Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. agaga21

    Dwa guzy

    rozdrapany nowy guz na szyi, buła pod pachą [IMG]http://i49.tinypic.com/2cektw6.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/28rl88y.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33agu54.jpg[/IMG] więcej zdjęć tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/144130-Lecter-dla-przyjaciA-A-Misio-i-Etna-nowa-siostrzyczka-Zaczynamy-wspA-lne-A-ycie/page69[/URL] czy jest możliwość zrobienia psu biopsji "na żywo" bez narkozy? kompletnie się na tym nie znam a chciałabym zbadać mu te guzy. co to może być za cholerstwo?
  2. agaga21

    Dwa guzy

    po operacji [IMG]http://i50.tinypic.com/dpa1ie.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/295zpdu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2z4a4vp.jpg[/IMG]
  3. agaga21

    Dwa guzy

    zdjęcia z listopada, przed operacją [IMG]http://i37.tinypic.com/bf2xxl.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/29z8s5i.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/33xzm9j.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/w0s07t.jpg[/IMG]
  4. agaga21

    Dwa guzy

    lecter miał operację na początku maja. weterynarz ponoć dał guzy do badań i ponoć były to włókniaki. piszę "ponoć" bo wyników nie widziałam a tamtemu wetowi już nie ufam ani odrobinkę. zmieniliśmy klinikę. w miejscu guzka na boku wyrósł szybko następny, większy! pod pachą z przodu przy węzłach chłonnych urósł następny, w ciągu miesiąca osiągnął wielkość ok.6cm i się "rozlał", tzn. był twardy guz a dookoła "buła" taka miękka.operacja była na początku grudnia. okazało się, że na boku to nie był jeden guzek, tylko skupisko małych guzków, twardych. pod pachą zostało bardzo dużo wycięte, całe mnóstwo guzów, zbitych w jeden. pies miał podczas operacji zapaść, reanimowali go 5 minut-wyszło, że ma chore serce :( ja chyba z tego szoku, gdy usłyszałam o zapaści, powiedziałąm, że mają nie wysylać guzów na badania(syndrom strusia chyba) i teraz jestem na siebie wściekła! okazuje się, że lecter ma nowego guza na tylnej łapie, na klacie, na karku, pod uchem, kilka z boku i pod pachą!!! :(guzy rosną, pies je drapie... pod pachą długo się goiło po operacji, bardzo puchło. po 2-3 tygodniach się w końcu unormowało ale od 3 tygodni znowu puchnie. jestem załamana!
  5. [quote name='agnieszka32'] Dzisiaj o 18.00 dostałam telefon, że w Szczecinie na Pogodnie, w sklepie SPOŁEM na Mickiewicza wisi na tablicy ogłoszeń komunikat, że znaleziono pit bulla czekoladowego, brązowego - to może być Fiodor. [/QUOTE]trzymam kciuki! niech to będzie fiodorek!!!!! a swoją drogą to prześladuje was ostatnio jakiś masakryczny pech :(
  6. kana, pies bako już nie ma jajec ;) białas swoje straci jak tylko się zadomowi
  7. [quote name='andzia69']poprosze tu kogoś;) ja swój osobisty też wywaliłam...a i tak tylko 2 banerki jakoś dziwnie mogę wstawic:([/QUOTE] w międzyczasie zrobiłam 2 banerki. ja niestety chwilowo nie mam miejsca:shake: [URL="http://tiny.pl/hmwfd"][IMG]http://i46.tinypic.com/33ygm8o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hmwfd"][IMG]http://i46.tinypic.com/r72jrc.jpg[/IMG][/URL]
  8. ocelot, poproś Jenny19 o ogłoszenia dla psiaków. jeśli ma czas to go pewnie ogłosi.
  9. [quote name='Bako2006']Takk :D ale ja to już jestm inna bo mi się jajeczka nie podobują :([/QUOTE] mi też:oops::evil_lol::evil_lol: każdy pies z jajkami wygląda dziwnie:diabloti:
  10. [quote name='fioneczka']:crazyeye::crazyeye: to Biały ma jajki ... a ja myślałam że on ciachnięty jest[/QUOTE] jakoś nie zdążył zostać wykastrowany...ale umówiłyśmy się z bako, że bierze psa na chwilowy dt, za miesiąc go kastruje na nasz koszt , wtedy robimy wizytę po adopcyjną i jesli wszystko będzie ok, to ania wyśle jej umowę adopcyjną.
  11. [quote name='fioneczka']Fionka na łopatce (bliżej pachy) też ma taką "bańkę" ... jest miękka a w środku wyczuwa się coś twardego wcześniej myśleliśmy że to jest "obite" po tym jak się drapała tak intensywnie i bez czucia ... a teraz nie wiem co to jest[/QUOTE] nie dobijaj! na fionke spadły chyba wszystkie możliwe, najgorsze paskudztwa!
  12. [quote name='Bako2006']jedno mogę stwierdzić albo ja dawno nie widziałam albo On ma tak duże że rzucają się w oczy chodzi o JAJECZKA :O[/QUOTE] jak tylko się zadomowi, ciachniecie je i już nie będą rzucać się w oczy ;)
  13. etna chyba lubi dzieci:loveu: alicja, te mniejsze guzy są twarde, ta buła pod pachą jest taka bardziej miękka a w niej twarde guzki. mieści się w 2 garściach. może uda mi się w poniedziałek pojechać do weta a jak nie to w środę. asia mi podpowiedziała, by zrobić biopsję, zapytam o to podczas wizyty. martwię się o mojego misia.
  14. [quote name='gusia0106']Dziś już mogę napisać - wczoraj mieliśmy dzień bez warczenia :multi:[/QUOTE]gratulacje :)
  15. bako, a jak twój pies? nadal nie ma zgrzytów?
  16. tosiowata, na jednym zdjęciu jest matka a na drugim córka. ale fakt-właściciel to debil i rozmnażacz:angryy: agnieszko, bardzo wzruszająco przedstawiłaś na naszej klasie historię saruni i fiodorka. bardzo pięknie to wyszło. eh....:-(
  17. piękny plakat! jak co jakiś czas będą nowe, coraz to inne plakaty, to ludzie będą wiedzieli, że sprawa jest ciągle aktualna a nie, że widzą stare plakaty.
  18. biedaki :( flipek marznie pewnie, choć kojec zawsze lepszy niż goła ziemia a flapek w tej maleńkiej klateczce na tych skrawkach szmatek to długo będzie?
  19. niestety nie. diabeł powinien jechać na szkolenie do bogatyni ale nie stać nas na to :( ...wiadomo przez kogo:angryy::angryy::angryy:
  20. jaka ona chudziutka! doddy, mam takie pytanie, jakie są te jej guzy? jakie w dotyku i jak wyglądają?
  21. wrzuciłam sunię na nk.może ktoś się dorzuci do hoteliku.
  22. dziś, gdy etna spała w wąskim przejściu, kamilek szedł, chciał ją ominąć, poślizgnął się i przewrócił się na nią-akurat na chorą łapkę......etna zareagowała pięknie. po prostu odwróciła głowę, by zobaczyć co się stało. kamil wstał z niej a ona wróciła do spania:loveu: byłam 2 kroki od tej sytuacji, cieszę się, że nie warknęła ani nic takiego. kochana niunia!
×
×
  • Create New...