-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam właśnie z p. Karoliną i mam nadzieję, że jeszcze wszystko uda się odkręcić i opanować sytuację. Chmurka też święta nie była ani u nas, ani potem w Anglii. Ale fakt, u p. Karoliny nie zaliczyła wpadki czystościowej. A windy też nie znała ;) -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
Nutusia replied to auraa's topic in Już w nowym domu
A co ze mną? Jak ja się odnajdę?... :( Niby ciepło, ale tak być na dworze całą noc to nie za bardzo, jeszcze się przeziębię!!!! -
DWIE KUDŁATE SUNIE KIKA I MIKA -MAJĄ WSPANIAŁY DOM!
Nutusia replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
To jest oczywiste. Ja miałam na myśli tylko to, że i Święta mogą być dobrym okresem na adopcję, jeśli ktoś może sobie na to pozwolić - podobnie jak wszystkie inne okazje ;) -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
Nutusia replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Mazowszanko - bardzo się cieszę i bardzo dziękuję za pomoc. Cieszą postępy Lary, a Milka ma być grzeczna, bo w budzie u nas wyląduje ;) Może tak licznemu towarzystwu nie będzie miała śmiałości szurać? :D -
Basiu, czerp energię z kosmosu ile wlezie, jeśli takie mają być efekty! A w Święta zatrzymaj się jednak choć na chwilę, na momencik... Wszystkiego dobrego!
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Nutusia replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
I ja! Doczekałeś się, piesku :) -
DWIE KUDŁATE SUNIE KIKA I MIKA -MAJĄ WSPANIAŁY DOM!
Nutusia replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Jak ktoś chce adoptować psa, każdy moment jest dobry, a Święta tym bardziej, że jest trochę wolnego na zapoznanie się z nowym domownikiem. A jak ktoś nie chce, to zawsze sobie pretekst wymyśli - a to święta, a to nowy rok, potem ferie, Wielkanoc, 1 maja, wakacje... Jego strata! ;) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Nutusia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
I ja do kciuków dołączam całym sercem! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I szczęśliwej podróży też życzymy i do rychłego zobaczenia! :) -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
Nutusia replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ech, Gigusia, Gigusia... Nasza Imka wczoraj po raz pierwszy dała się ułożyć na pleckach i gładzić po brzuchu. Wytrzymała tak ze 2 minuty!!! Z początkiem stycznie stuknie nam rok i 4miesiące "oswajania". -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Nutusia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Takie happy-endy to ja rozumiem! Gratuluję powiększenia Rodziny :D -
Po Duszkę p. Elżbieta pojedzie jednak w Wigilię. Szkoda, że nie puszczono jej ze szwami w sobotę, bo był darmowy transport. Mamy nadzieję, że w Wigilię już nic nie stanie na drodze do Duszkowego szczęścia ;)
-
O matko moja, ale jeśli Duszka nie będzie mogła zostać zabrana w sobotę, to nie wiem czy sprawa będzie aktualna... :( edit.: Info sprzed chwili od p. Eli - W poniedziałek będzie miała zdjęte szwy i albo w poniedziałek albo we wtorek przyjeżdża do mnie. Uffffff.... No to ja też ufffffffffffffffffffffffffffff.................
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Nutusia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Zawsze mam mieszane uczucia z szukaniem właściciela. Wychodzę z założenia, że to on powinien szukać psa. A i to nie zawsze jest dobre, bo było parę przypadków, że pies wrócił do właściciela, a mógł mieć o niebo lepszego... -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
Nutusia replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Też bym na sikanie postawiła :D -
Na szczęście w jej pojęciu (Tusi znaczy), ona domek ma. I to jedyne pocieszenie w tym wszystkim.