Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Milka przyzwyczajona do zdobywania jedzenia, więc taki pojemnik śmieciowy baaaaardzo kusi ;)
  2. Czy Duszka nadal w schronie? Będzie w najbliższym czasie transport do Wwy? Z ogłoszeń zgłosiła się pani z Wwy z ofertą DT. Będę dziś do niej dzwonić wieczorem...
  3. Loruś, ułożyłeś już sobie mowę wigilijną? ;) :D
  4. Przesyłaj mi nowe foty na maila... Bo na razie cisza zapadła, więc trzeba "pobudzać" ;) Ryfa z tym DT. Ja niby mam urlop okołoświąteczny, ale przyjeżdża Amiga z Nuśką i DoPi z Milką i - co się wydaje coraz bardziej realne - z dwoma szczylami. Będzie w domu 9 psów! A w porywie 11, bo Mattilu przecie wpadnie z Hopką i Polką ;) Jednym słowem w te Święta będzie u nas o wiele więcej psów niż ludzi :D
  5. DoPiaku, Fasolka jest o wiele mniejsza niż Milusia ;) Rudek to jest dżentelmelon w każdym calu. Taki rodzynek w babińcu jak nasz Lesio :D
  6. No cóż, dla towarzystwa to Cygan nawet dał się powiesić ;) Obawiam się, że ta "towarzyskość" mogła się w przypadku Śnieżki przyczynić do jej bezdomności :(
  7. A bo od tygodnia znów pracuję w korporacji :( Firma niby ta sama, tylko "warunki" się zmieniły :(
  8. Amiśka, weź Ty im wszystkim powiedz w Wigilię co myślisz o tym całym zamieszaniu z szukaniem Ci domu ;) :D
  9. A może wyposażyć Ralfika w obróżkę feromonową? Powinna wyciszyć jego lęki. Na moich strachulcach się sprawdziła bardzo. Lecę na bazarek ;)
  10. Ha! Tym razem zatem będzie... środa z Pankracym! :D A w Wigilię będzie on miał Hani z pewnością duuuuużo do powiedzenia i do przekazania swoim wybawczyniom ;)
  11. Czyli to jednak nie był pies tego pana, czy się panu "odwidziało"?...
  12. Urosło, urosło - w końcu to przecie doberman ma być!!! :D Ciocia Dorocia - tytuł wątku zmień na takie happy-endowy - chyba już pora ;)
  13. A ja tam idę na CAŁOŚĆ! :D
  14. A Helcia też padła "ofiarą" przygotowań do Świąt i została... wykąpana! :D Drapała się nieco, więc p. Kasia postanowiła psa wyprać i od razu zakropić przeciwko pchełkom i kleszczorom. Helusia w kąpieli była bardzo grzeczna. Po dwóch nieudanych próbach ucieczki uznała, że lepiej będzie jak najszybciej mieć to za sobą, więc stała grzecznie. Za to po wszystkim biegała po mieszkaniu jak rakieta! Pewnie dlatego, żeby szybciej wyschnąć i nie narażać się na użycie suszarki ;) CZYSTA Helcia: W Święta, Helcia będzie gościem p. Kasi i Ziutki - musi być elegancka! ;) Ciekawe co mikrus zezna w Wigilię... :D
  15. Stawiam, że mają o wiele lepiej niż ten cesarz! :D Czetusia robi kolejne kroki na drodze do... cywilizacji ;) Opanowała już windę! I to wcale nie w domu, bo tam takowej nie ma, ale w... centrum handlowym!!!! Sprawy nie ułatwiali inni klienci, bo onieśmielali i rozpraszali dodatkowo Czetkę, która nie mogła się zdecydować na wejście do tego "strasznego" miejsca. Ale gdy się wreszcie odważyła, Dziewczyny z 5 razy jeździły góra-dół :D Czetusia w oczekiwaniu aż Pańcia "założy te wszystkie szaliki, kurtki czapki I nareszcie raczy wyjść z biednym pieskiem, który czeka I czeka:)" I na spacerku...
  16. Ale ta krówka Milka to była od nas! A właściwie od p. Kasi od Helci ;) Krówka krówką, a dziury dziurami :D
  17. Dostałam życzenia świąteczne od Rodziny Szyszuni, a w prezencie... fotki! :D Szyszolina w ulubionej pozie na swoim tapczanie :) Pluszaki pełnią podwójną funkcję - zabawek i... poduszek ;) Śpi jak nasza Lili - najważniejsze, żeby dupce było wygodnie i miękko - łepetyna może leżeć na podłodze :D Na spacerku... Piękna, zimowa kreacja :) Zjawiskowa Szyszkowa kita :) Szyszol początkowo nie miał wstępu na kanapę. Ale Państwo odczuwają ciągły niedosyt przytulania się do futrzaka i... Szyszynka chętnie korzysta z okazji do mizianek, ale po kwadransie czułości, wraca na swój tapczan :)
  18. No macie szczęście, że się gniewać nie umiem, bo tak bym się fochnęła, że nikt mi o tym wątku nie powiedział, że o matkoooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. Już raz przez to przechodziłam, a od tygodnia przechodzę po raz drugi i tym razem jednak chciałabym tak już do emerytury - jakoś zęby zacisnę na te 9 do 10 lat :(
  20. Człowiek... po prostu człowiek... :(
  21. Czasem wcale nie jest fajnie, gdy się właściciel psa znajdzie, niestety. Oby tym razem było inaczej...
  22. Twoje "szczęście", psie nieszczęście :( A gmina, powiat, województwo - jak Polska długa i szeroka - to samo :(
  23. Idziemy na spacerek - podobno we trzy! Żebyśmy się tylko nie poplątały... Po spacerku trza się posilić!
×
×
  • Create New...