-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[url]http://www.rwpb.pl/atos/atos4515.jpg[/url] sadystka!
- 78403 replies
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
wygląda na to, że ładnie się goi! :) dzielny piesek! -
[url]http://lh4.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/S1R9BctOjEI/AAAAAAAAAHg/EIR6rM-DJUA/s512/DSC_0100%20copy.jpg[/url] ale cudo! co to za psiak?
-
[quote name='fioneczka']Agata nie chciałam Cię straszyć ... wiesz że moja Fionusia jedyna w swoim rodzaju :( ... oby Misiowi pomogło[/QUOTE]lecter to okaz zdrowia przy fionusi bidusi :( [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]zaciskam :kciuki: za Miśka ...[/B] mnie gronek Ozzulka w swoim czasie doprowadził na skraj bankructwa:cool3:[/FONT][/QUOTE]ja już nie liczę ile wydaliśmy przez ostatnie 2-3 lata na misia [quote name='agnieszka32']J Agatka, ale zapytaj swojego weta o ten lek, zobaczysz co Ci powie.[/QUOTE] zapytam, chociaż lecter ostatniobrał keflrx, więc nie sądzę by wet chciał powtarzać ten sam rodzaj antybiotyku. ale zapytam.
-
[quote name='fioneczka'] Enrobioflox ... źle kojarzę ten antybiotyk bo Fionka się po nim bardzo źle czuła[/QUOTE]nie strasz! dziś podawałam lecterowi 8 tabletek i tak codziennie ma być!:placz: [quote name='agnieszka32']Cholerka... Agatka, ten antybiotyk, która na gronkowca brała moja Sara i który podziałał tak szybko to Convenia - po 2 zastrzykach śladu po dziadostwie nie było, a przedtem 3 miesiące walczyliśmy standardowym antybiotykiem w tabletkach (nie pamiętam jakim), aż prawie cała wyłysiała. Tylko ta cena Convenii ... [URL="http://www.weterynaria.elamed.pl/strona-numer-1-2007-11728.html"]www.weterynaria.elamed.pl/strona-numer-1-2007-11728.html[/URL][/QUOTE]no właśnie...cena! jaka jest cena i czy jest gwarancja że na misia też tak zadziała?
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
agnieszko, wyczyść sobie skrzynkę bo pw nie mogę ci wysłać -
a ten drugi? co to za pies ten czarny? i co z lakim?
-
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
hehe, nie straszcie mielewa bo zniknie i znowu agnieszka będzie musiała zdjęcia z niebieskiego kopiować ;) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
agnieszko, musi wam być bardzo ciężko....nawet sobie nie wyobrażam jak bardzo :( jestem z wami myślami i sercem:calus::glaszcze: nie tak miał wyglądać "roczek" fiodorka :( -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
foty z basenu rewelka! chcemy jeszcze!:D -
a kiedyś był u was taki starszy astek-laki, który wcale nie miał szczęścia. co z nim? pododawałam psiaki z allegro kany na nk.
-
byliśmy dzis u weterynarza. z etną ok, mam ją tylko wykąpać w leczniczym szamponie bo się troch ę drapie ale nic na skórze nie widać. nawarczała na wszystkich i naszczekała jak ją postawiliśmy na stole, ledwo mogłam ją utrzymać:diabloti: jeśli chodzi o lecterka to mamy wyniki. [IMG]http://i48.tinypic.com/149zgr6.jpg[/IMG] poprzednie wyniki: [IMG]http://i48.tinypic.com/3130hvq.jpg[/IMG] według doktora gronkowiec jest inny niż poprzednio lub zmutowany(laboratorium nie określa jaki to gronkowiec, tylko na jakie antybiotyki jest odporny a na jakie nie, ponoć do niczego ta nazwa nie jest potrzebna). teraz odporny jest na inne leki niż poprzednio. jeśli chodzi o biopsję guzów, to weterynarz powiedział,że nie chciałby kroić lectera na żywca(jeśli by miał mu całego guza wyciąć) a biopsje cienkoigłowe często nie są wystarczające i najlepiej jeśli już to robić w klinice, w której od razu można to zbadać bo często się okazuje, że próbka jest za mała. obrzęk prawdopodobnie wynika ze słabego krążenia(chore serce). dostaliśmy nowy antybiotyk ENROBIOFLOX 50MG, lek podnoszący odporność IMMUNODOL, delikatny lek nasercowy KARSIVAN 50MG oraz krople do ucha SUROLAN.
-
boże jaki biduś! jaki szkielecik ten red nosek:placz: a ja nie mogę pomóc:placz::placz::placz:
-
[url]http://images8.fotosik.pl/171/23455cbc12893a53.jpg[/url] kąpiel zimowa [url]http://images8.fotosik.pl/171/7454528f757be1d3.jpg[/url] buźka! [url]http://images8.fotosik.pl/171/060fa7d4d6df6626.jpg[/url] już lecem!
- 78403 replies
-
KRAKÓW ON-ek BALZAK-PIES Z ROGAMI SZUKA DOMU!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
jaki on piękny! jak teraz z jego charakterkiem? no i gdzie ten domek? czy balzak do końca życia posiedzi w schronisku? :( -
z tego co wiem, białas bardzo potrzebuje mieć przewodnika, dlatego pewnie nie odstępuje bakusia na krok! jeszcze będzie z tego przyjaźń :) na pewno się stresuje, nie zapominajmy, że w jego krótkim zyciu to nie pierwsza przeprowadzka! już wracał ponoć z adopcji do schroniska i to nie raz. na pewno nie wie co go teraz czeka, potrzebuje czasu na wyluzowanie. będzie dobrze :)
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
wierzę, że w końcu trafimy na odpowiednie ogłoszenie i znajdą się maluchy. nie można się łamać(wiem, wiem...łatwo mówić) agnieszko, zobacz jaki jest odzew na twoje ogłoszenia. każdy "psiarz" w polsce jest uczulony na to, by zwrócić uwagę na takie psy. nie wiem czy widziałaś co się działo wczoraj i przedwczoraj na nk. co chwilę nowe osoby dodawały do swojej galerii plakat! mnóstwo osób poleca, dodaje do śledzika...wszyscy już wiedzą o saruni i fiodorku więc muszą się znaleźć! -
[quote name='Asior']jaaacieee.. moje kochanie naprawdę grzeczniutkie!!!!!!! dzielna dziewczynka!!! zachowała się jak należy!!![/QUOTE] jest naprawdę bardzo grzeczna! sama jestem zdziwiona, że nic kompletnie nie broi. wszystko rozumie, wykonuje polecenia, jest cichutka, spokojna(w domu), delikatna, nienachalna. co sobotę mamy "obiadek rodzinny", przyjeżdża kilka osób, w tym 1,5 roczne dziecko. jest zamieszanie, dzieciom nieraz zdarzy się podeprzeć o psa, który leży w pobliżu lub o niego potknąć. etna nawet nie odchodzi na bok w takiej sytuacji. nie przeszkadza jej to kompletnie. lubi towarzystwo ludzi tych dużych i małych. jest spokojna i wyluzowana. boi się jedynie sprzętów typu odkurzacz, mikser, wiertarka. wtedy idzie sobie w najdalszy kącik i się ślini ze zdenerwowania. gdy słyszy dzwonek do drzwi lub podejrzane dźwięki, wtedy szczeka(ku mojej radości, bo lecterowi nigdy się nie chciało a teraz jak ona szczeka to i ona zaczyna domu pilnować!) asior, nie poznałabyś jej jeśli ona w schronisku rzeczywiście była taka wycofana i niepewna ;)
-
boję się wycinać mu guzki, bo natychmiast pojawia się kilka nowych po wycięciu. mam nadzieję że uda nam się pojechać do weta w poniedziałek lub w środę, to porozmawiam na temat biopsji. poproszę by pobrał fragment z innego guza, który nie jest rozdrapany.