-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
ten przepis to nie tajemnica ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/47771-Przepisy-na-psie-ciasteczka?highlight=w%C4%85trobowe+ciasteczka[/url] jeśli watrobowe nie, to znajdziecie tam wiele innych, tylko że watrobowe mam wypróbowane i są rewelacyjne. innych nie robiłam, może też są tak samo uwielbiane przez psiaki:razz:
-
gusiu, mogę ci podesłać jeśli chcesz przepis na domowe, wątróbkowe ciasteczka, za które 99% psów da się pokroić! sama je zrobisz we własnym piekarniku niewielkim kosztem. edit: mój pies gdy wie, że mam cissteczka, na pierwsze moje gwizdnięcie jest w 2 sekundy przy mnie:evil_lol: normalnie, gdy ich nie mam, to jakoś nie słyszy ani gwizdów ani wołania:mad:
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
ja tam nie wierzę jasnowidzom. jackowski ponoć szukał dziewczyny która w wolsztynie rok temu zaginęła. wskazywał miejsce nad jeziorem, miesiąc później znaleziono jej ciało daleko, daleko od jeziora. -
asiu, na karku ma zgolone bo tam jest guzek, którego rozdrapał tuż przed wizytą u weta. wet to wygolił i pobrał wymaz ale wynik raczej stwierdzi czy jest tam gronkowiec0-to tak przy okazji. niestety nie dowiem się z tego co to za cholerstwo! :( asia, pisałaś, że twój syn też miał guzki, których nie ruszacie ale chyba tak nie rosną?
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
teren do poszukiwań [IMG]http://i50.tinypic.com/10ynp5y.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Ale chyba przytyła już trochę?[/QUOTE]nadal jest chudziutka. na zdjęciach tak nie widać ale wystają jej żebra i kręgosłup. tydzień temu ważyła ok. 25 kg, za to apetyt ma spory, lubi sobie podjadać co chwilę jak karma lezy w misce. trudno mi kontrolować ile zjada ona a ile lecter bo jedzą prawie że na wyścigi -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']A na kogo tak pyskuje :crazyeye::crazyeye:?[/QUOTE] jak to na kogo? na swoją pańcię, która nie chciała jej wygrzebać wielkiego kamiora spod śniegu:p -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
według mnie teraz wygląda dużo lepiej -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak wygląda pyskata paskuda:diabloti: [IMG]http://i47.tinypic.com/15rimnm.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/14ean36.jpg[/IMG] -
martwię się o mojego misiaczka. jak tylko robię coś "podejrzanego" czyli np. biorę coś z szafki w kuchni lub idę z czymś w ręku w jego stronę, to zaraz ucieka na górę i nie schodzi przez kilka godzin :( boi się, że dostanie tabletki albo znów coś mu będę robić [IMG]http://i48.tinypic.com/1z35aw4.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33agu54.jpg[/IMG]
-
bardzo mnie martwi stan pachy misia. jest znów mocno opuchnięta, choć smaruję mu oedemosanem. guzy rosną a najgorsze jest to, że on je rozdrapuje. zrobiłam kilka zdjęć tej biednej paszki [IMG]http://i45.tinypic.com/10d6vx2.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2cektw6.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/28rl88y.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/rl03d1.jpg[/IMG] tu widać na prawej, tylnej łapie od wewnątrz uda tego guzka(zaraz pod penisem). już z daleka jest widoczny a miesiąc temu był tylko wyczuwalny [IMG]http://i46.tinypic.com/2d0nw1y.jpg[/IMG]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
jaka śliczna bombka!!! -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
agaga21 replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://img294.imageshack.us/img294/9366/zdjcie004i.jpg haha, widać jak "baaardzo" się lubią dziewczynki -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aga, przeciez to bzdura! fiodor był przecież widziany z czerwoną smyczą, która się za nim ciągnęła!!! ten facet chyba zadzwonił po to, byście już nie szukali. przecież kilka osób widziało fiodora w szczecinie!!!!! -
jednym słowem ideał. nawet dla takich idealnych psów trudno o dobry domek :(
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
a ja mam kilka zdjęć naszej ślicznotki od danusi ale wstawię trochę później. -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
agaga21 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='arjuna']sama chętnie też zobaczę nowe zdjęcia i relację z nowego domu. Psy wyadoptowane nie powinny znikać!![/QUOTE] dokładnie! to zawsze budzi podejrzenia. -
Hope już straciła nadzieję. Niestety nie do nazsej adopcji. ZAWIESZAM
agaga21 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
olga7, mam podobne wrażenie. -
[quote name='agamika']świetna, b. dziekuuję i od razu mam prośbę o kolejne:oops: .. wyróżnione ( zapłacę ) dla tej suni : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177460-Czarna-perA-a-o-bursztynowych-oczach-wyrzucona-na-mrA-z-sponiewierana-piAE-knosc-AST?p=13869509#post13869509[/url][/QUOTE] nie ma sprawy ale nawet nie mam ostatnio czasu przeczytać swoich subskrypcji, także przygotuj mi proszę gotowy tekst, ze wszystkim, z namiarami, taki bym mogła go tylko skopiować ze zdjęciami i wkleić do allegro.