Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. wygląda na to, że ładnie się goi! :) dzielny piesek!
  2. ma ktoś ich zdjęcie? może wrzucić je na nk, może znajdzie się tam jakiś dt choć rezerwowy? cholera, nawet maluchów nie ma gdzie upchnąć? :(
  3. [url]http://lh4.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/S1R9BctOjEI/AAAAAAAAAHg/EIR6rM-DJUA/s512/DSC_0100%20copy.jpg[/url] ale cudo! co to za psiak?
  4. [quote name='fioneczka']Agata nie chciałam Cię straszyć ... wiesz że moja Fionusia jedyna w swoim rodzaju :( ... oby Misiowi pomogło[/QUOTE]lecter to okaz zdrowia przy fionusi bidusi :( [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]zaciskam :kciuki: za Miśka ...[/B] mnie gronek Ozzulka w swoim czasie doprowadził na skraj bankructwa:cool3:[/FONT][/QUOTE]ja już nie liczę ile wydaliśmy przez ostatnie 2-3 lata na misia [quote name='agnieszka32']J Agatka, ale zapytaj swojego weta o ten lek, zobaczysz co Ci powie.[/QUOTE] zapytam, chociaż lecter ostatniobrał keflrx, więc nie sądzę by wet chciał powtarzać ten sam rodzaj antybiotyku. ale zapytam.
  5. [quote name='fioneczka'] Enrobioflox ... źle kojarzę ten antybiotyk bo Fionka się po nim bardzo źle czuła[/QUOTE]nie strasz! dziś podawałam lecterowi 8 tabletek i tak codziennie ma być!:placz: [quote name='agnieszka32']Cholerka... Agatka, ten antybiotyk, która na gronkowca brała moja Sara i który podziałał tak szybko to Convenia - po 2 zastrzykach śladu po dziadostwie nie było, a przedtem 3 miesiące walczyliśmy standardowym antybiotykiem w tabletkach (nie pamiętam jakim), aż prawie cała wyłysiała. Tylko ta cena Convenii ... [URL="http://www.weterynaria.elamed.pl/strona-numer-1-2007-11728.html"]www.weterynaria.elamed.pl/strona-numer-1-2007-11728.html[/URL][/QUOTE]no właśnie...cena! jaka jest cena i czy jest gwarancja że na misia też tak zadziała?
  6. agnieszko, wyczyść sobie skrzynkę bo pw nie mogę ci wysłać
  7. eh... :( dobrze, że jest w dobrych rękach. maleńki, kto cię tak skrzywdził? przecież to taki podusiowy pieseczek:shake: czekam na jutrzejsze wieści.
  8. te wyniki nic mi nie mówią, kompletnie nie znam się na tym. jak samopoczucie dziś?
  9. a ten drugi? co to za pies ten czarny? i co z lakim?
  10. hehe, nie straszcie mielewa bo zniknie i znowu agnieszka będzie musiała zdjęcia z niebieskiego kopiować ;)
  11. agnieszko, musi wam być bardzo ciężko....nawet sobie nie wyobrażam jak bardzo :( jestem z wami myślami i sercem:calus::glaszcze: nie tak miał wyglądać "roczek" fiodorka :(
  12. foty z basenu rewelka! chcemy jeszcze!:D
  13. a kiedyś był u was taki starszy astek-laki, który wcale nie miał szczęścia. co z nim? pododawałam psiaki z allegro kany na nk.
  14. byliśmy dzis u weterynarza. z etną ok, mam ją tylko wykąpać w leczniczym szamponie bo się troch ę drapie ale nic na skórze nie widać. nawarczała na wszystkich i naszczekała jak ją postawiliśmy na stole, ledwo mogłam ją utrzymać:diabloti: jeśli chodzi o lecterka to mamy wyniki. [IMG]http://i48.tinypic.com/149zgr6.jpg[/IMG] poprzednie wyniki: [IMG]http://i48.tinypic.com/3130hvq.jpg[/IMG] według doktora gronkowiec jest inny niż poprzednio lub zmutowany(laboratorium nie określa jaki to gronkowiec, tylko na jakie antybiotyki jest odporny a na jakie nie, ponoć do niczego ta nazwa nie jest potrzebna). teraz odporny jest na inne leki niż poprzednio. jeśli chodzi o biopsję guzów, to weterynarz powiedział,że nie chciałby kroić lectera na żywca(jeśli by miał mu całego guza wyciąć) a biopsje cienkoigłowe często nie są wystarczające i najlepiej jeśli już to robić w klinice, w której od razu można to zbadać bo często się okazuje, że próbka jest za mała. obrzęk prawdopodobnie wynika ze słabego krążenia(chore serce). dostaliśmy nowy antybiotyk ENROBIOFLOX 50MG, lek podnoszący odporność IMMUNODOL, delikatny lek nasercowy KARSIVAN 50MG oraz krople do ucha SUROLAN.
  15. [quote name='andzia69']potrzebuję pilnie tymczasów dla 5 sztuk 6 tyg - na wczoraj!:([/QUOTE] nowe maluchy??? :( to jakaś masakra!
  16. boże jaki biduś! jaki szkielecik ten red nosek:placz: a ja nie mogę pomóc:placz::placz::placz:
  17. [url]http://images8.fotosik.pl/171/23455cbc12893a53.jpg[/url] kąpiel zimowa [url]http://images8.fotosik.pl/171/7454528f757be1d3.jpg[/url] buźka! [url]http://images8.fotosik.pl/171/060fa7d4d6df6626.jpg[/url] już lecem!
  18. jaki on piękny! jak teraz z jego charakterkiem? no i gdzie ten domek? czy balzak do końca życia posiedzi w schronisku? :(
  19. z tego co wiem, białas bardzo potrzebuje mieć przewodnika, dlatego pewnie nie odstępuje bakusia na krok! jeszcze będzie z tego przyjaźń :) na pewno się stresuje, nie zapominajmy, że w jego krótkim zyciu to nie pierwsza przeprowadzka! już wracał ponoć z adopcji do schroniska i to nie raz. na pewno nie wie co go teraz czeka, potrzebuje czasu na wyluzowanie. będzie dobrze :)
  20. wierzę, że w końcu trafimy na odpowiednie ogłoszenie i znajdą się maluchy. nie można się łamać(wiem, wiem...łatwo mówić) agnieszko, zobacz jaki jest odzew na twoje ogłoszenia. każdy "psiarz" w polsce jest uczulony na to, by zwrócić uwagę na takie psy. nie wiem czy widziałaś co się działo wczoraj i przedwczoraj na nk. co chwilę nowe osoby dodawały do swojej galerii plakat! mnóstwo osób poleca, dodaje do śledzika...wszyscy już wiedzą o saruni i fiodorku więc muszą się znaleźć!
  21. [quote name='Asior']jaaacieee.. moje kochanie naprawdę grzeczniutkie!!!!!!! dzielna dziewczynka!!! zachowała się jak należy!!![/QUOTE] jest naprawdę bardzo grzeczna! sama jestem zdziwiona, że nic kompletnie nie broi. wszystko rozumie, wykonuje polecenia, jest cichutka, spokojna(w domu), delikatna, nienachalna. co sobotę mamy "obiadek rodzinny", przyjeżdża kilka osób, w tym 1,5 roczne dziecko. jest zamieszanie, dzieciom nieraz zdarzy się podeprzeć o psa, który leży w pobliżu lub o niego potknąć. etna nawet nie odchodzi na bok w takiej sytuacji. nie przeszkadza jej to kompletnie. lubi towarzystwo ludzi tych dużych i małych. jest spokojna i wyluzowana. boi się jedynie sprzętów typu odkurzacz, mikser, wiertarka. wtedy idzie sobie w najdalszy kącik i się ślini ze zdenerwowania. gdy słyszy dzwonek do drzwi lub podejrzane dźwięki, wtedy szczeka(ku mojej radości, bo lecterowi nigdy się nie chciało a teraz jak ona szczeka to i ona zaczyna domu pilnować!) asior, nie poznałabyś jej jeśli ona w schronisku rzeczywiście była taka wycofana i niepewna ;)
  22. agaga21

    Dwa guzy

    boję się wycinać mu guzki, bo natychmiast pojawia się kilka nowych po wycięciu. mam nadzieję że uda nam się pojechać do weta w poniedziałek lub w środę, to porozmawiam na temat biopsji. poproszę by pobrał fragment z innego guza, który nie jest rozdrapany.
  23. dziewczyny, mi się wydaje, że to ogrodzony teren. karolina, mam nadzieję że nie puszczasz go na nieogrodzonym??? [SIZE=1]moja etna jest u nas miesiąc a też nie puszczam jej bez smyczy poza ogródkiem, choć wiem, że jak zawołam "dawaj kija" to momentalnie przybiegnie. [/SIZE]
  24. mniejszego, czyli jaki ma mieć rozmiar? bo te mają 100x100
×
×
  • Create New...