Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='ania z poznania']Zapoznawcza, jeżeli wszystko wypadnie tak jak powinno to Karolina zabierze Białaska.[/QUOTE] ...ale na specjalnych warunkach ;)
  2. mały ząbek czosnku na kg watróbki(bo zawsze robie podwójną porcję ;) a ciasteczka daje jako nagrode więc dużo ich nie daję dziennie bo wątroba też powoduje rozwolnienie w dużej ilości
  3. ten przepis to nie tajemnica ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/47771-Przepisy-na-psie-ciasteczka?highlight=w%C4%85trobowe+ciasteczka[/url] jeśli watrobowe nie, to znajdziecie tam wiele innych, tylko że watrobowe mam wypróbowane i są rewelacyjne. innych nie robiłam, może też są tak samo uwielbiane przez psiaki:razz:
  4. gusiu, mogę ci podesłać jeśli chcesz przepis na domowe, wątróbkowe ciasteczka, za które 99% psów da się pokroić! sama je zrobisz we własnym piekarniku niewielkim kosztem. edit: mój pies gdy wie, że mam cissteczka, na pierwsze moje gwizdnięcie jest w 2 sekundy przy mnie:evil_lol: normalnie, gdy ich nie mam, to jakoś nie słyszy ani gwizdów ani wołania:mad:
  5. [quote name='Neigh']Jaka Agnieszka, jakiej kasy? [/QUOTE] kliknij na mój banerek
  6. ja tam nie wierzę jasnowidzom. jackowski ponoć szukał dziewczyny która w wolsztynie rok temu zaginęła. wskazywał miejsce nad jeziorem, miesiąc później znaleziono jej ciało daleko, daleko od jeziora.
  7. asiu, na karku ma zgolone bo tam jest guzek, którego rozdrapał tuż przed wizytą u weta. wet to wygolił i pobrał wymaz ale wynik raczej stwierdzi czy jest tam gronkowiec0-to tak przy okazji. niestety nie dowiem się z tego co to za cholerstwo! :( asia, pisałaś, że twój syn też miał guzki, których nie ruszacie ale chyba tak nie rosną?
  8. teren do poszukiwań [IMG]http://i50.tinypic.com/10ynp5y.jpg[/IMG]
  9. [quote name='ania z poznania']Ale chyba przytyła już trochę?[/QUOTE]nadal jest chudziutka. na zdjęciach tak nie widać ale wystają jej żebra i kręgosłup. tydzień temu ważyła ok. 25 kg, za to apetyt ma spory, lubi sobie podjadać co chwilę jak karma lezy w misce. trudno mi kontrolować ile zjada ona a ile lecter bo jedzą prawie że na wyścigi
  10. [quote name='ania z poznania']A na kogo tak pyskuje :crazyeye::crazyeye:?[/QUOTE] jak to na kogo? na swoją pańcię, która nie chciała jej wygrzebać wielkiego kamiora spod śniegu:p
  11. według mnie teraz wygląda dużo lepiej
  12. tak wygląda pyskata paskuda:diabloti: [IMG]http://i47.tinypic.com/15rimnm.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/14ean36.jpg[/IMG]
  13. martwię się o mojego misiaczka. jak tylko robię coś "podejrzanego" czyli np. biorę coś z szafki w kuchni lub idę z czymś w ręku w jego stronę, to zaraz ucieka na górę i nie schodzi przez kilka godzin :( boi się, że dostanie tabletki albo znów coś mu będę robić [IMG]http://i48.tinypic.com/1z35aw4.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33agu54.jpg[/IMG]
  14. bardzo mnie martwi stan pachy misia. jest znów mocno opuchnięta, choć smaruję mu oedemosanem. guzy rosną a najgorsze jest to, że on je rozdrapuje. zrobiłam kilka zdjęć tej biednej paszki [IMG]http://i45.tinypic.com/10d6vx2.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2cektw6.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/28rl88y.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/rl03d1.jpg[/IMG] tu widać na prawej, tylnej łapie od wewnątrz uda tego guzka(zaraz pod penisem). już z daleka jest widoczny a miesiąc temu był tylko wyczuwalny [IMG]http://i46.tinypic.com/2d0nw1y.jpg[/IMG]
  15. jaka śliczna bombka!!!
  16. http://img294.imageshack.us/img294/9366/zdjcie004i.jpg haha, widać jak "baaardzo" się lubią dziewczynki
  17. aga, przeciez to bzdura! fiodor był przecież widziany z czerwoną smyczą, która się za nim ciągnęła!!! ten facet chyba zadzwonił po to, byście już nie szukali. przecież kilka osób widziało fiodora w szczecinie!!!!!
  18. z powodu problemów z dojazdem wizyta przełożona na jutro. czekamy z niecierpliwością! ja tymczasem lecę zrobić markowi przelew na białasa bo dziś mija termin.
  19. jednym słowem ideał. nawet dla takich idealnych psów trudno o dobry domek :(
  20. a ja mam kilka zdjęć naszej ślicznotki od danusi ale wstawię trochę później.
  21. jeszcze by tego bidulce brakowało! :( :( fionusia, za co ty tak cierpisz?:placz: asia, trzymajcie się, nie wyobrażam sobie jak jest wam ciężko
  22. [quote name='arjuna']sama chętnie też zobaczę nowe zdjęcia i relację z nowego domu. Psy wyadoptowane nie powinny znikać!![/QUOTE] dokładnie! to zawsze budzi podejrzenia.
  23. w swarzędzu to chyba norma...? coś gdzieś dzisiaj czytałam, chyba na swarzędzkim wątku podobną historię: tata psa nie lubił, nie pozwolił odebrać...eh:angryy: [SIZE=1](no chyba że pomyliłam watki ale daję głowę, że już to dziś czytałam ale odnośnie innego psa chyba!)[/SIZE]
  24. [quote name='agamika']świetna, b. dziekuuję i od razu mam prośbę o kolejne:oops: .. wyróżnione ( zapłacę ) dla tej suni : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177460-Czarna-perA-a-o-bursztynowych-oczach-wyrzucona-na-mrA-z-sponiewierana-piAE-knosc-AST?p=13869509#post13869509[/url][/QUOTE] nie ma sprawy ale nawet nie mam ostatnio czasu przeczytać swoich subskrypcji, także przygotuj mi proszę gotowy tekst, ze wszystkim, z namiarami, taki bym mogła go tylko skopiować ze zdjęciami i wkleić do allegro.
×
×
  • Create New...