FUNDACJA-AST-do-25-01-2010"]http://www.dogomania.pl/threads/1781...-do-25-01-2010[/URL][/QUOTE]nie wyświetla się -
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
a ja się cieszę, że na stare lata pako ma zapewniony spokój i bezpieczeństwo :) -
[quote name='gameta'][B] ..... że cieszyć to się będę mogła,tak na prawdę, to dopiero jak się ożeni i na swoje pójdzie[/QUOTE]no, taka jest prawda [quote name='gameta'][B]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]:D:D
-
[quote name='rwpb']Ja sadystka? Na pewno nie Jak już to sadysta [FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] niech ci będzie ;)
- 78403 replies
-
[quote name='ms_arwi']Jak smakolyki nie dzialaja, to sprobuj skakac (wiem, glupio brzmi), ale moze wtedy zachecona bedzie chciala podkoczyc na Ciebie i bez problemu mozna ja chwycic. (Ten sposob dzialal na moja latawice jak nie chciala dawac sie zlapac)[/QUOTE] albo si,ę wystraszy i zwieje gdzie pieprz rośnie...
-
[quote name='Alicja'][B]nie no zagryzłabym ....... [/B]ja jestem też zajechana po uganianiu sie po osiedlu za suką ASTką (czarno -biała )....lata luzem w kolczatce i kagańcu .... podbiega do Ozzulka ale nie daje mi sie złapać , chciałam zwabić do klatki ale ucieka ...po 2 godzinach wymiękłam ;/... mam nadzieje że albo ją złapię albo ona sama sie znajdzie durnym właścicielom ....[/QUOTE] o cholera! pewnie zwiała komuś. w kagańcu nie ma szans przetrwać!!!
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
agaga21 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga_krzys']taaak, te czarno-białe tak mają, są idealne:evil_lol:[/QUOTE] i to jest najświętsza prawda!:evil_lol::loveu: -
[quote name='fioneczka']z tego co mówi Popiel Keflex (cefalaxyna) to jedyny antybiotyk na który bakterie się nie uodparniają i można go stosować w odstępach czasowych mozna nawet przerwać podawanie na kilka dni i rozpocząć znowu u nas notorycznie pojawiał się gronkowiec saprofityczny i za każdym razem (raz w miesiącu posiew) był wrazliwy na cefalaxynę ... więc chyba wet dobrze gada[/QUOTE] i za każdym razem fionka dostawała keflex?
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
agaga21 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='ms_arwi']Wlasnie widze, usunelam te powielone. Frida jest rzeczywiscie sliczna, swoja droga nie masz moze kontaktu z Markiem z Bogatyni? Bo chcialabym sie dowiedziec, czy bylaby ewentualnie mozliwosc umieszczenia tam na troszke suni zeby ja nieco podszkolic?[/QUOTE] mogę ci numer podać -
Młoda amstaffka dostała wyrok - ZNALAZŁA NOWY SUPER DOM
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
a co u simony? -
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
agaga21 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
dogo dziś szaleje! posty wysyła po kilka razy ms_arwi, frida jest śliczna! trzymam za was kciuki! -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
to mi się bardzo podoba [url]http://images8.fotosik.pl/173/e2430bfd6247ea6b.jpg[/url] ale inne też :) widać że maluchy świetnie się bawią na basenie ale rodzice chyba też! -
[U][URL="http://www.rwpb.pl/atos/atos4515.jpg"]dubel............[/URL][/U]
- 78403 replies